بیکری سواپ

معرفی کامل صرافی بیکری سواپ bakeryswap و توکن بیک BAKE/آموزش خرید،فروش و استیک در این صرافی

صرافی غیر متمرکز بیکری سواپ bakaryswap که بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد و هزینه تراکنش ها در آن بسیار پایین است توانست طی مدت زمان کوتاهی خود را به ده صرافی غیر متمرکز در جهان از لحاظ حجم معاملات برساند. توکن اختصاصی آن یعنی بیک bake در صرافی های متعددی لیست شد و رکورد های قیمتی خوبی را به ثبت رساند.در این مقاله قصد دارم شما را با این صرافی و نحوه کار کردن با آن آشنا کنم.

صرافی بیکری سواپ bakeryswap

بیکری سواپ یک صرافی غیر متمرکز (DEX) که بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد. این صرافی یکی از بزرگترین بازارسازان خودکار(AMM) در بین دیگر صرافی های موجود بر بستر بایننس اسمارت چاین است و برای استفاده از آن نیازی به عضو شدن در آن نیست.

بایننس اسمارت چاین هزینه های تراکنش بسیار کمتری نسبت به اتریوم دارد که خود مزیتی برای این صرافیست.

بیکری سواپ خود را به عنوان یونی سواپ نسل بعد معرفی می کند. هدف آن این است که نسخه سریعتر ، ارزانتر و خوشمزه تری از یونی سواپ باشد. به ارائه دهندگان نقدینگی توکن های بیک اعطا می شود که از این طریق می توانند سهمی از کارمزد های معاملات بیکری سواپ را بدست آورند و به عنوان بخشی از جامعه بیکری سواپ برای رأی دادن استفاده کنند.

آیا خوردن غذا بدون نان شما را سیر میکند؟ معلومه که نه !!(مخصوصا ما ایرانیااا)درهای نانوایی به زودی باز می شوند و تیم بیکری یک تجربه فارمینگ جدید ، دقیق (و ارزان تر) آماده ارائه میکند.

چرا بایننس اسمارت چاین؟

صادقانه بگویم ، حداقل کارمزد های فعلی اتریوم گزاف است و مانع ورود به فعالیت های زنجیره ای بیشتر و بیشتر می شود. وارد بایننس اسمارت چاین شوید. با استفاده از BSC ، ما می توانیم سرعت معاملات را افزایش دهیم و همزمان کارمزد را کاهش دهیم. عالیه ، درسته؟

درباره توکن بیک bake

بیک(BAKE) توکن اختصاصی صرافی بیکری سواپ است.تعداد کل توکن های بیک بر خلاف توکن کیک نامحدود نیست و تعداد کل توکن های آن تقریبا ۸۰۰ میلیون می باشد. تا زمان نوشتن این مقاله توکن بیک توانسته بیشترین رشد را در بین سایر توکن ها در سال ۲۰۲۱ داشته باشد.

توکن های BAKE با توجه به ضریب پاداش مربوطه (به عنوان مثال 1 برابر ، 3 برابر و غیره) به تدریج در استخرهای نقدینگی منتشر می شوند.

فارمران اولیه (یا بهتر بگم، “نانوایان” اولیه) در انتشار اولیه “بیک به ازای هر بلوک” پاداش بیشتری می گیرند.

برنامه انتشار اولیه:

 •  30،000 بلوک BSC (تقریباً 1 روز) – 400 توکن در هر بلوک
 • 30،001–900،000 بلوک BSC (تقریباً 29 روز) – 300،000 توکن که روز به روز تعداد عرضه آن کاهش می یابد ، به طور متوسط ​​255 توکن در هر بلوک
 • 900،0001 بلوک BSC تا زمان عرضه کامل (تقریباً 11 ماه) – 300،000 توکن که ماه به ماه عرصه آن کاهش می یابد ، به طور متوسط ​​73 توکن در هر بلوک

مشخصات کلی

زمان راه اندازی 24 سپتامر 2020
شبکه بایننس اسمارت چین
تعداد کل توکن ها 277,237,400 BAKE
استاندارد توکن BEP 20

شبکه های ارتباطی

وبسایت
تلگرام جهت عضویت اینجا کلیک کنید
توییتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
گیت هاب ندارد

چگونه میتوان این توکن را خرید؟

 

این توکن در بسیاری از صرافی های متمرکز و غیر متمرکز از جمله بایننس و خود صرافی بیکری سواپ لیست شده است.

 • برای آموزش نحوه عضویت و خرید در صرافی بایننس اینجا کلیک کنید.
 • در ادامه مقاله نحوه خرید از خوذ صرافی بیکری سواپ را خدمت شما آموزش خواهم داد.

کارمزد ها در صرافی بیکری سواپ

صرافی بیکری سواپ برای کلیه معاملات 0.30٪ کارمزد اعمال می کند که 0.25٪ آن به تأمین کنندگان نقدینگی (LPs) تعلق می گیرد و 0.05٪ به توکن های بیک تبدیل می شود و به عنوان پاداش اضافی به دارندگان BAKE تعلق می گیرد.

به ارائه دهندگان نقدینگی ، توکن های نقدینگی (Bakery LPs) تعلق می گیرد که سهم آنها از هر استخر را نشان می دهد و می توانند هنگام حذف نقدینگی ، بخشی از هزینه های جمع شده در این استخرها را کسب کنند.

سپس دارندگان توکن هایLP می توانند با استفاده از توکن های Bakery LP خود ، توکن های بیک بیشتری را بدست آورند.

ویژگی منحصر به فرد

 • بدون پیش فروش و توزیع عادلانه تمام توکن های BAKE
 • تیم بیکری فقط 1٪ از کل توکن های فارم شده را دریافت می کند. (یعنی تیم بیکری برای هر 100 توکن فارم شده 1 توکن بیک دریافت می کند)
 • حداکثر جوایز برای استیک کنندگان BAKE. استخر BAKE-BNB در مقایسه با سایر استخرها 10 برابر پاداش کسب خواهد کرد.
 • اولین AMM که بر بستر بایننس اسمارت چاین است که استخرهای نقدینگی آلتکوین ها (LPs) مانند چین لینک، پولکادات و غیره ارائه می دهد.
 • یکی از اولین صرافی هایی که از بستر بایننس اسمارت چاین برای AMM DEX استفاده می کنند.
 • تیم بیکری با ارائه فرصت های آربیتراژ در میان توکن های BEP2 و BEP20 که در Binance.com یا Binance DEX میزبانی می شوند ، از انجمن بایننس به طور کامل استفاده می کند.

بیکری سواپ چگونه کار میکند؟

این صرافی به نسل بعدی یونی سواپ معروف است. مثل یونی سواپ است ، اما سریع تر ، ارزان تر و به جرات میتوانم بگویم خوشمزه تر! علاوه بر موارد ذکر شده در بالا ، به ارائه دهندگان نقدینگی همچنین به عنوان پاداش توکن های بیک اعطا می شود که می توانند با آنها سهمی از کارمزد های معاملات بیکری سواپ را بدست آورند و به عنوان بخشی از جامعه بیکری سواپ برای رأی دادن استفاده کنند.

استخرهای نقدینگی اولیه (LP)

این صرافی دارای دو نوع استخر نقدینگی است:

 • با جوایز BAKE.
 • بدون پاداش BAKE.

این امر برای تسهیل ایجاد LP های جدید توسط جامعه است. فقط LP های تعیین شده پاداش بیک خواهند داشت و در این میان ضریب پاداش برای هر یک متفاوت خواهد بود ، معمولاً براساس تعداد توکن بیک دارندگان است.

مجموعه اولیه ضرایب LP و BAKE به شرح زیر است:

 • پاداش ده برابر BEP20 BAKE-BNB ، BAKE
 • پاداش سه برابرBEP20 BUSD-BNB ، BAKE
 • پاداش یک برابر BEP20 ETH-BNB ،BAKE
 • پاداش یک برابر BEP20 BTC-BNB ، BAKE
 • پاداش یک برابر BEP20 DOT-BNB ، BAKE
 • پاداش یک برابر BEP20 LINK-BNB ،BAKE

نحوه اتصال به این صرافی

برای دسترسی به این صرافی کاربران میتوانند از سه راه زیر اقدام کنند:

 1. تراست ولت
 2. متاماسک
 3. کیف پول بایننس

پیشنهاد من به شما استفاده از تراست ولت است که نحوه استفاده از آن بسیار آسان میباشد.برای آموزش نحوه استفاده از تراست ولت اینجا کلیک کنید.

ولی قبل از آموزش نحوه اتصال از طریق تراست ولت،من نحوه اتصال از طریق متاماسک را به شما آموزش خواهم داد.

وارد سایت صرافی بیکری سواپ به نشانی www.bakeryswap.org شوید و در قسمت connect to a wallet کیف پول متاماسک خود را انتخاب کنید.

به صفحه تنظیمات بروید و یک شبکه جدید اضافه کنید:

اطلاعات شبکه را به این صورت وارد کنید:
network name : Binance Smart Chain

Added RPC URL:  https://bsc-dataseed1.binance.org/

ChainID: 56

Symbol: BNB

Block Explorer URL:  https://bscscan.com/

مقداری BNB را از صرافی بایننس و یا هر صرافی که مایلید خریداری کنید ، BEP20 را در صفحه برداشت BNB انتخاب کنید و آدرس متاماسک BEP20 خود را وارد کنید ، پس از چند دقیقه بایننس های شما در کیف پول متاماسکتان خواهد نشست.

توکن های مورد نظر به مقدار دلخواه خود را وارد کنید ، روی دکمه Swap کلیک کنید. پس از آن ، معامله خود را با گزینه confirm swap تأیید کنید.

و اما برای تراست ولت شما باید:

ابتدا اطمینان حاصل نمایید که در حال استفاده از آخرین نسخه trust wallet هستید. در کیف پول تراست خود قسمت مربوط به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps)، گزینه bakerySwap را  مطابق شکل زیر انتخاب کنید.

توجه:با توجه به محدودیت ایرانیان برای استفاده از این صرافی باید از فیلترشکن استفاده کتید.

پس از انتخاب صرافی بیکری سواپ وارد صفحه زیر می شوید.توکن های مد نظر خود را که قصد تبدیل آنها به یک دیگر را دارید انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه swap کلیک کنید.سپس بر روی گزینه confirm swap کلیک کنید و تراکنش خود را تأیید کنید و منتظر انجام مراحل آن در شبکه بمانید. بعد از انجام تراکنش، تعداد توکن خریداری شده به شما تعلق می‌گیرد.

تامین نقدینگی

این صرافی با 6 استخر فارمینگ نقدینگی شروع می شود:

 • BAKE / BNB
 • BUSD / BNB
 • ETH / BNB
 • BTC / BNB 
 • DOT / BNB
 • LINK / BNB

وارد قسمت add liquidity شوید و یک جفت معاملاتی انتخاب کنید ، سپس تعداد توکن هایی را که می خواهید تامین کنید وارد کنید. بر روی دکمه “Supply” کلیک کنید و سپس آن را در متاماسک تأیید کنید ، به عنوان پاداش برخی از توکن های BLP دریافت خواهید کرد.

نحوه استیکینگ

توکن های BLP خود را برای بدست آوردن توکن بیک استیک کنید.

در صفحه “Earn BAKE” شما میتوانید توکن های BLP خود را برای بدست آوردن توکن بیک استیک کنید.

ابتدا استیکینگ توکن های BLP خود را تایید کنید.

بر روی دکمه “+” کلیک کنید ، سپس استیک توکن های BLP خود را با گزینه confirm تأیید کنید.

بعداً ، می توانید BAKE خود را برداشت کنید.

راهنمایی شرکت در مناقصه NFT ها

بیکری سواپ اخیراً عملکرد NFT را آغاز کرده است ، که علاقه مندان به NFT را قادر می سازد NFT محبوب خود را به روش عادلانه تری بدست آورند. بیایید نحوه عضویت برای شرکت در مناقصه NFT را ببینیم:

اگر شما خریدار هستید باید:

کیف پول BSC خود را به صرافی بیکری سواپ متصل کنید.

به قسمت NFT Supermarket بروید و V2 Market را انتخاب کنید.

شما میتوانیدNFT مورد نظر برای خرید را انتخاب کنید ، روی دکمه “Approve NFT Supermarket” کلیک کنید و سپس روی “Confirm” در کیف پول کلیک کنید تا تراکنش انجام شود.

در حین پیشنهاد ، می توانید پیشنهاد خود را تغییر دهید. هنرمند با تکمیل مناقصه قیمتی را که فکر می کند مناسب است انتخاب کرده و فروش را انتخاب می کند.

اگر شما فروشنده هستید باید:

کیف پول BSC خود را به صرافی بیکری سواپ متصل کنید.

به قسمت NFT Supermarket بروید و V2 Market را انتخاب کنید.

سپس NFT Supermarket را انتخاب کنید و روی “Mint Artworks” کلیک کنید. اطلاعات مربوطه را پر کرده و آثار هنری NFT خود را لیست کنید.

پیشنهادات هر خریدار را در کارهای هنری بررسی کنید و قیمتی را که فکر می کنید با آن مطابقت دارد برای فروش انتخاب کنید.

همچنین می توانید در طی روند مناقصه فروش را لغو کنید ، یا مجدداً اقدام به خرید مجدد کنید.

موارد احتیاط

1. اگر NFT را در * V1 * ارسال کرده اید ، لطفاً آن را لغو کرده و مجدداً در V2 ارسال کنید تا به مناقصه بپیوندید.

2. سفارش NFT ارسالی برای انتخاب خرید و فروش در کتاب “Order Book” وارد می شود. خریداران می توانند سفارشات مناقصه NFT در حال انجام را در “My artworks” مشاهده کنند. همچنین کاربر می تواند با کلیک روی “Remove” ، سفارش را حذف کند.

3. اگر خریدار نظر خود را تغییر داده و سفارش خرید را با قیمت دیگری مجدداً ارسال کند ، آخرین سفارش خرید ، سفارش خرید قبلی را رونویسی می کند.

 

از کسانی که تا پایان این مقاله همراه من بودند سپاس گزارم و امیدوارم توانسته باشم مطالب مفیدی را ارایه بدهم.در صورت مشکل در هر یک از مراحل در قسمت کامنت ها سوال کنید. در ادامه شما را دعوت میکنم این ویدیو از آموزش کار با صرافی بیکری سواپ را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا