تحلیل قیمت بیت کوین

آیا قیمت بیت کوین به زیر 10000هزار دلار سقوط می کند؟

قیمت بیت کوین به زیر 10هزار دلار می رسد
قیمت بیت کوین به زیر 10هزار دلار می رسد

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف بیت کوین یک هفته تهاجمی فروش ، قیمت بیت کوین را برای اولین بار از اواخر ژوئیه به زیر 10 هزار دلار کاهش داده و ترس را در بازارها ایجاد کرده است.

تکنیکال بیت کوین
تکنیکال بیت کوین tradingview.com

پس از ارسال بالاترین قیمت محلی حدود 12،500 دلار در 17 آگوست ، قیمت بیت کوین بین 11،250 تا 12،100 دلار ادغام شد. با این حال ، در سه روز گذشته فروشندگان 12000 دلار را رد کرده و بازار را تصاحب کرده اند. تقریباً هفت ساعت پیش ، بیت کوین پس از هفت هفته اقدام به قیمت بالاتر از 10000 هزار دلار ، برای مدت کوتاهی با 9،990 دلار جا به جا شد.

نمودار یک ساعته بیت کوین tradingview.com
نمودار یک ساعته بیت کوین tradingview.com

علی رغم اینکه خریداران به سرعت قیمت ها را به 5 رقم می رسانند ، بسیاری از معامله گران پیش بینی می کنند که قیمت ها با کاهش بیشترین “شکاف CME” با 9700 دلار کاهش بیشتری داشته باشد.

شکاف افسانه ای “CME” هنگامی رخ می دهد که بازارها در خارج از ساعت معاملاتی که معاملات بورس اوراق بهادار بیت کوین بورس شیکاگو اقدام به حرکت تهاجمی می کنند ، منجر به ایجاد شکاف قیمت در نمودارها می شود . آخرین شکاف پس از جهش ناگهانی بیت کوین بالاتر است 10،000 دلار در اواسط ماه اوت بود.

نمودار 4 ساعته بیت کوین
نمودار 4 ساعته بیت کوین tradingview.com

 

اگر نمودارها مجدداً بازبینی شوند تا بازه قیمت قیمتی موجود در نمودار CME موجود نباشد ، این شکاف “پر” می شود و این باعث می شود که بازارها بخواهند منطقه 9700 دلار را دوباره لمس کند و مورد آزمایش قرار دهد.

با این حال ، همه متقاعد نشده اند که شکاف CME در پشت آخرین سقوط رمزنگاری وجود دارد ، با توجه به برخی از تحلیلگران ، این اختلافات را به ارتباط زیاد بین بیت کوین و بازارهای قدیمی نسبت می دهند – با بخش فناوری که در اوایل امروز سقوط 4٪ در S&P 500 منجر شده است

برخی دیگر حدس می زنند که هزینه انتقال تراکنس  اتریوم حباب دیفای را ایجاد کرده و منجر به اصلاح شده است. اتریوم و بیت کوین تقریباً طی سه روز 20٪ سقوط کرده اند. شاخص Crypto Fear and Greed در حال حاضر در 40 (Fear) قرار دارد ، که نسبت به رقم دیروز 79 (طمع افراطی) افت شدیدی دارد.

قیمت بیت کوین به زیر 10هزار دلار می رسد

منبع:کوین تلگراف

نیودیت

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
           ??? ??? ??? ???????