با کلیک کردن در پک کلیک کسب درآمد کنید

امروز قصد داریم تا یکی از وبسایت هایی که در زمینه کسب درآمد فعالیت دارند را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم پس با نیودیت همراه باشید .

پک کلیک

پک کلیک یک مرکز تبلیغاتی است که علاقه مند است شما را به صورت رایگان برای کسب درآمد به عضویت خود درآورد.جایی که شما با کلیک کردن و دیدین تبلیغات کسب درآمد خواهید کرد و جایی که موسسات و نفرات ،ایده ها ، محصولات و خدمات خود را به نمایش می گذارنددر تجارت ما همه یک برنده محسوب می شوند ،شما با استفاده از یک متود ساده و کارآزموده شده می توانید هم درآمد داشته باشید و یا محصولات خود را به نمایش بگذارید. 

برای وارد شدن به وبسایت pack click کلیک کنید. در عکس زیر میز کار پک کلیک را مشاهده می کنید.

پک کلیک

پک کلیک

ثبت نام

برای ثبت نام کادر آبی رنگ در سر برگ را بزنید. ور اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

ثبت نام پک کلیک

ثبت نام پک کلیک

روش  کار در پک کلیک

 تبلیغ کننده گان برای تبلیغ وب سایت و یا محصول خود مبلغی را می پردازند و شما با دیدن این تبلیغات درآمد خواهید داشت. ما برای اینکه شما درآمد بیشتری داشته باشید یک لینک مخصوص به هر عضو را  اختصاص خواهیم داد و شما با تبلیغ این لینک در هر وب سایت و یا توسط ایمیل می توانید نفراتی بصورت رایگان برای خود پیدا کنید، ما بابت هر کلیک آن نفرات نیز به شما پرداخت خواهیم کردو یا شما می توانید از تعداد نفرات عضو در مجموعه ما ، نفرات اجاره کنید و بابت هر تبلیغاتی که این نفرات می بینند در حالی که برای خودشان درآمد دارند،برای شما هم درآمد زا خواهند بود.

کسب درآمد از طریق زیر مجموعه گیری

زیرمجموعه پک کلیک

زیرمجموعه پک کلیک

آگهی مدیر چیست؟

آگهی هایی وجود دارد که به وسیله مدیر به نمایش گذاشته میشوند که همه کابران باید آن را مشاهده نمایند. شما برای باز شدن سایر آگهی ها نیاز دارید که روی این آگهی کلیک کنید. شما برای مشاهده آگهی های مدیر مبلغی دریافت نمیکنید.

روش پرداخت

در حال حاضر پرداخت از طریق تمامی بانکهای عضو شتاب مثل بانک صادرات ، ملی ، ملت،تجارت،سامان،پارسیان و دیگر بانکها انجام خواهد شد تمامی واریزها از طرف وب سایت ظرف ۷۲ ساعت کاری بعد از درخواست برداشت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با توجه به نوع حساب شما و بانک مربوطه می تواند بصورت لحظه ای یا تا ۴۸ ساعت دیگر طول بکشد. ضمنا درخواست برداشت از حساب شما نسبت به نوع عضویت شما متغییر است برای مثال:عضویت استاندارد و برنزی هر ۷ روز یکبار می تواند در خواست برداشت نماید ولی اعضای نقره ای هر ۶ روز ، اعضای طلایی هر 4 روزیکبار اجازه دربرداشت از حساب دارند.

کارمزد

کارمزد برداشت از حساب 0 درصد است که بعد از کسر این مبلغ به حساب شما وازیر می گردد برای مثال اگر درخواست برداشت 2000 تومان کنید بعد از کسر 0 درصد مبلغ 2000 تومان به حساب شما واریز می گردد.

راه های ارتباطی

ایمیل:clickpack88@gmail.co

پشتیبانی تلگرام: 09033419241
پشتیبانی تلفنی: 09033419241
پشتیبانی واتس آپ: 09033419241
By |2020-04-18T14:08:16+00:00مارس 8th, 2020|

About the Author:

Leave A Comment