پولکاداتاخبار ارزهای دیجیتال

رمز ارز پولکادات با پیشی گرفتن از ریپل به رتبه چهارم ارزهای دیجیتال دست یافت

رمز ارز پولکادات با پیشی گرفتن از ریپل به رتبه چهارم ارزهای دیجیتال دست یافت

پولکادات در رتبه چهارم ، برخی از محرکان بزرگ وجود داشته اند که تجمع بازار رمزنگاری را از سر گرفته اند و رمزارز پولکادات یکی از آنها است. نزول ریپل

براساس ارقام پورتال تحلیلی پیشرو پولکادات پس از افزایش گسترده 26 درصدی در 24 ساعت گذشته ، از نظر سرمایه بازار به ریپل نگاه کرده است. این باعث می شود چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ چهارم با سقف بازار باشد.

پولکادات چگونه به رتبه چهارم ارزهای دیجیتال رسید

رمز پولکادات از پایین ترین سطح روزانه یعنی زیر 11 دلار افزایش یافته است و در بالاترین سطح 14.80 دلار به سر می برد قبل از اینکه کمی عقب نشینی کند و به 14.45 دلار در زمان نوشتن برسد.

همانطور که Coingecko گزارش داد ، این حرکت بزرگ قیمت ، محدوده بازار آن را به 13.7 میلیارد دلار رساند.

اما ریپل طی 24 ساعت گذشته فقط موفق به کسب 3.7٪ سود شده است که برای گرفتن رمز انتقال مرزی به بالای 0.30 دلار کافی نبوده است. سقف بازار آن در حال حاضر دقیقاً زیر حجم بازار پولکادات با 13.5 میلیارد دلار است.

پولکادات در رتبه چهارم ، آمارهای مربوط به پلتفرم اختصاصی Polkadot تخمین می زند که با استفاده از رقم تیراژ کمی بیش از یک میلیارد توکن ، بازار آن حتی بالاتر از 14.8 میلیارد دلار باشد.

آمار رمزنگاری Messari شباهت زیادی به این آمار دارد و همچنین نشان می دهد رمزارز پولکادات با 3 میلیارد دلار اختلاف در سقف بازار ریپل  است.

کوین مارکت کپ متعلق به صرافی بایننس تنها سایت مورد اختلاف است زیرا گزارش می دهد عرضه پولکادات ​​ده درصد کمتر است.

سی ام سی خیلی دیرهنگام لیست پولکادات را که یک رقیب  برای اتریوم و بایننس است را لیست کرد.

نزول ریپل ، پولکادات اساساً یک پروتکل چند زنجیره ای است که دارای تعدادی “پاراچین” (به اصطلاح shards در Ethereum) است و بر روی فناوری خود به نام ساب استریت کار می کند ، که  در واقع یک چارچوب بلاکچینی است.

این پلتفرم کاملاً قابل همکاری است و به سایر زنجیره های بلوکی اجازه می دهد تا به عنوان زنجیره جانبی به شبکه متصل شوند و پروتکل بلاکچین توانایی پردازش هزاران تراکنش در ثانیه را دارد واخیرا  به او  لقب جدیدترین قاتل یا رقیب اتریوم  داده می شود.

آخرین به روزرسانی ، که ممکن است جنبش محرکی داشته باشد ، راه اندازی شبکه آزمایشی پاراچین بود که از اواخر دسامبر به طور مستقیم اجرا شد. اکنون طبق نظر پولکادات در حال کسب شرکای بیشتری است.

از دیگر عوامل حرکت محرک  پولکادات می توان به مشکلات مربوط به دیفای در رمزارز اتریوم با تشدید تقاضا برای مقیاس گذاری ، همراه با ساختار فنی قوی بازار اشاره داشت.

پولکادات در رتبه چهارم

 

 

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا