اخبار ارزهای دیجیتالدوج کوین

کاهش قیمت دوج کوین پس از برنامه Saturday Night Live

کاهش قیمت دوج کوین پس از برنامه Saturday Night Live

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف در حالی که به نظر می رسید  بینندگان از عملکرد وی لذت می برند ، معامله گران دوج کوین با فریاد زدن ایلان  ماسک به شدت خشمگین شدند.

دوج کوین  رمز ارز معروف میم شده سرانجام در Saturday Night Live پس از مدت ها انتظار منتظر اتفاق مثبتی بودند  اما با وجود امیدهای هولدر های دوج کوین ، نتیجه آن کاهش قیمت شدید دوج کوین بود .

مدیر عامل تسلا که اواخر آوریل برای اولین بار توسط ایلان ماسک  کارآفرین و حامی  دوج کوین مورد تمسخر قرار گرفت ، سرانجام امشب در مونولوگ افتتاحیه خود از نمایش کمدی طرح ، از دارایی دیجیتال در تلویزیون زنده یاد کرد. عامل پرتاب  مادر ایلان ماسک مای ماسک  بود که در صحنه به او پیوست و از او پرسید آیا هدیه روز مادرش دوج کوین است؟ ایلان ماسک پاسخ داد که چنین خواهد شد.

سقوط دوج کوین

در چند دقیقه پس از این اتفاق دوج کوین 25 % سقوط کرد ، و از 0.66 $ در ابتدای نمایش به 0.50 دلار رسید. از آن زمان تا حدی بهبود یافته است و اکنون با 52 دلار است.ایلان ماسک

یک ساعت قبل از شروع اپیزود ، قیمت دوج کوین 0.66 دلار بود که از بالاترین قیمت 0.72 دلار گذشته است. یک به نظر می رسید که خود ماسک سعی کرده جلوتر از هیاهوی تبلیغات شود ، و از دنبال کنندگان در توییت خواست که “با احتیاط سرمایه گذاری کنند” .

و داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران رو به افزایش هستند. سود آنها از دوج کوین  در دارایی های دیجیتال بزرگ و بزرگ تر  می شود.

ورود شرکت ها و موسسات

علاوه بر این ، باری سیلبرت بنیانگذار و مدیرعامل digital group ، شرکت مادر شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Grayscale  از طریق صرافی FTX یک معامله فروش دوج کوین  ثبت کرده است.

کاهش قیمت دوج کوین پس از برنامه Saturday Night Live.ایلان ماسک

وی در طی یک توییت فاش کرد که این موقعیت به اندازه 1 میلیون دلار بوده و هرگونه درآمد و یا باقیمانده وجوه پس از بستن معامله فیلم کوتاه به خیریه اهدا خواهد شد.

بسیار خوب دوج کوین سرگرم کننده است. به رمزنگاری خوش آمدید!

اما زمان آن فرا رسیده است که دوج کوین خود را به بیت کوین تبدیل کنید.

مشخص نیست که چرا سیلبرت در حال استفاده از “ما” در رابطه با Digital Currency Group ، یکی از شرکت های نمونه کار خود است ؟ یا به سادگی و به طرز عجیبی از ضمیر جمع در اشاره به خودش استفاده می کند.

با این وجود بسیاری از سرمایه گذاران دوج کوین امیدوار به فریادی بلند آوازه در مورد رویدادی مهم در فرهنگ پاپ بودند. NBC ، استودیوی پشت SNL ، برای اولین بار برای پخش مستقیم این قسمت در Youtube ، از طریق وال استریت ژورنال ، انتخاب شد.

حتی یک اشاره می تواند تأثیر قابل توجهی در قیمت  دوج  کوین نیز داشته باشد: ثابت شده است که ارز میم بر اساس حجم مثبت رسانه های اجتماعی در برابر حرکت قیمت حساس است و مطالعات متعدد نشان داده است که توییت های  ایلان ماسک اغلب منجر به افزایش قیمت می شوند. تصور می شد که ذکر یک سیستم عامل حتی بزرگتر به طور بالقوه منجر به سودهای بیشتر نیز می شود.

معامله گر Alameda Research ، سام ترابوکو (که در توییت قبلی گفته بود که “در حال مطالعه ساختار معمول قسمت SNL است تا سعی کند و بفهمد چه زمانی ذکر DOGE طبیعی ترین است” ، منجر به آغاز این قسمت شد ، حدس زد که اگر یک شوخی باشد یا ذکر در مونولوگ افتتاحیه ماسک نبود ، “همه چیز تمام خواهد شد”.

“غریزه من این است که اگر در مونولوگ او نباشد ، همه چیز تمام شده است.”

با وجود ورود به مونولوگ ، معامله گران پاسخ منفی دادند. باید دید آیا DOGE بعداً در نمایش می تواند ثروت دارایی نجومی را برگرداند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال