تحلیل تکنیکال قیمت ارزهای دیجیتال ۳۰ اردیبهشت (۱۹می)

تحلیل اختصاصی قیمت ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال قیمت ارزهای دیجیتال

طی چند هفته‌ی گذشته، چندین اقتصاد در سرتاسر جهان محدوده‌های قرنطینه خود را از میان برداشتند این امر باعث می‌شود مشاغل به تدریج به مسیر خود بازگردند و سرمایه‌گذاران نیز از نزدیک شاهد واكسن‌های مختلف كرونا ویروس كه در مراحل توسعه هستند، باشند.

هرگونه خبر مثبتی در این خصوص، احتمالاً انگیزه‌ی معامله‌گران را تقویت خواهد کرد.

از آنجاییکه در حال حاضر جهان با نقدینگی ناگهانی رو به رو شده است، هرگونه بهبودی در انگیزه‌ی معامله‌گران می‌تواند آن‌ها را به سمت دارایی‌های ریسکی سوق دهد، به این امید که بتوانند با میزان بازده بالا خسارات‌های امسال را جبران کنند.

رمزارز بیت‌کوین (BTC) در طی بحران فعلی بسیار خوب عمل کرده است، و احتمالاً توجه بازیکنان سازمانی را به خود جلب خواهد کرد.

حتی اگر بخشی از این نقدینگی گسترده هم به فضای ارزهای دیجیتال وارد شود، احتمالاً منجر به یک روند گاوی جدید در بخش کریپتوکارنسی‌ها خواهد شد.

از سوی دیگر، اگر آزمایش واکسن کرونا ناموفق باشد و جهان تحت تأثیر موج دوم این ویروس قرار بگیرد، احتمالاً فدرال رزرو ایالات متحده آمریکا با چاپ پول به کار خود ادامه خواهد داد.توجه: هر هفته 2 الی 3 بار تحلیل‌ اختصاصی قیمت بیت کوین در نیودیت ترجمه و منتشر می‌شود. جدیدترین تحلیل قیمت رمزارزها را در این دسته بخوانید.تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین/BTC

رمزارز بیت‌کوین (BTC) در یک روند صعودی قرار دارداز این رو، نشان می‌دهد انگیزه‌ی معامله‌گران خرید در زمان افت و شکست قیمت است.با این حال، به نظر می‌رسد شکست بیت‌کوین بالاتر از سطح مقاومت روانی 10,000 دلار برای گاوها دشوار استطی دو مرتبه، مسیر قیمت این کریپتوکارنسی از سطوح 10,000 دلار وارونه شد.

اگر خرس‌ها مجددا در دفاع از این سطح موفق شوند، افت این ارز تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (قیمت 9,025 دلار) امکان‌پذیر استشیب رو به افزایش میانگین‌های متحرک و قرار داشتن RSI بالاتر از سطوح 60، نشان می‌دهد که گاوها در بازار دارای برتری هستند.قیمت بیت کوین

بنابراین، بازگشت مجدد از میانگین متحرک نمایی 20 روزه می‌تواند فرصت خریدی را برای معامله‌گران فراهم کند.

اگر گاوها جفت ارز BTC / USD را به بالاتر از قیمت 10,000 دلار سوق دهند، افزایش قیمت آن تا خط مقاومت مثلث متقارن نزدیک به سطح 10,600 دلار محتمل است.

بالاتر از این سطح، احتمالاً شتاب این حرکت از سر گرفته خواهد شد و ممکن است به روندی پایدار تبدیل شود اولین نشانه‌ی تضعیف این ارز، افت آن به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه خواهد بود و اگر خرس‌ها بتوانند این جفت ارز را به زیر خط روند صعودی کاهش دهند، قدرت خواهند گرفت.


تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم/ETH

رمزارز اتریوم (ETH) در تاریخ 17 می بالاتر از خط روند نزولی شکسته شد، و همانطور که در تحلیل قبلی عنوان کردیم فرصت خریدی برای معامله‌گران فراهم گردید.

در حال حاضر، خرس‌ها از نقطه‌ی میانی کانال صعودی دفاع می‌کننداگر گاوها بتوانند این دومین کریپتوکارنسی در CoinMarketCap را به بالاتر از قیمت 220 دلار منتقل کنند، امکان حرکت آن تا سطح 227.097 دلار و سپس تا خط مقاومت کانال بر روی قیمت 245 دلار وجود دارد.قیمت اتریوم

شکست اتریوم بالاتر از کانال، نشانه‌ای بسیار مثبت خواهد بود چراکه می‌تواند منجر به صعود تا قیمت 288.599 دلار شوددر مقابل، اگر جفت ارز ETH / USD از سطوح فعلی کاهش یابد و به زیر خط حمایت کانال شکسته شود، احتمال افت آن تا قیمت 176.103 دلار وجود خواهد داشت.به زیر این سطح، روند به نفع خرس‌ها خواهد بود.


تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین کش/BCH

رمزارز بیت‌کوین کش (BCH) طی چند روز گذشته تقریباً در محدوده‌ی رنج فشرده‌ی 230 تا 250 دلار معامله شده استاین موضوع نشان می‌دهد که گاوها و خرس‌ها اقدام به هیچ گونه حرکت جهت‌داری نکرده‌اند.

شکست این ارز بالاتر از قیمت 250 دلار، برتری جزئی گاوها را نشان می‌دهدبالاتر از این سطح، افزایش قیمت بیت‌کوین کش تا سطح 280.47 دلار امکان‌پذیر است.

این پنجمین کریپتوکارنسی در CoinMarketCap پیش از این سه مرتبه از این سطح کاهش یافته است، از این رو، خرس‌ها برای بار دیگر دفاع قدرتمندی بر روی قیمت 280.47 دلار از خود به نمایش خواهند گذاشت.

تحلیل بیت کوین کش

از سوی دیگر، اگر جفت ارز BCH / USD از سطوح فعلی کاهش یابد و به زیر قیمت 230 دلار نزول کند، احتمال افت آن تا سطح 200 دلار وجود دارداز آنجایی که این سطح طی سه موقعیت قبلی حفظ شده بود، می‌تواند فرصتی برای خرید ارائه دهد.


تحلیل تکنیکال قیمت لایت کوین/LTC

رمزارز لایت‌کوین (LTC) به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (قیمت 44.3 دلار) صعود کرد، اما در حال حاضر بر روی خط روند نزولی با مقاومت روبروست.شیب مسطح میانگین‌های متحرک و قرار داشتن RSI نزدیک به سطوح 50 نشان‌دهنده‌ی تعادل میان گاوها و خرس‌هاست.

اگر این هفتمین کریپتوکارنسی در CoinMarketCap بتواند به بالاتر از خط روند نزولی صعود کند، حرکت آن تا قیمت 50.7864 دلار امکان‌پذیر است.تحلیل نمودار لایت کوین

خرس‌ها احتمالاً از این سطح به طور تهاجمی دفاع خواهد کرد.اگر قیمت لایت‌کوین از این سطح مقاومت کاهش یابد، احتمالاً روند خنثی آن برای چند روز دیگر نیز ادامه خواهد یافت.در مقابل، اگر گاوها بتوانند جفت ارز LTC / USD را به بالاتر از قیمت 52.2803 دلار برسانند،

احتمال آغاز روند صعودی جدیدی وجود دارد.هدف نخست، قیمت 64 دلار خواهد بوداما اگر قیمت این ارز از سطوح فعلی کاهش یابد، خرس‌ها تلاش خواهند کرد لایت‌کوین را تا سطح 39 دلار کاهش دهند.

 

By |2020-05-19T13:30:29+00:00می 19th, 2020|

About the Author:

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

Leave A Comment