دسته‌بندی نشدهبیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

با توجه به کاهش 47درصدی ماینر ها بیت کوین به 9000دلار رسید

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین 10 اردیبهشت (۲9آوریل)

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف  در حالی که مفسران اهمیت روز افزون هزینه ها را برای ماینر ها در پیش می گیرند ، کاهش می یابد ، اما نوسانات قیمت کاهش می یابد بیت کوین در تاریخ 13 ماه مه به 9000 دلار بازگشت ، زیرا داده های جدید نشان می دهد که چقدر پول ماینر پس از هاوینگ  سوم از دست میرود.

علیرغم هاوینگ قیمت بیت کوین پایدار است

 در روز چهارشنبه پس از غیبت دو روزه ، سطح 9000 دلار بار دیگر به سطح خود رسید.

پشتیبانی بالاتر از محدوده 8000 دلاری هنوز به دنبال نیمه تمام شدن ظاهر نمی شود ، پیش از افت چشمگیر قیمت بیت کوین که لحظه ای به میانگین 200 روزه در حدود 8،200 دلار رسید.

جاده امنیت مالی ناشی از هزینه

در همین حال ، تأثیر این رویداد بر ماینر ها واضح تر شد زیرا داده ها تأیید کردند که در تاریخ 12 ماه مه ، درآمدشان  حدود 47 درصد کاهش یافته است.

از 17.16 میلیون دلار یارانه بلاک و هزینه تراکنش روز قبل ، کل سه شنبه 8.95 میلیون دلار بود ، رقم منبع نظارت بر Blockchain نشان می دهد.

ماریو جیبنی ، مدیر پشتیبانی مشتری در Blockstream ، در توییتر نوشت:

اولین پاداش استخراج معادن دوره 4 بیت کوین 7.16 BTC (6.25 یارانه بلوک + 0.91 در هزینه) است. این بدان معناست که 12.7٪ از کارمزد تراکنش تشکیل شده است.

نشانه ای از دنیای شجاع و جدید امنیت مبتنی بر هزینه که ما به آن علاقه داریم؟

اجماع نشان می دهد که با گذشت زمان ، هزینه های بیت کوین برای تأمین افزایش تقاضا و حق بیمه معاملات مالی قابل اطمینان قابل افزایش است.

در حال حاضر ، هزینه ها به عنوان درصدی از پرداختی به ماینر ها هنوز از میزان مشاهده شده حتی در بالاترین قیمت های سال گذشته 13800

دلار فاصله ندارند زیرا تعداد کلی معاملات کمتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا