کسب درآمد از سایت safebux

در عصر دیجیتال راهکار های زیادی برای کسب درآمد آنلاین به وجود آمده است و شما عزیزان نیز می توانید با توجه به این نکته درآمدی با توجه به تلاش وپشتکار خود به دست آورید.

سیف باکس

سیف باکس

سیف باکس

مجموعه سیف باکس با مدیریت نوید افراسیابی فعالیت خود را از سال 98 آغاز نموده و تا   1400/08/03 دارای اعتبار می باشد.سیف باکس در واقع یک سیستم هوشمند تبلیغاتی است که با ارائه تبلیغات کلیکی نقش واسطه میان ارائه دهندگان آگهی و بینندگان آگهی را ایفا میکند.

ثبت نام

خدمات سیف باکس شامل افزایش بازدید سایت ، دریافت ورودی از گوگل ، افزایش بازدید ویدیو ،خدمات مربوط به ثبت سایت و افزایش لینک الکسا و همچنین طراحی سایت و سئو می باشد. 

روش های کسب درآمد

خرید سهام

کاربران سرمایه‌ی خود را در دوره‌های سرمایه‌گذاری ۶ ماهه تا ۳ ساله در سیستم سیف باکس به گردش درآورده و به طور روزشمار سود خود را دریافت می‌کنند.
با خرید سهام سیف باکس در سود فعالیت های مجموعه سیف باکس شریک خواهید شد، سود حاصله از فعالیت های اقتصادی مجموعه سیف باکس بین تمام کاربران فعال به نسبت سهام خریداری شده تقسیم میشود.

مشاهده آگهی

شما می توانید با دیدن آگهی ها که هر کدام ارزش معینی دارد به درآمد برسید که از 40تا60تومن متغیر است .

تبلیغات شبکه ای 

تبلیغات شبکه ای یک بازی ساده هست. روی خانه های تصویر به دلخواه کلیک کنید تاشانس خود را برای برنده شدن تا مبلغ 100 تومان امتحان کنید ، مبلغ مستقیما به حساب جاری شما واریز میگرد. با هر بار کلیک شما به سایت آگهی دهنده منتقل می شوید و پس از 20 ثانیه مشخص می شود که برنده شده اید یا نه

جستجوی گوگل

آموزش درامد از جستجوگوگل: برای كسب درآمد از جستجو در گوگل می بایست برای هر آگهی ابتدا بر روی عبارت مورد جستجو در گوگل كلیك كنید سپس در صفحه باز شده جدید با توجه به اطلاعات اولیه صفحه و ردیف تقریبی آدرس سایت مورد نظر پیدا كرده و روی آن كلیك نموده تا سایت كامل باز شود؛ سپس شناسه آگهی را در كادر مربوطه در همین صفحه وارد كرده در صورتی كه از روش مذكور كاربر استفاده كرده باشند با پیغام موفقیت آمیز روبه رو خواهد شد در غیر اینصورت پیام مناسب نمایش پیدا خواهد كرد. هرگونه تغییر در روند مذكور تقلب محسوب می شود.

کف درآمدی از هر آگهی جستجو در گوگل ۲۵ تومان است.

فعالیت درخواستی

از طریق این بخش می توانید وظیفه های کوچکی را که توسط مشتریان در سیستم ثبت می شود انجام داده و درآمد تعیین شده را دریافت نمایید. لطفا مراحل انجام وظیفه را به ترتیب ارائه شده انجام دهید و حتما پس از انجام کامل و صحیح وظیفه، نسبت به ثبت نتیجه درخواستی اقدام نمایید. درآمد حاصل از انجام وظیفه، پس از تایید مشتری به موجودی حساب کاربری شما شارژ خواهد شد. مشتری حداکثر یک هفته برای بررسی و تایید صحت انجام وظیفه وقت خواهد داشت و در صورتی که پس از این مدت، به وضعیت وظیفه ها رسیدگی نکند، درآمد به صورت خودکار از طرف سایت به موجودی حساب کاربر شارژ خواهد شد.

برداشت

کارمزد برداشت ها 0 درصد می باشد.
 بعد از واریز درخواست برداشت جهت حمایت باید در قسمت انجمن اعلام نمایید که از سایت واریزی داشته اید.
برداشت درآمد به تومان از طریق روش پایا به شماره شبا 24 رقمی شما صورت می گیرد ، جهت برداشت شماره شبا 24 رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله در قسمت تنظمات و در کادر شماره شبا وارد کنید.
واریز درخواست برداشتها نهایتا تا 5 روز کاری واریز خواهد شد.

برای دریافت سود روزانه، باید حداقل 4 اگهی را روزانه مشاهده کنید.

واریز

پس از واریز وجه به وبسایت سیف باکس دیگر امکان بازگشت به حساب و برگشتی زدن وجود ندارد چرا که تمامی وجوه واریز وارد چرخه سوددهی سیف گروپ می شوند.
انتقال از موجودی جاری به موجودی خرید : حداقل مقدار برای انتقال از موجودی جاری به خرید 1000 تومان می باشد.

تماس با سیف باکس

آدرس دفتر : تهران – فلکه دوم صادقیه ,برج گلدیس، طبقه هفتم، واحد ۷۲۱
کد پستی: 1451796786
تلفن : 71053345-021
ایمیل: safebux98@gmail.com
کانال تلگرام: safebux@
پشتیبانی تلگرام: safebux_admin@

By |2020-04-18T14:07:20+00:00مارس 10th, 2020|

About the Author:

Leave A Comment