آیا امکان رشد قیمت بیت کوین در کانال ۱۵۰۰۰ هزار دلار وجود دارد؟

بیت کوین در کانال 15000 هزار دلار

در هفته گذشته ، اخبار بیت کوین همه چیز در مورد رشد قیمت بیت کوین بود. این هفته ، همه چیز در مورد اصلاح کردن قیمت بیت کوین نیز می باشد. به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف بیت کوین هفته را حدود 11400 دلار به پایان می رساند ، که طی هفت روز گذشته حدود 2.7 درصد سقوط کرد. این افت شامل اصلاح 700 دلار در یک روز بود ، بنابراین سؤال این است که آیا لحظه صعودی پیش رفته است یا اینکه بیت کوین به 15،000 دلار خواهد رسید؟

اولین مأموریت آن شکستن مقاومت با قیمت 12000 دلار خواهد بود. بیت کوین نتوانست این کار را دو بار در ده روز انجام دهد ، اما پس از هر شکست یکپارچه شد ، که برخی از کارشناسان معتقدند که گواهی بر ادامه خریداران است و خریداران در بازار حضور  پررنگی را نیز دارند.

MicroStrategy ، یک شرکت اطلاعاتی بازرگانی با تجارت عمومی ، مطمئناً امیدوار است. این شرکت 250 میلیون دلار برای خرید 21،454 بیت کوین هزینه کرده است تا از آن به عنوان دارایی ذخیره اولیه خود استفاده کند. تیلور موناهان ، بنیانگذار MyCryptoWallet و MyEtherWallet ، توصیه هایی برای MicroStrategy دارند ، و برای هر کس دیگری که تعجب می کند چگونه می تواند سرمایه گذاری های خود را در طی یک نهنگ مدیریت کند. به گفته وی ، چند سکه بلند مدت را انتخاب کنید ، بیش از 5 درصد از ارزش خالص خود را در معرض خطر قرار ندهید و اگر همه آن را گم کردید ، سعی نکنید جبران خسارات خود را جبران نکنید.

این فقط بیت کوین نیست که خوب عمل می کند. معاملات توکن پروتکل نزدیک به DApp باید به مدت یک روز به تعویق بیفتد پس از آنکه CoinList ، مبادله میزبان این پیشنهاد ، توسط معامله گران متوقف شد. 

تاثیر کشور چین و هند بر روی رشد بیت کوین

یکی از جنبه های اصلی این سرمایه گذاران جدید باید در نظر داشته باشند ، تسلط بر چین است. چین بیشترین ظرفیت استخراج بیت کوین در جهان را در اختیار دارد که می تواند با حمله 51 درصدی به معدنچیان چینی اجازه کنترل را بدهد. جیمسون لوپ ، بنیانگذار و CTO کاسا ، نگرانی ندارد. وی متذکر شد که مهاجمان نمی توانند بیت کوین را سرقت کنند و هرگونه حمله باعث می شود ارزش دارایی های آنها نیز پایین بیاید.

اما تهدیدها فقط از چین ناشی نمی شود. هند پایتخت کلاهبرداری مرکز تماس در جهان است و این کلاهبرداران نیز اکنون سرمایه گذاران رمزنگاری را هدف قرار داده اند. 

در اخبار بهتر ، یک گزارش جدید توضیح می دهد که چگونه صنعت بازیافت می تواند از مزایای استفاده از این زنجیره بهره ببرد ، و به نظر می رسد که با بالغ شدن این فناوری ، بنگاه های اقتصادی به نظر می رسد که شرکت ها به عنوان یک زنجیره عمومی هستند.

سرانجام ، ادعای جان مک آفی مبنی بر اینکه در نروژ به دلیل استفاده از یک قلاب به عنوان ماسک صورت مبالغه شده بود ، دستگیر شده است. بعداً علاقه مندان به نرم افزارهای نرم افزاری و نرم افزارهای بلاکچین اعتراف کردند که او در نروژ نیست و ادعا کرد که او در بلاروس است.

بیت کوین در کانال 15000 هزار دلار

By |2020-08-16T12:56:45+00:00آگوست 16th, 2020|

About the Author:

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

Leave A Comment