استار اطلس

استار اطلس(Star Atlas) چیست؟همه چیز در مورد توکن های اطلس و پلیس

یک تجربه گیمی جذاب در بستر بلاکچین سولانا

تنها در سال گذشته ، شاهد افزایش چشمگیر پروژه های بازی مبتنی بر بلاک چین بوده ایم. ترکیب منحصر به فرد بازی و تامین مالی سنتی برای جامعه ای از علاقه مندان به بلاک چین بسیار جذاب شده است. عناوینی مانند Yield Guild Games و Binamon بخش بازی های غیر متمرکز را واقعاً مشروعیت بخشیده است.

استار اطلس و دیگر پروژه های بازی سازی اهمیت توکن های غیر قابل تعویض(NFT) را برای یک اکوسیستم بازی مناسب نشان داده اند. علاوه بر این ، استار اطلس از پیشرفت های اخیر برای ایجاد “تجربه علمی تخیلی آینده نگرانه که کاملاً جدید و پیشگامانه است” استفاده می کند.

پیش زمینه

استار اطلس که اوایل امسال معرفی شد ، توسط تیمی بلند پرواز از مهندسان بلاک چین و بازی و همچنین کارشناسان مالی طراحی شد. پروژه بازی های ادغام شده در شبکه سولانا قبلاً در بخش بازی های مبتنی بر بلاک چین محبوبیت گسترده ای پیدا کرده است ، عمدتا به دلیل مکانیک بازی در زمان واقعی ، موتور نسل جدید ، مکانیک بلاک چین و سیستم اقتصادی.

این تیم این متاورس منحصر به فرد را ایجاد کرد تا بازیکنان را از طریق بازی ترکیبی روان از بازی های سنتی و مکانیک های بلاک چین در معرض تجربه متفاوت بازی قرار دهد. تا کنون این پلت فرم با “Sino Global Capital” ، “Yild Guild Games” و “Animoca Brands” همکاری کرده است تا “معنای تجربه همه جانبه را متحول کند”.

مایکل واگنر ، بنیانگذار و مدیرعامل استار اطلس معتقد است که پروژه بازی او در بلاک چین جایگاه ارزشمندی دارد. او کاملاً می داند که این پلتفرم “بهترین فرصت در تاریخ بشریت را برای دستیابی بازیکنان به مزایای اقتصادی از طریق استخراج درآمد مجازی درون بازی و رسیدن به درآمد واقعی فراهم می کند”.

تا کنون ، اظهارات وی درست است ، زیرا استار اطلس یکی از پرطرفدارترین پروژه های بازی در اکوسیستم بلاک چین است.

استار اطلس چیست؟

استار اطلس(Star Atlas) یک بازی متاورس مبتنی بر بلاک چین و نسل جدید است که بر بستر Unreal Engine 5 ساخته شده است. این بازی غیر متمرکز از گرافیک زمان واقعی ، منابع مالی غیر متمرکز(DeFi) و بازی های چند نفره استفاده می کند که امکان گیم پلی فوق العاده واقعی و تعاملی را فراهم می کند.

همه سناریوهای درون بازی در آینده ای دور ، در سال 2620 ، جایی که جهان به 3 گروه مختلف تقسیم می شود ، تنظیم می شود ، منطقه MUD تحت کنترل بشر ، منطقه ONI برای همه نژادهای بیگانه و بخش Ustur توسط اندروئیدهای حساس کنترل می شود.

به طور خلاصه ، هر 3 جناح در تلاش مداوم برای قدرت ، سرزمین ها و منابع هستند. به عنوان شهروندان ارزشمند استار اطلس ، کاربران در “درگیری بین کهکشانی” نقش دارند و آنها را قادر می سازند پاداش ها و جوایز متعددی را به دست آورند. از زمان معرفی پروتکل سولانا ، این بلاک چین موفق به ایجاد یک محیط بازی بدون سرور و قابل اعتماد برای بازی شده که از طریق آن Star Atlas در حال پیشرفت است.

علاوه بر این ، پروتکل منحصر به فرد سولانا ارتباط بازی بین دارایی ها را برای ثبت فعال تسهیل می کند و اساساً نیاز به یک سرور سنتی قوی برای بازی های چند نفره آنلاین مانند استار اطلس را حذف می کند.

