کسب و کار اینترنتیبیت کوین

چگونه از بیت کوین پول درآوریم؟

1_درباره بیت کوین بیاموزید

آیا می دانید تنها با یادگیری نحوه کار ،تعیین قیمت ، بیت کوین و cryptocur ارز می توانید درآمد کسب کنید ، براساس الگوی افزایش و کاهش قیمت ؟

دانش مساوی با قدرت است و با رمزنگاری قدرتمند تر هم خواهد شداست.

قرار نیست یادگیری فقط وعده به دست آوردن بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده در آینده ی دور باشد.

به عنوان مثال ، Coinbase ، بزرگترین و محبوب ترین صرافی رمز ارز در جهان ، از طریق ذیل به اعضای خود انگیزه میدهد؛

به همین سادگی چند فیلم حداکثر 10 دقیقه ای درباره یک ارز مجازی خاص تماشا کنید – و از طریق مطالبی که یاد گرفته اید ،از همان ارز ، 50 دلار درآمد کسب کنید. پس از آن می توانید با استفاده از صرافی Coinbase آن را به بیت کوین تبدیل کنید – اکنون شما یک راه بی خطر درآمدزایی با بیت کوین را بدست آورده اید.

2-گشت وگذاری در وب با brave

brave چیست؟ خوب ، اگر در Coinbase Earn ثبت نام کرده اید ، ممکن است از قبل بدانید!

Coinbase Earn دوره کوتاهی در مورد Brave و نشانهای رمزنگاری شده خود – BAT دارد. پس چگونه می توان با استفاده از Brave با بیت کوین درآمد کسب کنید؟

فقط اینترنت را مرور کرده و درآمد کسب کنید!

اگر دوره را ندیده اید ، در اینجا به معرفی کوتاه می پردازیم: Brave یک مرورگر وب است ، دقیقاً مانند Google Chrome و Safari.

با این حال ، بزرگترین تفاوت در این است که Brave به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و به شما امکان می دهد که ازدیدن تبلیغات خودداری کنید.

اگر به هر حال تصمیم گرفتید تبلیغات را ببینید ، با کلیک کردن روی آنها درآمد کسب خواهید کرد.

درست است ، شما دیگر بازیچه گوگل نخواهید بود – در حالی که تمام داده های مرور شما فروخته می شود ، مجبور می شوید تبلیغات پاپ آپ را ببینید. با استفاده از Brave ، اطمینان دارید که هیچ کس بدون رضایت شما از داده های مرورگر شما سوءاستفاده نمی کند.

و بهترین بخش این است هرکسی در جهان می تواند از Brave استفاده کند و با آن درآمد کسب کند.

توجه داشته باشید که braveبه شما با نشان BAT خود پرداخت می کند – نه با بیت کوین. BAT مخفف “‘Basic Attention Token” است. پس از کسب نشانه های BAT ، می توانید انتخاب کنید که با آنها چه کاری انجام دهید: از این موارد میتوان به ،آنها را برای فیات بفروشید ،یا به سازندگان محتوای مورد علاقه اشاره کرد.

البته ، شما به راحتی می توانید آنها را به BTC در Coinbase تبدیل کنید – به همین دلیل ما Brave را در این راهنمای نحوه کسب درآمد با بیت کوین گنجاندیم.

3در صنعت بیت کوین کار کنید

روش بهتر برای یادگیری نحوه کسب درآمد با بیت کوین از کار با Bitcoin معیار ارزشمند در اینجا زمان و انضباط است.

اگر زمان کافی برای درک رمزنگاری را داشته باشید و بتوانید تخصص خود رادر صنعت رمز نگاری به کار ببرید در این صورت مهارتهای شما در بین دنیای مالی و فناوری مورد تقاضای زیادی خواهد بود.

اکثر مردم درک کمی از فناوری blockchain ، اقتصاد رمزنگاری ،ماین یا نحوه تفکر انتقادی درباره پیامدهای آن دارند.

با توجه به عدم درک و به تبع آن با افزایش تقاضا ، کارشناسان cryptocurrency به راحتی می توانند بسته به تجربه ، مبلغ 90،000 ، 150،000 دلار ، 200،000 دلار یا بیشتردرآمد کسب کنند.

آیا میدانید؟

اکثر این کارها اغلب از راه دور ، از هر نقطه دنیا انجام می شود و هر جایی بین 40 تا 90 هزار دلار در سالگردش مالی دارند. بعلاوه ، آنها ممکن است پیشنهادی خوب مبنی برپرداخت به شکل مستقیم در بیت کوین به شما بدهند این امر باعث می شود یادگیری چگونگی کسب درآمد در بیت کوین به مراتب ساده تر شود.

4-سرمایه گذاری در بازار بیت کوین

شاید ساده ترین و کم استرس تریم کار خرید مقداری BTC (یا فقط چند بیت BTC) و نگه داشتن آنهاست.

حتی افرادی که در هر ATH بیشتر اوقات خریداری می کنند ، درآمد کسب می کنند.

بیت کوین در سال 2011 به 32 دلار ، در سال 2012 260 دلار ، در سال 2013 1300 دلار و در سال 2017 به 19k دلار رسید.

پس از هر نقطه اوج BTC اصلاح بزرگی را دید ، درست است. اما برای افرادی که در این دوره حضور داشتند – در چرخه بعدی توانستند از این طریق پول دریافت کنند. این جایی است که سود حاصل می شود

خرید و نگه داشتن آن بسیار ساده است اگر اصول را نمی دانید. نیازی به یادگیری کد نویسی یا یادگیری در مورد سایر ارزهای رمزنگاری نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که Bitcoin را در کیف پولتان ذخیره کنید.

اما در مورد ایمن نگه داشتن بیت کوین، چه چیزی در معرض کلاهبرداری یا هک شدن نیست؟ اینها سؤالات مهمی نیز هستند.

5-کسب درآمد از طریق وام بیت کوین

وام دهی راهی عالی برای کسب درآمد از بیت کوین است.

وام مورد استفاده قرار نمی گیرد و ما نمی توانیممدام استرس این را داشته باشیم که چقدر فرصت برای کسب درآمد با بیت کوین داریم.

به خصوص اگر شماسپرده گذار بیت کوین هستید. اگر راه مورد علاقه شما برای کسب درآمد با بیت کوین فقط خرید و نگه داشتن است در این صورت شما باید به عضویت ر سایتی در بیایید که BTC خود را در در صورت علاقه داشتن به دیگران قرض دهید.

نگران نباشید ، بسیاری از بهترین سیستم عامل های وام ،بیمه شده اند. اگر اتفاقی بیفتد – از این امر مطمئن هستید که BTC خود را به عقب برگردانید.

گزینه مورد علاقه ما برای کسب درآمد با بیت کوین با وام دادن به آن ، شبکه سلسیوس است

cryptomaniaks

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا