تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین ۲ تیر (۲۲ژوئن)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

 امروز با تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین همراه شما هستیم .براساس داده های جدید شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین چین آنالیز  ، فقط حدود 3.5 میلیون بیت کوین  برای معامله در دسترس است. 11.4 میلیون باقیمانده نیز به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت نگه داشته شده و 3.7 میلیون نیز گم شده است.

این امر حاکی از آن است که اگر سرمایه گذاران نهادی وارد فضای رمزنگاری شده و برای دراز مدت سرمایه گذاری کنند ، احتمالاً عرضه کالای ارز معتبر در  کوین مارکت کپ کاهش می یابد و احتمالاً قیمت بیت کوین  افزایش می یابد.

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

ماكس كایزر ، مجری گزارش اظهار داشت كه پل تادور جونز احتمالاً ظرف 2 سال آینده  به “بزرگترین هولدر ” بیت کوین تبدیل می شود.

در خبرهای دیگر ، ریو دالیو ، Bridgewater Associates ، بزرگترین صندوق پرچین محافظت در جهان ، گفت که سرمایه گذاری عادلانه است در حال از بین رفتن “دهه گمشده” باشند زیرا جهانی شدن “به اوج خود رسیده است.”

اگر این اتفاق بیفتد ، احتمالاً سرمایه گذاران نهادی در جستجوی بازده های بالاتر به تدریج وارد فضای رمزنگاری می شوند. همه این مبانی به قیمت های بالاتر در آینده اشاره می کنند اما چگونه تصویر کوتاه مدت مشاهده می شود؟ بگذارید نمودارها را تحلیل کنیم.

تحلیل نموداری

بیت کوین  در تاریخ 15 ژوئن به زیر 9،078.96 دلار نزول کرد  اما خرس ها نتوانستند  از این ضعف استفاده کنند زیرا گاوها از 8،910.04 دلار حمایت کردند. این نشان دهنده تقاضای زیاد در سطوح پایین تر است. با این حال ، بازگشت دوباره نتوانسته است بالاتر از میانگین متحرک نمایی 10 روزه (9،425 دلار) باشد ، و این نشان می دهد که فروش در سطوح بالاتر است.

نمودار بیت کوین/تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

نمودار بیت کوین/تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

میانگین متحرک 50 روزه ساده (9402 دلار) به تدریج در حال صاف شدن است و شاخص قدرت نسبی در نزدیکی خط میانه معامله می شود. این نشان می دهد تعادل بین عرضه و تقاضا ، که می تواند به یک اقدام محدود محدود برای چند روز دیگر منجر شود.

اگر جفت بیت کوین/دلارآمریکا از سطح فعلی پایینتر بیاید  و زیر ناحیه پشتیبانی 9،078.86 – $ 8،910.04 $ شکسته شود ، این نظر باطل می شود. اگر این اتفاق بیفتد ، یک حرکت کوتاه مدت به پایین امکان پذیر است.

حمایت جزئی از 8،638.79 دلار وجود دارد و در صورت شکسته شدن ، این کاهش می تواند به 8.130.58 دلار گسترش یابد.

در مقابل ، اگر گاوها قیمت را بالاتر از منطقه مقاومت 10 روزه EMA- 9،6600 دلار فشار دهند ، تجمع به 10،058.82 دلار و سپس به 10376.38 دلار امکان پذیر است. این جفت ارز یک مثلث صعودی را تشکیل می دهد ، که پس از بسته شدن قیمت (زمان UTC) بالاتر از 10376.38 دلار تمام می شود. این الگوی هدف اصلی 11986.46 دلار دارد.

نمودار4ساعته بیت کوین/تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

نمودار4ساعته بیت کوین/تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

اولین نشانگر قدرت ، شکستن روند نزولی خواهد بود. اگر قیمت بالای 9،600 دلار باشد ، گاوهایی که در حاشیه منتظر بوده اند احتمالاً می روند. بنابراین یک تجمع سریع به 10،000 دلار امکان پذیر است.

خرس ها بعید است که اجازه دهد تا گاوها در سطح 10 هزار دلاری آن را آسان طی  کنند. از این رو ، اصلاح یا ادغام جزئی در آن سطوح قابل انتظار است.

اگر جفت زیر خط روند مثلث حرکت کند ، این نظر باطل می شود. این می تواند حداقل سطح اخیر 8،910.04 دلار را دوباره آزمایش کند. اگر این پشتیبانی نیز شکسته شود ، گاوهایی که چند هفته گذشته در آنجا نگه داشته شده اند ، احتمالاً موقعیت های خود را منحل می کنند.

بی ثباتی احتمالاً تا چند روز آینده زیاد باقی خواهد ماند ، زیرا هر دو گاو و خرس سعی در برتری برتری خود دارند. از این رو ، تجارت با اندازه موقعیت کوچکتر می تواند به کاهش ریسک کمک کند.

cointelegraph

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین

By |2020-06-23T13:21:41+00:00ژوئن 21st, 2020|

About the Author:

Leave A Comment