اخباربیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین بعد از افزایش به مقاومت9600 رسید آیا کانال بعدی10هزار است؟

بیت کوین بعد از افزایش به مقاومت۹۶۰۰ رسید آیا کانال بعدی۱۰هزار است؟

به گزارش بیت کوین وبه نقل از کوین تلگراف بیت کوین  سرانجام در تاریخ 7 ماه مه 9،500 دلار بدست آورد ، انتظارات را برآورده کرد و به دلالان و معامله گران و سرمایه گذاران دلیل واقعی برای نشان دادن  سرسختی خود  داد.

معاملات صعودی جدید در معاملات روز پنجشنبه ، در BTC / USD برای اولین بار طی بیش از دو ماه 9 هزار و 500 دلار در نظر گرفته می شود.

بیت کوین 10000دلاری در می زند

داده های Cointelegraph Markets و CoinMarketCap BTC / USD را ردیابی کرد زیرا در روز پنج شنبه 9،500 دلار از سد اصلی  عبور کرد – بالاترین قیمت آن از 24 فوریه است.

پس از گذراندن هفته پشتیبانی از ساخت و ساز در محدوده وسط 8000 دلار ، بیت کوین با افزایش چشمگیر 9000 دلار به دست آورد و در زمان مطبوعات به بالاترین سطح محلی 9،630 دلار رسید.

نمودار 1 روزه بیت کوین CoinMarketCap

سود هفتگی برای سرمایه گذاران بیت کوین با 9.2٪ صعود همراه بود و عملکرد سال گذشته ، که در حال حاضر بسیار بیشتر از طلا یا سایر دارایی های کلان بود ، 34٪ بود.

روند نزولی 10 ماهه؟

 دو هفته گذشته با جداشدن بیت کوین از بورس سهام مشخص شده است و عادت های سالانه را به چالش می کشد که به تنهایی اعتصاب کند. در عین حال ، گمراهی ها در مورد قدرت بازار فعلی باقی مانده است.

با توجه به اینکه منطقه نزدیک به پنج رقم بعد از غیبت تقریباً سه ماهه ، سطح مقاومت عمده ای را تشکیل می دهد ، هنوز 9،500 دلار هنوز به عنوان سطح پشتیبانی خود مقاومت نکرده است.

با این وجود ، تحلیلگران در حال مثبت شدن بودند و كیت Wareing از کوین تلگراف مارکت اظهار داشت كه بیت کوین اکنون از روند نزولی 10 ماهه دیگر فاصله گرفته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا