اخباراخبار ارزهای دیجیتال

بانک مرکزی چین یک بستر تجاری مبتنی بر بلاک چین را پیشنهاد می کند

بانک مرکزی چین یک بستر تجاری مبتنی بر بلاک چین را پیشنهاد می کند

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف این بانک تعدادی از نهادهای حاکم در چین به تازگی گردهم آمده اند تا یک سند رسمی را صادر کنند ، و پیشنهاد ایجاد یک سکوی تأمین مالی تجارت تجاری مبتنی بر بلاک چین را دارند.مشارکت کنندگان شامل بانک مرکزی چین مردم چین کمیسیون تنظیم مقررات بانکی چین ، کمیسیون تنظیم مقررات اوراق بهادار چین و دفتر ارزی می باشند.در این سند ، چهار سازمان با تأکید بر تجارت و امور مالی جهانی ، نظرات خود را در مورد چگونگی تأمین مالی ساخت و ساز منطقه خلیج بزرگ گوانگدونگ-هنگ کنگ-ماکائو ارائه دادند.

مختل کردن نحوه اشتراک اطلاعات تجارت مرزی

در تلاش برای توسعه و پیاده سازی فن آوری مالی بهتر در منطقه ، در این پیشنهاد آمده است که کشور باید یک بستر خدمات اطلاعاتی تأمین مالی تجارت تجاری را تحت عنوان “تحت فرض پیروی قانونی و داوطلبانه تجاری” بسازد.به گفته آنها ، این پلتفرم به بانک های شرکت کننده کمک می کند تا اطلاعاتی را که مربوط به معامله گران مرزی است از طریق یک منبع مطمئن به اشتراک بگذارند.

زیرساخت های غیرمتمرکز بلاک چین باعث می شود مداخله شخص ثالث هنگام به اشتراک گذاری اطلاعات تجارت بین اعضا غیرضروری شود. این باعث می شود یک پایه بسیار مطمئن برای یک بستر اطلاعاتی در زمینه تأمین مالی تجارت انجام شود.

آنها همچنین استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ را در بازاریابی ، پیشگیری از ریسک و نظارت مالی پیشنهاد دادند.

چین هم به صورت محلی و هم در سطح جهانی در حال اجرا است

چین با سرعت بیشتری نسبت به سایر کشورها در زمینه نوآوری بلاک چین عمل می کند. هر دو دولت محلی و مرکزی آن به طور مداوم در حال آزمایش برای برهم زدن بخش های مختلف صنعتی هستند.

 Fan Yifei

همچنین چین به تازگی شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین را راه اندازی کرده است که به شرکت هایی از سراسر جهان اجازه می دهد تا برنامه های بلاک چین را توسعه و اجرا کنند علاوه بر این ، دیروز در دیدار با کمیته فناوری اقتصادی ، معاون فرماندار بانک مرکزی چین ، فن یایفی ، از چین خواست تا استراتژی اتخاذ بلاک چین خود را تسریع کند.

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال