ریپلفاندامنتال

پیروزی ریپل در دادگاه و رسیدن به بالاترین سطح قیمتی

قیمت ریپل پس از پیروزی اخیر در دادگاه به بالاترین حد خود رسید

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف قیمت ریپل بیشتر از 30٪ افزایش یافته است این افزایش بعد از مشخص شدن نتیجه دادگاه ریپل که  پیروزی ریپل بود رخ داد  زیرا معامله گران خرد به سمت خرید آلت کوین های ارزان قیمت تمایل پیدا می کنند  و احساسات سرمایه گذاران پس از پیروزی های قانونی اخیر ریپل در برابر SEC مثبت می شود.

قیمت ریپل با افزایش حجم معاملات در ساعات اولیه صبح تا اواسط روز ، در 13 آوریل به بالاترین قیمت چند ساله خود رسید.

پیروزی ریپل

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که ریپل قبل از افزایش 34٪ قیمت  به بالاترین سطح یعنی  1.88 دلار قیمت  1.42 دلار را لمس کرده است.پیروزی ریپل

نمودار 4 ساعته ریپل XRP /تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته ریپل XRP /تریدینگ ویو

افزایش قیمت در همان روزی رخ می دهد که بیت کوین و اتریوم اوج های جدیدی را به ثبت رساندند زیرا هیجان اصلی در بخش ارزهای رمزپایه در روند صعودی لیست شدن  مستقیم کوینبیس در 14 آوریل است.

شتاب ریپل در طی دو هفته گذشته به لطف یک سری پیروزی های قانونی ریپل در نبرد با کمیسیون تبادل اوراق بهادار ایالات متحده ، همراه با شایعاتی مبنی بر استفاده مجدد این رمز در صرافی های مختلف ، در حال افزایش است.

ریپل همچنین یک فشار بازاریابی برای تبلیغ قابلیت های مختلف شبکه ریپل از جمله مزایای نقدینگی درخواستی آن ایجاد کرده است که باعث می شود حساب های مقصد پیش از تأمین اعتبار نباشد و هزینه های عملیاتی کاهش یابد.

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro ، مدتی است شرایط بازار ریپل مطلوب بوده است.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

داده ها چه می گوید

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، امتیاز VORTECS for برای ریپل در 7 آوریل شروع به افزایش کرد در حالی که برای اولین بار سبز شد و به بالاترین سطح 68 رسید ، زیرا قیمت XRP به آرامی شروع به صعود کرد.افزایش قیمت ریپل پیروزی ریپل

امتیاز VORTECS again مجدداً در 9 آوریل به سطح 68 رسید ، حدود چهار ساعت قبل از اینکه قیمت طی سه روز آینده 83 درصد افزایش یابد ، با بالاترین امتیاز 87 تنها شش ساعت قبل از افزایش قیمت 13 آوریل.

استلار  همچنین در 13 آوریل شاهد افزایش 18 درصدی قیمت خود از پایین ترین سطح 0.576 دلار به بالاترین قیمت در روز 0.678 دلار بود زیرا چنگال ریپل  به الگوی خود برای ردیابی حرکات سلف خود ، خوب یا بد ادامه می دهد.

داده های صرافی های رمزنگاری کره جنوبی نشان می دهد که معامله گران شروع به دور شدن از بیت کوین و اتریوم و نزدیک شدن به به آلت کوین هایی با قیمت جذاب تر مانند ریپل و استلار کرده اند ، به این معنی که حمایت از آلت کوین هاتازه آغاز شده است زیرا سرمایه گذاران خرده فروشی به بازار ارزهایآلت کوین ها وارد می شوند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا