تحلیل اختصاصی قیمت اتریوم ۱۵ خرداد (۵ژوئن)

تحلیل قیمت اتریوم

تحلیل قیمت اتریوم 15خرداد

متاسفانه تنش‌ها بین ایالات متحده و چین برای بار دیگر از سر گرفته است.این خبر بدی برای اقتصاد جهانی است، چراکه در حال حاضر شاهد یکی از بدترین بحران‌ها از زمان “رکود بزرگ” است.

اگر یکی از طرفین بخشی از معاملات تجاری خود را ادامه ندهد، این فقط اوضاع را بدتر خواهد کرد.لغو معاملات فاز یک می‌تواند در نهایت منجر به افزایش فروش در بازارهای سهام جهانی شود.اگر این شرایط عدم اطمینان ادامه پیدا کند، ممکن است سرمایه‌گذاران به دنبال سرمایه‌گذاری در بخش‌های امن دیگر مانند طلا و بیت‌کوین (BTC) (برترین کریپتوکارنسی) بروند.

تاریخ نیز بیانگر شواهدی به نفع اتریوم است، چرا که ماه ژوئن به طور معمول ماه خوبی برای گاوها بوده ‌است.بین سال‌های 2017 و 2019، تنها سالی که روند ماه ژوئن به صورت قرمز به پایان رسید، سال 2018 بود.


توجه: هر هفته 2 الی 3 بار تحلیل‌ اختصاصی قیمت بیت کوین در نیودیت ترجمه و منتشر می‌شود. جدیدترین تحلیل قیمت اتریوم را در این دسته بخوانید.


 

تحلیل اختصاصی قیمت اتریوم /ETH

رمزارز اتریوم (ETH) در تاریخ 28 می، الگوی سر و شانه وارونه را تکمیل کرد.پس از عدم اطمینانی که در تاریخ 29 می حاکم بود، این آلت‌کوین بزرگ در روز بعد به اوج قیمتی روزانه‌ی خود یعنی سطح 246.916 دلار افزایش یافت.

اگرچه خرس‌ها نزدیک به قیمت 250 دلار از خود مقاومت سختی نشان دادند، اما گاوها اجازه ندادند قیمت این ارز به زیر سطح شکست 227 دلار کاهش یابد، که این نشانه‌ای بسیار مثبت است.

 

تحلیل قیمت اتریوم 15 خرداد

اگر گاوها بتوانند این دومین کریپتوکارنسی در CoinMarketCap را بالاتر از سطح 227.097 دلار حفظ کنند، احتمالاً تلاش دیگری را در جهت از سرگیری روند صعودی آن شاهد خواهیم بود.

به دلیل شیب رو به افزایش هر دو میانگین متحرک و قرار داشتن شاخص مقاومت نسبی بالاتر از سطوح 60، برتری بازار در اختیار گاوها است.

در نتیجه‌ی شکست جفت ارز ETH / USD بالاتر از قیمت 246.916 دلار، احتمالاً اتریوم تا سطح 257 دلار و سپس تا خط مقاومت کانال صعودی نزدیک به قیمت 265 دلار صعود خواهد کرد.

اگر قیمت این ارز از سطوح فعلی کاهش یابد و به زیر قیمت 227.097 دلار افت کند، این دیدگاه صعودی ما نامعتبر خواهد شد.

به زیر این سطح، امکان افت این آلت‌کوین تا خط گردن وجود دارد.

تحلیل قیمت اتریوم 15خرداد

By |2020-06-04T08:14:33+00:00ژوئن 4th, 2020|

About the Author:

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

Leave A Comment