اخبار

Ebay در حال بررسی گزینه های پرداخت با ارز های دیجیتال و حراج های NFT است

Ebay در حال بررسی گزینه های پرداخت با ارز های دیجیتال و حراج های NFT است

به گفته مدیر عامل شرکت، جیمی ایانون ، eBay “در جستجوی فرصت ها” برای فعال کردن توکن های غیرقابل استفاده است.

ای بی بازار آنلاین عمده گزینه های پرداخت رمزنگاری را برای مشتریان خود همراه با بررسی روش های معرفی توکن های غیرقابل استفاده در سیستم عامل دنبال می کند.

جیمی ایانون ، مدیر عامل eBay امروز در مصاحبه با CNBC گفت که این شرکت “همچنان” به گزینه های پرداخت مانند ارز های دیجیتال توجه خواهد کرد. علاوه بر این ، وی گفت كه eBay “در جستجوی فرصت ها” برای فعال كردن توکن های غیرقابل استفاده یا NFT در سیستم عامل “به روشی آسان” و مقایسه پیشنهادات دیجیتال با محصولات قابل جمع آوری است.

ایانون گفت: “یکی از چیزهای خوب در مورد eBay این است که وقتی روند جدیدی وجود دارد ، فقط در eBay خود را نشان می دهد.” “این همان چیزی است که ما در مناطقی مانند NFT شاهد هستیم ، که ما در حال بررسی آن هستیم که چگونه می توانیم آن را بهتر کشف کنیم.”

Ebay در حال بررسی گزینه های پرداخت با ارز های دیجیتال و حراج های NFT است

مدیر عامل شرکت گفت که بخشهایی از NFT در حال حاضر در سیستم عامل “معامله” می کنند اما eBay هنوز روند خریداران و فروشندگان را ساده نکرده است. برخی از کاربران همچنین می توانند بیت کوین  را برای فروش در این سیستم عامل بنویسند بدون اینکه eBay به طور خاص چنین حراجی هایی را تحریم کند.

eBay از بیت کوین استفاده می کند؟

مدیران اجرایی در بازار آنلاین قبلاً اشاره کرده بودند که eBay می تواند پذیرای پرداخت با ارز های دیجیتال باشد. سه سال پیش ، یک معاون ارشد رئیس شرکت گفت eBay “به طور جدی” در نظر دارد که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت در سیستم عامل خود اضافه کند.

این پلتفرم همچنین برای تسهیل پرداخت ها قبل از اینکه ارائه دهنده پرداخت اعلام کند، امکان معامله ارز های دیجیتال در سال گذشته را دارد این شرکت  با پی پال همکاری کرد. این شرکت به آرامی از استفاده از PayPal به شرکت تجارت الکترونیکی Adyen منتقل می شود. از سه ماهه اول سال 2021 ، eBay تقریبا 187 میلیون خریدار فعال دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا