اخبار ارزهای دیجیتال

کره جنوبی صندوق متمرکز بر ارزهای رمزپایه تصویب می کند

 کره جنوبی صندوق متمرکز بر ارزهای رمزپایه تصویب می کند

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف گفته می شود تنظیم کنندگان در کره جنوبی چراغ سبز اولین صندوق سرمایه گذاری مربوط به رمزنگاری این کشور را روشن می کنند.

سرویس Naver News در کره جنوبی گزارش داده است که سرویس نظارت مالی این کشور قرار است برنامه صندوق مربوط به رمزنگاری را توسط Hanwha Asset Management  زیرمجموعه غول بیمه کره جنوبی Hanwha Life Insurance تأیید کند.

Digital Hero

به نقل از یک مقام انجمن سرمایه گذاری مالی کره ، این گزارش اظهار داشت که تأیید FSS می تواند از اوایل 2 مه وارد شود.

گفته می شود که این صندوق “قهرمان دیجیتال” نامیده می شود در شرکت های مرتبط با رمزنگاری مانند مبادلات و مراکز استخراج سرمایه گذاری خواهد کرد. وجوهی که مستقیماً در ارزهای رمزپایه و اوراق بهادار ذکر شده مانند صندوق های قابل معامله در بورس سرمایه گذاری می کنند ، همچنان در کره جنوبی ممنوع هستند.

همچنین بخوانید هپی کوین چیست؟برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

چوی یانگ جین ، رئیس بخش استراتژی دیجیتال به عنوان مدیر دارایی Hanwha در اوایل ماه آوریل با سئول اقتصادی روزانه صحبت کرد ، در مورد صندوق برنامه ریزی شده اظهار داشت:

“ما قصد داریم صندوق هایی از نوع سهام را راه اندازی کنیم

که در شرکت های جهانی مربوط به دارایی های دیجیتال مانند

تسویه حساب ، معاملات و استخراج سرمایه گذاری می کنند.”

هانوا به دنبال گسترش قابل توجهی در عرصه دارایی های دیجیتال بوده است و تیمی اختصاصی برای امور مربوط به رمزنگاری با پرسنلی شامل متخصصان فناوری اطلاعات و ارزهای رمزنگاری شده ایجاد کرده است.

Digital Hero آخرین نشانه افزایش علاقه Hanwha به ارزهای رمزپایه است. در واقع ، Hanwha Investment & Securities  یکی دیگر از شرکت های تابعه  سهام اپراتور مبادله رمزنگاری Upbit Dunamu را در اختیار دارد.

سرمایه گذاری Hanwha در Dunamu باعث شده سهام این شرکت در میان معاملات رمزنگاری دیوانه وار در کره جنوبی به یکی از بهترین عملکردها در این کشور تبدیل شود.

کره جنوبی صندوق متمرکز بر ارزهای رمزپایه تصویب می کند

اگر Dunamu برنامه های لیست عمومی خود را در ایالات متحده دنبال کند ، قیمت سهام این شرکت که از زمان به روز نوشتن در حال حاضر 123٪ افزایش یافته است ، می تواند حتی بیشتر از این نیز سود داشته باشد.

گزارش تصویب صندوق دارایی دیجیتال در حالی منتشر می شود که بر سر اقدامات سختگیرانه ارزهای رمزنگاری شده در کشور به ویژه پیرامون اجرایی شدن رژیم مالیاتی در ژانویه 2022 ، بحث شده است.

در اوایل ماه آوریل ، کمیسیون خدمات مالی موظف شد که کارمندان آن شروع به افشای دارایی های رمزنگاری شده خود کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا