اخباربایننس کوین

گزارش شده که بایننس تحت تحقیقات اداره مالیات و وزارت دادگستری آمریکا قرار گرفت

گزارش شده که بایننس تحت تحقیقات اداره مالیات و وزارت دادگستری آمریکا قرار گرفت
گزارش شده که بایننس تحت تحقیقات اداره مالیات و وزارت دادگستری آمریکا قرار گرفت

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف قیمت بیت کوین و اتریوم  هر دو با انتشار این گزارش که “بایننس تحت تحقیقات اداره مالیات و وزارت دادگستری آمریکا قرار گرفت” بین 3 تا 5 درصد کاهش یافت.بایینس و آمریکا شکایت بایننس

گزارش شده است که بایننس بزرگترین صرافی ارز های دیجیتال توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و اداره مالیاتی ایالت متحده آمریکا در تلاش است تا فعالیت های تجاری غیرقانونی کاربران در ایالات متحده آمریکا را مورد بررسی قرار دهد.

بلومبرگ

طبق گزارش بلومبرگ ، دو سازمان  دولتی در جستجوی Binance Holdings Ltd به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد ساکنان ایالات متحده، که از رمز ارز ها برای مقاصد غیر قانونی استفاده می کنند است.بایننس

گفته می شود که مقامات در حال جستجوی اطلاعات از، کارمندان و مشتریان بایننس هستند ، اما لزوماً تمام سوالات آن ها با ادعای تخلف مرتبط نیست. در این گزارش آمده است که این اطلاعات از منابع ناشناسی گرفته شده است که به دلیل محرمانه بودن، اطلاع دهنده خواسته تا ناشناس بماند.

چانگ‌پنگ ژائو چه گفت؟

سخنگوی Binance گفت که این شرکت تعهدات قانونی خود را “بسیار جدی گرفته و به طور مشارکتی با نهادهای نظارتی و اجرای قانون همکاری می کند.” مدیر عامل چانگ‌پنگ ژائو ، معروف به CZ ، در توییتر خود گفت که مبادله رمزنگاری با نهادهای اجرای قانون “برای مبارزه با خلافکاران ” همکاری می کند تا اینکه به نظر می رسد هدف هر تحقیق بالقوه باشد.بایننس

گزارش شده که بایننس تحت تحقیقات اداره مالیات و وزارت دادگستری آمریکا قرار گرفت

در ماه مارس ، بلومبرگ گزارش داد که کمیسیون تجارت آینده کالا نیز در حال تحقیق در مورد بایننس است. گزارش شده است که تنظیم کننده ها در حال تعیین اینکه آیا کاربران  بایینس ساکن در ایالات متحده مشتقات ارز رمزپایه را در این سیستم عامل خریداری یا فروخته اند تعیین می کنند. در آن زمان ، CZ گزارش را به روشی مشابه رد کرد و گفت “دندان ندارد” و هرگونه ادعای خلاف قانون در این صرافی را رد کرد.

با انتشار گزارش ، قیمت رمز ارز های اصلی کاهش یافت. قیمت بیت کوین BTC از 50،270 دلار 3.8٪ کاهش یافت و در زمان انتشار به 48336 دلار رسید. اتریوم  افت قیمتی قابل توجه تری را تجربه کرد و بیش از 5 درصد از 3854 دلار به 3،661 دلار سقوط کرد.

با این حال بایننس اسمارت چین  که در حال حاضر سومین رمز ارز برتر بازار حتی بیشتر از 10٪ کاهش را تجربه کرد و از 605 دلار به 542 دلار رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال