اتریومتحلیل قیمت آلت کوین

پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین در حجم معاملات آتی

پیشی گرفتن اتریوم از بیت کوین در حجم معاملات

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف حجم معاملات آتی اتریوم پس از رسیدن به رکورد جدید 10 میلیارد دلاری به  بیت کوین تلنگر زد و داده های مشتقات حاکی از افزایش بیشتر قیمت اتر است.

در 30 روز گذشته ، قیمت اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت  و سود 67.5٪ را ثبت کرد ، در حالی که قیمت بیت کوین  به سختی حرکت کرده است. بالاترین قیمت لمس شده 3459 دلاری اتر  در 5 مه رخ داد ، اتر مسئول افزایش سود آتی دارایی به 10 میلیارد دلار بود.

این جنبش برخی سوالات اساسی را مطرح می کند زیرا به نظر می رسد در حال حاضر تسلط بر بازارهای مشتقه بیت کوین به چالش کشیده شده است. در تاریخ 4 مه ، حجم معاملات آتی کل اتر برای اولین بار در تاریخ از بیت کوین پیشی گرفت.

 

حجم معاملات آتی بیت کوین و اتریوم/Coinalyze
حجم معاملات آتی بیت کوین و اتریوم/Coinalyze                                                     

آمار چه می گوید

داده های حجمی از Coinalyze نشان می دهد که معاملات آتی بیت کوین 2.6 میلیارد دلار CME همراه با معاملات آتی CME Ether در تاریخ 4 مه 1.1 میلیارد دلار معامله شد.اتریوم 

برخی ممکن است استدلال کنند که حجم ها به اندازه علاقه آزاد مربوط نیستند ، که یک ارزیابی عادلانه است. بهره باز نشان دهنده تعداد کل قراردادهای موجود است ، صرف نظر از اینکه در یک تاریخ خاص معامله شده اند. از این لحاظ ، بیت کوین همچنان سود 10 میلیارد دلاری آتی 10 میلیارد دلاری اتر را دارد.

مجموع سود باز معاملات اتریوم/Bybt
مجموع سود باز معاملات اتریوم/Bybt                                                                

نمودار فوق نشان می دهد آینده معاملات اتر در طی دو ماه 117٪ افزایش ذهن داشته است. همچنین شایان توجه است که قراردادهای CME به سود باز 460 میلیون دلاری رسیده است که از ماه مارس هفت برابر افزایش یافته است.

حجم معاملات آتی اتریوم  سر به فلک کشیده شده و اتر از افزایش علاقه معامله گران خبر می دهد

برای ارزیابی اینکه آیا بازار صعودی اتریوم تمایل دارد ، باید حق العمل آن را تجزیه و تحلیل کنید. حق بیمه شکاف قیمت بین قیمت های قرارداد آتی و بازار معاملات منظم را اندازه گیری می کند.رشد اتریوم

این شاخص معمولاً به عنوان مبنا شناخته می شود و باید حق بیمه سالانه 10 تا 20 درصد را نشان دهد.

نرخ وام های استیبل کوین  دلیل اصلی این اختلاف است ، زیرا شرکت کنندگان در آینده با انتخاب قراردادهای مشتقه از تسویه حساب خودداری می کنند.

معاملات آتی سه ماهه اتر OKEx
معاملات آتی سه ماهه اتر OKEx                                                               

نمودار بالا نشان می دهد که حق العمل معاملات آتی اتر در اواسط آوریل به 45٪ رسیده و از آن زمان نزدیک به 25٪ نرمال شده است. این داده ها بسیار دلگرم کننده است زیرا این نشانه را می دهد که علی رغم رسیدن قیمت اتر به بالاترین رقم های گذشته ، خوش بینی زیادی وجود ندارد.

در حالی که برخی از تحلیلگران این داده ها را به عنوان “نیمه پر از لیوان” تفسیر می کنند ، اما برخی دیگر ممکن است بگویند این عدم اعتقاد راسخ معامله گران حرفه ای است. صرف نظر از این دیدگاه ، مهم است که تأثیر تجارت تجارت را تحت فشار قرار دهد ، که شاخص پایه را تحت فشار منفی قرار می دهد.

سرمایه گذاران با هدف خرید و فروش با درآمد ثابت ضمن خرید همزمان spot Ether ، قراردادهای آتی اتریوم را کوتاه می کنند.

به طور کلی ، به نظر می رسد بدون توجه به نحوه تفسیر داده ها ، رشد سالم در بازارهای آتی اتر وجود دارد.

در مورد “باز شدن” علاقه نهایی بیت کوین ، این فاصله زیادی دارد که اتفاق بیفتد. در هر صورت ، افزایش کلی مشتقات ارز رمزپایه برای بازار مفید است.

 

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
??? ??? ??? ???????