اخبار

1.1 میلیون سالوادوری اکنون از کیف پول بیت کوین Chivo ، استفاده می کنند

17 درصد از جمعیت السالوادور کیف پول محلی بیت کوین را تنها در ده روز بارگیری کرده اند

سلب مسئولیت: نظر بیان شده در اینجا توصیه سرمایه گذاری نیست – فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه شده است. این لزوماً منعکس کننده نظر نیودیت نیست. هر سرمایه گذاری و همه معاملات شامل ریسک می باشد ، بنابراین قبل از تصمیم گیری همیشه باید تحقیقات خود را انجام دهید. ما سرمایه گذاری پولی را که تحمل از دست آن را ندارید ، توصیه نمی کنیم.

رئیس جمهور السالوادور از طریق توییتر خود اخبار مثبتی را درباره نحوه افزایش پذیرش بیت کوین در این کشور به اشتراک گذاشت.

1.1 میلیون شهروند کیف پول Chivo را بارگیری کرده اند

طبق توییت رئیس جمهور نایب بوکله ، تقریباً 1.1 میلیون نفر از مردم السالوادور آماده استفاده از بیت کوین به عنوان وجه قانونی در کشور هستند و کیف پول بیت کوین چیوو را که تنها در ده روز ایجاد شده است بارگیری کرده اند.

این 17 درصد از جمعیت کشور است. این میزان بالای بارگیری کیف پول با وجود این واقعیت که 65 درصد از مدلهای تلفن های هوشمند در اینجا هنوز قادر به کار با چیوو نیستند ، ادامه می یابد.

هر شهروند پس از بارگیری کیف پول ، 30 دلار بیت کوین دریافت می کند.

17 درصد از جمعیت السالوادور کیف پول بیت کوین Chivo را فقط در 10 روز بارگیری کرده اند!

حیرت انگیز است!

– Bitcoin Archive

– 18 سپتامبر 2021

افراد بیشتری در 1 ماه آینده از بیت کوین در مقایسه با بانک ها استفاده می کنند

با توجه به توییت رئیس جمهور ، بیت کوین می تواند توسط تعداد افراد بیشتری در السالوادور استفاده شود کاری که بانک ها امروزی با ملی شدن و خصوصی سازی بانک های سنتی که چهل سال به طول انجامید ، انجام دادند.

ادوارد اسنودن افشاگر سیاسی اخیراً در توئیتر خود نوشت که اکنون فشاری بر کشورهای رقیب برای خرید بیت کوین وجود دارد (حتی اگر آنها آن را فقط به عنوان دارایی ذخیره خریداری کنند). وی در توئیتر نوشت: دولت هایی که خیلی دیر متوجه خواهند شد ممکن است از تردید خود پشیمان شوند.

بیت کوین با MoneyGram و WU در السالوادور رقابت می کند

ارائه دهندگان پرداخت ، مانند MoneGram ، Western Union و سازمان هایی که شبیه آنها هستند ، سالانه حدود 400 میلیون دلار در السالوادور با کارمزد – 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور – درآمد دارند.

بیش از 70 درصد مردم از این حواله ها در السالوادور استفاده می کنند. تنها در سال 2020 ، مردم محلی در مجموع 6 میلیارد دلار صرف این هزینه ها کردند. در حال حاضر ، نایب بوکله مطمئن است که بیت کوین به مردم السالوادور کمک می کند تا از این هزینه های اضافی جلوگیری کنند.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال