اخبار ارزهای دیجیتال

کوین بیس راه حلی برای خرید رمز ارزها با pay pal ارائه می دهد

کوین بیس راه حلی برای خرید رمز ارزها با pay pal ارائه می دهد

کاربران می توانند با استفاده از PayPal روزانه حداکثر 25000 دلار ارز دیجیتال خریداری کنند.کاربران کوین بیس با حساب های PayPal اکنون روش دیگری برای خرید رمزنگاری از طریق صرافی دارند.

امروز در اطلاعیه ای از کوین بیس ، صرافی رمزنگاری اعلام کرد که به مشتریان خود که در ایالات متحده مستقر هستند ، اجازه می دهد رمز ارز را با استفاده از کارت های بدهی و حساب های بانکی مرتبط با حساب های PayPal خود خریداری کنند.

کوین بیس گفت که این حرکت باعث می شود بسیاری از کاربران بتوانند از طریق نقل و انتقالات خودکار و انتقال آنلاین روش هایی که ارز همچنان ارائه می دهد  برای تأمین بودجه خریدهای رمزنگاری ، دور بزنند.

همچنین بخوانید ارز ریفاینیبل چیست؟ برای خواندن اینجا کلیک کنید

گزارش شده است که این ادغام به کاربران کوین بیس با حساب های پی پال اجازه می دهد “بدون درج اطلاعات حساب بانکی یا شماره کارت های اعتباری مستقیماً به صرافی” رمزنگاری را فوراً خریداری کنند. کاربران با استفاده از روش های پرداخت از PayPal می توانند روزانه حداکثر 25000 دلار رمزنگاری خریداری کنند.

این امکان در کجا پشتیبانی می شود؟

طبق گفته Coinbase ، ویژگی جدید بودجه در حال حاضر فقط در دسترس کاربران آمریکایی است. با این حال ، صرافی گفت که “در ماه های آینده” به کشورهای بیشتری گسترش می یابد.

از سه ماهه اول سال 2021 ، Coinbase گزارش داد که ماهانه 6.1 میلیون کاربر فعال دارد ، در حالی که PayPal 377 میلیون کاربر را در سال 2020 ثبت کرده است.

کوین بیس راه حلی برای خرید رمز ارزها با pay pal ارائه می دهد
کوین بیس راه حلی برای خرید رمز ارزها با pay pal ارائه می دهد

Coinbase و PayPal در سال گذشته ورود قابل توجهی به فضای رمزنگاری کرده اند ، در اوایل این ماه بورس رمزنگاری از طریق لیست مستقیم Nasdaq به عموم مردم در آمده است.

در ماه نوامبر ، PayPal خدمات رمزنگاری را برای کاربران آمریکایی خود راه اندازی کرد و به آنها اجازه داد تا در هر هفته 20000 دلار تجارت کنند. این پلتفرم به دنبال گسترش این خدمات رمزنگاری شده ، در مارس برنامه های خود را برای اجازه دادن به مشتریان ایالات متحده در بازرگانان جهانی PayPal به رمزنگاری اعلام کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا