بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوینتحلیل و سرمایه گزاری

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین 6آذر(26)

 

تحلیل تکنیکال رمزارزها 6آذر
تحلیل تکنیکال رمزارزها 6آذر

 

قبل از شروع حرکت بزرگ بعدی ، بیت کوین و بیشتر آلت کوین های بزرگ می توانند برای چند روز ادغام شوند. آیا اصلاحی رخ خواهد داد ؟

طی چند روز گذشته بازار رمزنگاری باقدرت صعودی همراه بوده است و همین امر بیت کوین  را به   رکورد قبلی  خود رسانده است. به نظر می رسد که تقریباً همه ی معامله گران  اکنون رقم جادویی 20000 دلار برای هر بیت کوین  را تعیین کرده است.

پس از چنین حرکت سریع صعودی ، برخی از معامله گران خواستار افزایش قیمت هستند ، در حالی که برخی دیگر اهداف عالی را برای آینده پیش بینی می کنند.

تحلیل تکنیکال رمزارزها 6آذر
تحلیل تکنیکال رمزارزها 6آذر

به عنوان مثال ، برایان کلی ، میزبان CNBC Fast Money ، معتقد است که حرکات ارادی اخیر در آلتکوین ها ، رشد بیش از حد قیمت  بیت کوین و افزایش نرخ بودجه که به ورود بازرگانان خرده فروشی اشاره دارد ، ممکن است هشداری از بالا رفتن کوتاه مدت تا میان مدت باشد.

در انتهای دیگر طیف ، تحلیل گرانی مانند برایان استس ، مدیر ارشد سرمایه گذاری Off Chain Capital قرار دارند که معتقد است بیت کوین می تواند در یک سال به 100000 دلار برسد و حتی بهتر از آن ، تا پایان 2021 به 288،000 دلار برسد.

یک دیدگاه صعودی دیگر توسط بنیانگذار Gold Bullion International Dan Tapiero پیش بینی شد ، که اظهار داشت که بیت کوین می تواند طی 5 سال آینده به “چیزی بین 300،000 تا 500،000 $” برسد.

در طی یک چرخه صعودی  ، بسیار آسان است که بخواهید تصمیمات عجولانه بگیرید. اقداماتی که به دلیل طمع انجام می شود می تواند حساب معاملات را از بین ببرد ، به ویژه اگر معامله گران از یک اهرم بیش از حد در بازار بی ثبات استفاده کنند. بنابراین ، معامله گران باید به استراتژی های تجاری خود پایبند باشند و ریسک را کاهش دهند.

بعد از تجمعات عمودی چند روز گذشته ، آیا  انرژی دیگری  باقی مانده است یا زمان اصلاح است؟

بیت کوین در تاریخ 24 نوامبر سد 19،000 دلار را شکست و تلاش می کند تا این قیمت بالاتر از مرز 20،000 دلار باشد. شکل گیری الگوی شمعی دوجی  امروز تردید بین  خریداران برای خرید تهاجمی در سطح فعلی را نشان می دهد.

نمودار روزانه بیت کوین
نمودار روزانه بیت کوین

با این حال ، نکته مثبت این است که گاوها از زمانی که روند صعودی از 8 اکتبر آغاز شد ، حتی تا میانگین متحرک نمایی 20 روزه (17،095 دلار) اجازه اصلاح قیمت را ندارند. این نشان می دهد که گاوها در هر فروپاشی جزئی خرید می کنند .

به دلیل این خرید بی وقفه ، شاخص مقاومت نسبی RSI  از 21 اکتبر در منطقه خرید بیش از حد باقی مانده است. خرس ها ممکن است قبل از سطح 20،000 دلار سعی کنند رالی را متوقف کنند ، اما مگر اینکه قیمت آنها را پایین تر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه ، گاوها کنترل دارند.

اگر جفت ارز بیت کوین /دلار بدون اصلاح معنی دار به بالاتر از 20،000 دلار برسد ، ممکن است قبل از چرخش شدید ، به صورت عمودی ادامه یابد. در بازار با شتاب صعودی قوی ، احمقانه است که یک صعود کنید.

خرید دیوانه وار معمولاً نشانه افزایش قیمت است ، اما قبل از اینکه روند معکوس اتفاق بیفتد ، بهترین دوره ها را برای درآمدزایی به تاجر محتاط نیز ارائه می دهد.

بنابراین ، معامله گران می توانند سودهای جزئی را در مقاومتهای سخت رزرو کنند و از موقعیت های باقی مانده خود برای محافظت از سود به دست آمده  خود با یک دستور توقف ضرر عقب محافظت کنند.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا