اخبار ارزهای دیجیتال

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال – توقف معاملات ارز دیجیتال

گفته می شود محصولات رمزنگاری غیرآتی مانند Grayscale Bitcoin Trust هنوز در Futu Securities موجود است.

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال
هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

به گزارش نیودیت یک شرکت کارگزاری آنلاین مستقر در هنگ کنگ به دلیل نگرانی های نظارتی ، معاملات آتی ارز دیجیتال را متوقف کرده است.

نشریه مالی چین Sina Finance روز پنجشنبه گزارش داد ، Futu Securities ، یکی از بزرگترین کارگزاران تجاری در آسیا ، در پاسخ به الزامات نظارتی ، حمایت از قراردادهای آتی ارز دیجیتال و خدمات معاملات را متوقف کرده است.

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال
هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

گزارش شده است که خدمات مشتری این پلتفرم اعلام کرده است که این تعلیق بر قراردادهای اصلی از جمله قراردادهای آتی Bitcoin CME ، یکی از اولین قراردادهای آتی بیت کوین (BTC) در جهان تأثیر می گذارد.

تیم خدمات مشتری خاطر نشان کرد که محصولات ارز دیجیتال غیرآتی مانند Grayscale Bitcoin Trust و Osprey Bitcoin Trust همچنان در Futu در دسترس خواهند بود.

Futu بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

گزارش شده است که Huobi معاملات آتی را “به طور موقت” در برخی کشورها متوقف می کند

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال
هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

Futu Securities در سال 2012 تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری در فهرست نزدک است که توسط Tencent مغول اینترنت چینی پشتیبانی می شود. شرکت کارگزاری Future Holdings خدمات مدیریت ثروت را در کشورهایی مانند چین ، هنگ کنگ و ایالات متحده ارائه می دهد. موسس و مدیر عامل شرکت Leaf Hua Li کارمند سابق Tencent است.

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال
هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

در اوایل ماه ژوئن ، مدیران Futu از برنامه های این شرکت برای گسترش خدمات ارز دیجیتال در خارج از چین در میان اقدامات جدید پکن در بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال خبر دادند.

روز گذشته Huobi ، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در جهان ، خدمات مشتقات ارز دیجیتال را برای کاربران جدید و موجود به دلیل نگرانی در مورد سرکوب نظارتی چین محدود کرد. ماه گذشته گزارش شد که ناظران هنگ کنگ به دنبال ممنوعیت تجارت خرده فروشی در هنگ کنگ به دنبال گمانه زنی های طولانی مدت در مورد ممنوعیت احتمالی بودند.

هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال
هنگ کنگ ضد ارز دیجیتال

منبع : سایت کوین تلگراف


دوست عزیز ممنون که مطالب ما رو دنبال می کنید و امیدوارم براتون مفید بوده باشه .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال