اخبار

1.34 میلیارد دلار اتریوم بین نهنگها با افزایش قیمت اتریوم به بیش از 3800 دلار منتقل شد

بر اساس داده های تجزیه و تحلیل اخیر از یک ردیاب رمزارزی ، نهنگ های ناشناس مقدار زیادی از اتر را انتقال داده اند ، در حالی که قیمت اتریوم به بیش از 3800 دلار رسیده است.

سود کلان نهنگ های اتریوم از نوسان گیری در بازارسلب مسئولیت: نظر بیان شده در اینجا توصیه سرمایه گذاری نیست – فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. این لزوماً منعکس کننده نظر نیودیت نیست. هر سرمایه گذاری و همه معاملات شامل ریسک می باشد ، بنابراین قبل از تصمیم گیری همیشه باید تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که تحمل از دست آن را ندارید ، توصیه نمی کنیم.

به گفته Whale Alert ، بیش از ده انتقال بزرگ اتریوم در بیست ساعت گذشته توسط دارندگان ناشناس اتریوم انجام شده است.

تصویر از طریق توییتر

نهنگ ها مجدداً 1،334،293،412 دلار اتریوم منتقل کردند

در مجموع ، پانزده معامله بزرگ به ارزش حیرت انگیز  1.348 میلیارد دلار اتریوم انجام شد ، کوچکترین آن 10.000 ETH بود -معادل 38 میلیون دلار. بزرگترین توده ای که توسط نهنگ ها منتقل شد حاوی 50،000 ETH به ارزش 183،307،518 دلار بود.

طبق سرویس ردیابی بلاک چین فوق ، دو پلتفرم رمزارزی – بایننس و بلاک فولیو – در چندین تراکنش نیز شرکت کردند.

در همین حال ، دومین رمزارز محبوب ETH امروز از سطح 3،820 دلار پیشی گرفت ، پس از آنکه بیت کوین برای اولین بار از آوریل زمانی که به بالاترین سطح خود یعنی 64،800 دلار رسید ، از سطح 60،000 دلار عبور کرد.

با این حال ، بر اساس داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap ، در حال حاضر ، اتریوم اندکی افت کرده و با قیمت 3،783 دلار معامله می شود.

در 14 اکتبر نیز ، نهنگ های رمزارزی مقدار زیادی اتریوم را جابجا کردند – بیش از 1.19 میلیارد دلار.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
           ??? ??? ??? ???????