اخبار

علی رغم اینکه SEC به تجارت داخلی خود آسیب می رساند ، ریپل در خارج از ایالات متحده همچنان در حال پیشرفت است

علیرغم جنگ حقوقی با SEC که به تجارت آن در ایالات متحده صدمه زده است ، ریپل در خارج از ایالات متحده به پیشرفت خود ادامه می دهد

ریپل
ریپل

چارلز گاسپارینو از شرکت Fox Business در توییتر اطلاعات به دست آمده از منابع نزدیک به مدیران ارشد آزمایشگاه Ripple را به اشتراک گذاشته است.

به گفته آنها ، تنها مشاغل ریپل در داخل ایالات متحده است که از شکایت حقوقی فعلی توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ضرر کرده است.

به گفته این افراد ، فراتر از ایالات متحده ، تجارت بلاک چین ریپل همچنان در حال پیشرفت است. ریپل یک ODL دیگر از ژاپن به فیلیپین راه اندازی کرده بود. علاوه بر این ، این شرکت همچنان شبکه RippleNet خود را گسترش می دهد-یکی از شرکتهایی که اخیراً به آن اضافه شده Paydek مستقر در انگلستان است. این شرکت قصد دارد از فناوری ODL ریپل برای توسعه تجارت خود در آفریقا و آمریکای لاتین و سازماندهی حواله ها و پرداخت های بدون درز ، ارزان و سریع برای کارگران و فریلنسرهای درخواستی استفاده کند.

پیشتر چارلز گاسپارینو در توئیتی اعلام کرده بود که Ripple Labs قصد حل و فصل دعوی با SEC را ندارد اما قصد دارد در برابر قانون گذاران پیروز شود.

گاسپارینو تاکید کرد که دستور SEC علیه شرکت های رمزارزی(SEC اخیراً تهدید کرده است که کوین بیس را در راه اندازی محصول Lend خود به دادگاه خواهد کشید) و موفقیت ریپل در خارج از ایالات متحده ثابت می کند که SEC “نوآوری را در خارج از ایالات متحده ایجاد می کند”.

فوری: افراد نزدیک به ریپل می گویند در حالی که پروندهSEC_Enforcement در مورد XRP به صنعت داخلی آن لطمه وارد کرده است ، تجارت در خارج از کشور رونق دارد ، اثبات بیشتر برنامه اجرایی رمزارزی SECGov است که باعث می شود نوآوری در خارج از ایالات متحده رخ دهد.

– چارلز گاسپارینو (Gasparino) 18 سپتامبر 2021

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال