کاهش قیمت بیت کوین موقتی است / روند صعودی ادامه خواهد داشت

روند صعودی بیت کوین

روند صعودی بیت کوین

محققان بلومبرگ معتقدند ، بیت کوین تنها درصورتی که “چیزی غیرمنتظره” آن را متوقف کند ،  روند صعودی قیمت خود را متوقف می کند.

بلومبرگ: رشد قیمت بیت کوین ادامه خواهد  داشت

 مایک مک گلوئون ، استراتژیست ارشد ، در 19 آگوست با توییتی خلاصه ای از جدیدترین اطلاعات اولیه کالا در Bloomberg ، مواضع صافی نسبت به بیت کوین را نشان داد.

در هفته های اخیر بیت کوین به لطف افزایش قیمت ها که در بالاترین قیمت های یک ساله 12400 دلار صعود کرده است ، دوباره آگاهی خود را از سر گرفته است.

به گزارش نیودیت و به نقل از  کوین تلگراف علیرغم کاهش ناچیز امروز ، دستاوردها به طور گسترده حفظ شده است ، و تحلیلگران اطمینان دارند که مسیر نزولی فعلی کوتاه مدت است و  به روند صعودی قوی تری باز خواهد گشت.

وی نوشت: “چیزی غیر منتظره برای قیمت بیت کوین اتفاق می افتد تا از انجام آنچه در بیشتر دهه گذشته انجام می شود ، متوقف شود

“معیارهای تقاضا و پذیرش در برابر ویژگی منحصر به فرد دارایی رمزارزها برای عرضه ثابت همچنان مطلوب باقی مانده است.”

نمودار بیت کوین

نمودار بیت کوین

نمودارها تأیید می کنند که بیت کوین در حال حاضر در باریکترین سناریوی بولینگر باند در رکورد خود قرار دارد – یک اتفاق به موقع بعد از آنکه خالق جان بولینگر در روز دوشنبه ، گاو نر فعلی را به عنوان “تصویر عالی” توصیف کرد.

ماندن صعود در پناهگاه های امن

بلومبرگ در جدیدترین انتشارات خود موضع فزاینده طرفدار بیت کوین را آشکار کرده است. در اوایل ماه جاری ، این افزایش قیمت بیت کوین را نسبت به قیمت های آلبوم هایی مانند اتریوم که آن را “سوداگرانه تر” توصیف کرده است ، ممتاز کرد.

همچنین اضافه شده است که بیت کوین با شش برابر قیمت طلا تثبیت شده است ، که خود در رکورد جدید پیشرفت های عمده ای را به 2،070 دلار رسانده بود.

در مورد این فلز گرانبها ، که با آن بیت کوین هنوز همبستگی دارد ، مک گلون روز دوشنبه گفت که گاوها همچنان از دست بالایی خود ادامه خواهند داد.

بخشی از صدای جیر جیر دیگر می نویسد: “در اوج اوت در اوج اوت حدود 1900 دلار در هر اونس ، بازار گاو طلایی به نظر می رسد که در روزهای ابتدایی هستیم اما احتمالاً برای مدتی سود را تحکیم خواهیم کرد.”

 ضعف دلار آمریکا باعث موفقیت در پناهگاه های امن است ، چیزی که هیچ نشانه ای از توقف نشان نمی دهد زیرا شاخص ارز USD پایین تر از دو سال است.

روند صعودی بیت کوین

By |2020-08-19T13:58:46+00:00آگوست 19th, 2020|

About the Author:

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

Leave A Comment