علاوه بر این ، معاملات NFT و رمزارزی در اکوسیستم استار اطلس بر اهمیت دارایی ها و مالکیت در دنیای واقعی برای ایجاد یک اقتصاد قوی در بازی تأکید می کند.

گیم پلی استار اطلس

تجربه استار اطلس عمیقا ریشه در فناوری بلاک چین دارد ، جایی که استخراج و سرمایه گذاری عملیات اصلی برای مشروعیت بخشیدن به دارایی های غیر متمرکز است. در بازی نسل جدید ، کاوش از استخراج کنندگان برای کشف دارایی های ارزشمند لازم است. علاوه بر این ، شرکت کنندگان می توانند به طور فعال گره های استخراج و سهام را ایجاد کرده ، گیم پلی بازی را افزایش داده و ارزش درآمد را افزایش دهند.

ثروت کلی حاصل از استخراج راههای جدیدی را برای شرکت کنندگان باز می کند و به رشد آنها در جامعه کمک می کند. این به آنها فرصتی می دهد تا انتخاب ها و تخصص های شغلی منحصر به فردی مانند تجارت سنگ معدن خام و تصفیه شده ، حمل محموله و ساخت قطعات خرده فروشی برای بازار را تجسم کنند.

به عنوان یک ژانر استراتژی بزرگ ، بازیکنان استار اطلس با مکانیسم افزایش امپراتوری خود آشنا می شوند. علاوه بر این ، بازیکنان می توانند مسیرهای تجاری تاکتیکی را برای برنامه های حمله تهاجمی یا دفاعی ایجاد کنند. علاوه بر اکتشاف و تقویت درگیری بین کهکشانی ، بازی بازیکنان را به سفینه های فضایی اعماق فضا برای کشف دارایی های آسمانی و زمینی باز می کند.

در حالت اکتشاف ، شرکت کنندگان می توانند یک کهکشان پر از ثروت را کشف کنند که می تواند در بازار بازی استخراج ، تصفیه و معامله شود. علاوه بر این ، حالت اکتشاف به بازیکنان اجازه می دهد تا از گرافیک مورد علاقه سینما لذت ببرند ، با نمای فضایی از بالا به پایین نمای بیرونی سفینه فضایی ، نمای اشعه ایکس برای لذت بردن از فضای داخلی کشتی ها که اعضای خدمه را نشان می دهد ، و نمای اول شخص کابین خلبان.

از طریق شبیه سازی همه جانبه پروازهای فضایی ، به بازیکنان حس مالکیت داده می شود و به بازیکنان اجازه می دهد از تجهیزات پیشرفته ای مانند نمایشگرهای واقعیت مجازی ، چوب های پرواز ، دریچه گاز ، پنل های کنترل دکمه چند منظوره و سخت افزار ردیابی استفاده کنند.

دارایی های پولی (POLIS و ATLAS)

به طور کلی ، استار اطلس به چهار گروه دارایی متکی است و از سلامت ساختار اقتصادی آن اطمینان حاصل می کند. چه در زنجیره و چه در بازی ، بازیکنان از دارایی های پولی ، اقلام درون بازی ، NFT های مالکیت زمین و منابع درون بازی که مکانیسم های اساسی اقتصاد بازی هستند ، سود می برند.

پلیس

پلیس(POLIS) توکن حکمرانی پلت فرم است و برای تصمیم گیری در مورد توسعه پروژه استفاده می شود. دارندگان توکن تقریباً دارای قدرت رای دهی در این سازمان خودگردان غیر متمرکز(DAO)، کنترل خزانه داری و سهام مالی بازی هستند. در حال حاضر ، POLIS دارای منبع ثابتی است که قابل تغییر نیست ، مگر اینکه جامعه استار اطلس در آینده تصمیم دیگری بگیرد.

علاوه بر این ، توکن پلیس وظیفه ضرب ، توزیع و توزیع مجدد توکن پرداخت(ATLAS) در خزانه داری را دارد ، جایی که برخی از بازده های ATLAS به عنوان وجوهی برای همه سیستم عامل هایی که به آنها رای داده شده است استفاده می شود.

اطلس

اطلس(ATLAS) که به عنوان توکن پرداخت شناخته می شود ، به عنوان وسیله مبادله در اقتصاد Star Atlas استفاده می شود. این توکن از نظر طراحی تورمی است و هدف آن مطابقت با رشد اقتصاد درون بازی است. علاوه بر این ، اساساً برای ایجاد یک پایه پولی محکم برای تعاملات اقتصادی درون بازی و ورود به بازی ساخته شده است.

به عنوان ارز تعیین شده در بازی ، ATLAS برای پاداش فعالیت های درون بازی استفاده می شود. با این حال ، سوزاندن و ضرب توکن به طور مستقیم با پذیرش بازی و رشد کاربران مرتبط است.

ویزگی های توکن اطلس

در حال حاضر ، توکن حکمرانی عمدتا با درخواست تیم استار اطلس در دسترس است که متعهد به فروش به فرمانداران احتمالی است. با این حال ، بازارهای ثانویه در دسترس هستند ، جایی که می توان توکن را با برنامه های قفل/واگذاری خرید و فروش کرد. علاوه بر این ، از طریق پاداش های درون بازی ، بازیکنان همچنین می توانند به توکن حکمرانی دسترسی انحصاری داشته باشند. از جمله دیگر ابزارهای دسترسی به این توکن ، مشارکت حکومتی با مشارکت در DAO و فعالیتی است که به طور مداوم به شرکت کنندگان پاداش می دهد.

در مورد دارایی های غیر پولی ، همه موارد بازی ها NFT هستند و در رویدادهای ایجاد آنها قابل ردیابی هستند. بازار استار اطلس اقلام مختلفی را در دسترس قرار داده است که با ATLAS و سایر ارزهای پشتیبانی شده توسط سولانا خریداری می شوند.

NFT های موجود در اکوسیستم عمدتا برای نشان دادن مالکیت اقلام ، ویژگی ها (نقاط ضربه سلاح ، کلاس زره ، افزایش مهارت و غیره) و نادر بودن استفاده می شود.

نحوه خرید و فورش در صرافی هاتبیت

با مراجعه به صرافی هاتبیت و وارد شدن در قسمت مارکت می توانید رمزارز اطلس را در لیست مارکت را مشاهده کنید و برای خریدن این ارز اقدام کنید.

  • برای عضویت و آموزش های لازم برای نحوه عضویت ، خرید و فروش در صرافی هات بیت اینجا کلیک نمایید.

توجه داشته باشد که این رمزارز در صرافی اف تی ایکس نیز لیست شده است ولی به دلیل محدودیت این صرافی برای کاربران ایرانی ، توصیه می شود از صرافی هات بیت و یا صرافی های غیر متمرکز مانند MEXC استفاده کنید.

نتیجه

استار اطلس جدیدترین جواهر Unreal Engine 5 است که بازیکنان را به روشی متفاوت برای لذت بردن از بازی دعوت می کند. این پلت فرم محصول کاملی برای اکوسیستم بلاک چین فعلی است.استار اطلس از طریق حالت بازی چند نفره ، گرافیک در زمان واقعی و پیاده سازی دیفای ، قطعاً یکی از رهبران بخش بازی های غیر متمرکز خواهد بود.

پیاده سازی ژانر چندنفره Grand Strategy که غالباً مورد غفلت قرار می گیرد ، بر خلاف سایر بازی های مبتنی بر بلاک چین در بازار ، یک اکوسیستم جهانی ایجاد می کند. بازیکنان اکنون می توانند دارایی های خود را استیک کنند تا ارزش بازی خود را افزایش دهند و به آنها این امکان را می دهد تا درآمد هنگفتی کسب کنند.

توکن های حکمرانی و مبادله (Polis و Atlas) بسیار منحصر به فرد هستند ، و می توانند نقشهای مکمل را برای بهتر شدن پروتکل ایفا کنند.

استار اطلس یک بسته کامل است که به همه بازیکنان یک تجربه “کاملا جدید و خوب” ارائه می دهد.

نیودیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال