اخبار

مدیر عامل بایننس: نوسانات بیت کوین کمتر از سهام هایی مانند اپل و تسلا است

مدیر عامل بایننس: نوسانات بیت کوین کمتر از سهام مانند اپل و تسلا است

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو  می گوید وفاداران ارز های دیجیتال  برای دستیابی به تعقیب کنندگان به دنبال الماس بعدی در فن آوری در این فناوری کار می کنند.

مدیرعامل بایننس در مورد نوسانات بیت کوین  اظهار نظر کرد و اظهار داشت که بزرگترین ارز دیجیتال توسط سرمایه بازار احتمالاً از قیمت سهام شرکت های با اندازه مشابه با سرمایه بازار مانند اپل و تسلا بی ثبات است.

داده ها چه می گوید

داده های ووبول نشان می دهد که نوسانات 60 روزه بیت کوین از ابتدای سال 2021 به طور مداوم در حال کاهش است. با این حال ، ارقام پورتال تحقیقات سرمایه گذاری AlphaQuery نشان می دهد که قیمت سهام تسلا و اپل هنوز نوسانات 60 روزه به طور قابل توجهی پایین تر از مدت مشابه است.بایننس

نوسانات 60 روزه بیت کوین
نوسانات 60 روزه بیت کوین                                                                         

چانگ پنگ ژائو

“همیشه تعداد زیادی از افراد دارای ذهنیت عموم هستند نسبت

به پسرانی که در واقع تحقیقات جدی انجام می دهند.” بایننس

از نظر ژائو ، تعقیب کنندگان عملکردی که معمولاً به اندازه باورمندان واقعی متعهد به انجام پروژه های رمزنگاری نیستند ، به دلیل تعداد زیادشان ، مقصر در اعمال قیمت های ناخوشایند هستند.

چانگ پنگ ژائو اظهار داشت: “هر زمان اخبار منفی وجود دارد مردم عادی  فرار می کنند ، هر زمان خبرهای مثبتی وجود دارد ، سعی می کنند عجله کنند و بنابراین باعث نوسانات بیشتری می شوند.”

توصیف مدیران از معتقدان رمزنگاری به عنوان “طرفداران سرسختی که پروژه را درک می کنند و واقعاً آن را دوست دارند” با اظهارات قبلی وی در مورد گرایش شخصی وی به کل صنعت سازگار است.

در ماه آوریل ، ژائو فاش کرد که تقریباً 100٪ از ارزش خالص خود را در ارزهای رمزپایه در اختیار دارد.

بازار رمزنگاری از دوشنبه با افزایش سرمایه کل بیش از 4.5 درصد در 24 ساعت گذشته ، از سود قابل توجهی برخوردار است.

صعود اتریوم  برای شکستن مارک 3000 دلار برای اولین بار ، برجسته ترین روز بوده است ، به ویژه در میان 10 توکن برتر رتبه بندی با توجه به سرمایه بازار.

به نظر می رسد بیت کوین برای اولین بار از اواسط آوریل مارک 60،000 دلار را آزمایش می کند ، که قبل از تصحیح جزئی زیر $ 50،000 در 24 آوریل است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا