تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین ۲۴ مرداد (۱۴آگوست)

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین

از آنجا که قیمت بیت کوین به آرامی مجدداً بالا می رود ، بسیاری از صرافی ها با تجمع به اوج های تمام وقت جدید ، به معامله گران پاداش می دهند

در 11 آگوست میکرو استراتژی  ، بزرگترین شرکت اطلاعاتی بازرگانی تجاری جهان ، اعلام کرد که ارز فیات را قطع کرده است و ذخیره گنجینه اصلی خود را با بیت کوین (BTC) ساخته است.

مایکل جی سیلور ، مدیرعامل این شرکت معتقد است که همه گیر کورو ویروس و اقدامات محرکی که برای مقابله با آن اعمال شده است ، “باعث کاهش ارزش قابل توجهی در ارزش واقعی بلند مدت ارزهای فیات و بسیاری از انواع دارایی های متعارف دیگر می شود.”

سیلور در ادامه توضیح داد که بیت کوین “یک فروشگاه با ارزش و یک دارایی جذاب برای سرمایه گذاری است که دارای ارزش قدردانی بلند مدت تر از نگهداری پول نقد است.

در همین راستا ، مایك بلش ، مدیرعامل بیتگو نیز هشدار داد كه چاپ پول تهاجمی ، ارزهای فیات را كاهش می دهد و آنها را برای دارندگان بی ارزش می كند. بلز از سرمایه گذاران خواست تا حداقل 3٪ از نمونه کارها خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کنند زیرا این “کمترین خطر ، بالاترین سرمایه گذاری نامتقارن وارونه” است که بسیاری از آنها در طول عمر خود مشاهده می کنند.

گاوها دوباره نتوانستند بیت کوین را در بالای مقاومت بالای سربار 12113.50 دلار در تاریخ 10 آگوست سوق دهند و این منجر به رزرو سود توسط تاجران کوتاه مدت شد. این اصلاح قیمت را به پایین آورد و به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (11127 دلار) اما خرسها نمی توانند این پشتیبانی را بشکنند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین

این نشان می دهد که گاوها بطور تهاجمی اقدام به خرید ارز های نزولی  با پشتیبانی میانگین متحرک 20 روزه می کنند. در روند صعودی ، هنگامی که قیمت از میانگین متحرک 20 روزه پایین می رود ، معمولاً احتمال از سرگیری صعودی افزایش می یابد.

اگر جفت بیت کوین /دلار آمریکابسته شود (زمان UTC) بالاتر از 12113.50 دلار ، احتمالاً شتاب گرفته می شود و حرکت سریع به 13،000 دلار امکان پذیر است. خرس ها به احتمال زیاد از این سطح دفاع می کنند ، که می تواند منجر به یک تحکیم یا تصحیح جزئی شود ، اما اگر گاوها زمین زیادی را از دست ندهند ، احتمالاً روند صعودی تا 14000 دلار افزایش می یابد.

اگر خرسها جفت زیر منطقه پشتیبانی بحرانی 10،400-10،000 $ را غرق کنند ، این نظر صعودی بی اعتبار خواهد بود.

cointelegraph

By |2020-08-14T15:46:19+00:00آگوست 14th, 2020|

About the Author:

Leave A Comment