اخباراخبار ارزهای دیجیتالبیت کوین

پیشنهاد بیت کوین به 1400 شرکت توسط MicroStrategy

پیشنهاد بیت کوین به 1400 شرکت توسط MicroStrategy

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف  MicroStrategy روز پنجشنبه با شرکت های عمومی دیدار می کند تا درباره بیت کوین و شایستگی آن به عنوان یه ارز  صحبت کند. پیشنهاد بیت کوین به 1400 شرکت توسط MicroStrategy چه اتفاقی در بازار بیت کوین خواهد افتاد با افزایش قیمت بیت کوین و یا کاهش قیمت بیت کوین روبه رو هستیم؟

MicroStrategy ، یک مجتمع تجاری  6.37 میلیارد دلاری در ایالات متحده ، روز پنجشنبه با شرکت های عمومی دیدار و در مورد  بیت کوین گفتگو خواهد کرد.

مایکل سایلور ، مدیرعامل MicroStrategy ، گفت که متخصصانی از بیش از 1400 شرکت در حال پیوستن به این رویداد هستند.سیلور نوشت:

 “اگر به ملاحظات حقوقی شرکت هایی علاقه مند هستید

كه از  بیت کوین  در استراتژی شرکتی خود حمایت می كنند شما تنها نیستید

 ما فردای متخصصان بیش از 1400 شركت را داریم كه برای این بحث به ما می پیوندند.”

وی همچنین گفت که هرگز ندیده است که  این تعداد از مدیران عامل برای شرکت در یکی از رویدادهای آن ثبت نام کنند افزود:

“هر شرکتی می تواند از اتصال به شبکه پولی بیت کوین بهره مند شود.”

چرا MicroStrategy در مورد بیت کوین با شرکت های دولتی بحث می کند؟

از زمانی که MicroStrategy شروع به جمع آوری عجولانه  بیت کوین در تابستان سال 2020 به عنوان دارایی اصلی خزانه داری خود کرد ، تقاضای سازمان ها برای بیت کوین به طور واضحی افزایش یافته است.

با شدت گرفتن ترس از تورم ، بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش و دارایی امن ، جذاب تر می شود. تقاضا برای بیت کوین در جریان رو به افزایش جریان Grayscale Bitcoin Trust و خروج بزرگ Coinbase مشهود است ، به عنوان مثال.

سرمایه گذاران با ارزش خالص در ایالات متحده برای خرید بیت کوین به Coinbase اعتماد می کنند و معمولاً BTC را که خریداری می کنند درکیف پول های خود نگهداری می کنند.

از این رو ، وقتی جریان Coinbase افزایش می یابد ، این نشان می دهد که خریداران بزرگ در ایالات متحده در حال خرید بیت کوین هستند. روز دوشنبه ، مدیر عامل CryptoQuant ، کی یانگ جو گفت:

“خروجی عظیم Coinbase. با نگاه به TX ، این کیف پول به بازداشت کیف پول هایی رفت که فقط معاملات فعلی دارند. احتمالاً معاملات فرابورس سرمایه گذاران نهادی است. من معتقدم این قوی ترین سیگنال صعودی است. ”

نمودار بیت کوین خارج شده از کوین بیس /CryptoQuant
نمودار بیت کوین خارج شده از کوین بیس /CryptoQuant

انباشت بیت کوین توسط معامله گران بزرگ در ایالات متحده همزمان با افزایش علاقه  institutional به بیت کوین و نشست آینده بین MicroStrategy و شرکت های دولتی است.

MicroStrategy همچنین در ماه های اخیر به طور فعال در حال خرید در کف های قیمتی بوده است. آخرین خرید در روز سه شنبه انجام شد و  10 میلیون دلار دیگر به بیت کوین اضافه کرد.

این شرکت هم اکنون 71،079 بیت کوین  به ارزش 1.145 میلیارد دلار دارد که آن را با قیمت متوسط 16109 دلار برای هر BTC خریداری کرده است. سیلور نوشت:

“MicroStrategy تقریباً 295 بیت کوین به مبلغ 10.0 میلیون دلار وجه نقد ، با قیمت متوسط 33808 دلار ~ به ازای هر  بیت کوین خریداری کرده است. ما هم اکنون 71،079 پوند بیت کوین به ارزش 1.145 میلیارد دلار با قیمت متوسط 16109 دلار برای هر بیت کوین خریداری کردیم. “

په پیش خواهد آمد؟

اگر پس از جلسه خروجی  از کوین بیس به میزان قابل توجهی افزایش یابد ، ممکن است پیشنهاد کند که برخی از شرکت ها بیت کوین  را خریداری کرده اند.کاهش قیمت بیت کوین/افزایش قیمت بیت کوین

پیشنهاد بیت کوین به 1400 شرکت توسط MicroStrategy

MSTR vs. BTC vs. NASDAQ. Source: Ecoinometrics
MSTR vs. BTC vs. NASDAQ. Source: Ecoinometrics

این احتمال وجود دارد که برخی از این 1400 شرکت از پیشنهاد  MicroStrategy پیروی کنند ، به ویژه با در نظر گرفتن تأثیر سرمایه گذاری در بیت کوین بر این شرکت. در واقع ، MSTR یکی از معدود سهام هایی است که در چند ماه گذشته حتی از بیت کوین نیز بهتر عمل کرده است.

در حال حاضر ، بیت کوین در سطح مقاومت 38000 $  ثابت مانده است ، که آخرین مقاومت باقی مانده قبل از محدوده  40،000 – 42،000 است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا