اتریوم

علت صعود اخیر قیمت اتریوم چیست؟

علت صعود اخیر قیمت اتریوم چیست؟
علت صعود اخیر قیمت اتریوم چیست؟

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف داده های آتی اتریوم حاکی از آن است که معامله گران حرفه ای معتقدند 3500 دلار ایستگاه بعدی برای لمس توسط اتریوم است.افزایش قیمت اتریوم تا کجا ادامه پیدا می کند؟

همانطور که اتریوم  در 29 آوریل 288 دلار افزایش یافت  سود آینده آن نیز افزایش یافت. رقم 8.5 میلیارد دلار ماهانه 52٪ افزایش نشان می دهد و فعالیت قوی معامله گران در پشت افزایش قیمت اتریوم بیانگر این موضوع است.

برخی از تحلیلگران ممکن است مشتقات اتریوم را رد کنند ، زیرا فکر می کنند آینده CME 355 میلیون دلار سود باز در مقایسه با 2.4 میلیارد دلار بیت کوین دارد.

با این حال ، قراردادهای اتریوم فقط چند ماه پیش آغاز شده است. FTX و Deribit برای مشتریان خود به 100٪ KYC کامل نیاز دارند و این بازارها به طور مشترک 2 میلیارد دلار سود باز اتریوم دارند.

معاملات آتی اتر مجموع سود باز منبع: Bybt
معاملات آتی اتر مجموع سود باز منبع: Bybt                                                          

 

از این منظر ، سود آزاد برای معاملات  آتی نقره در حال حاضر 22.6 میلیارد دلار است. این فلز گران بها دارای چندین دهه سابقه تجارت و سرمایه بازار 1.4 تریلیون دلار است. با این حال ، یک تحلیل ساده از تعداد قراردادهای معوق واقعاً مفید نیست زیرا می توان از آنها برای پوشش دادن استفاده کرد.

رشد در بازارهای آتی مثبت است اما نمی توان به عنوان یک شاخص مطمئن از آن نام برد.

برای ارزیابی اینکه آیا بازار سمت سویی صعودی دارد ، چند معیار مشتق برای بررسی وجود دارد. اولین حق بیمه آتی (که به عنوان پایه نیز شناخته می شود) است که فاصله قیمتی بین قیمت های قرارداد آتی و بازار معاملات منظم را اندازه گیری می کند.اتریوم

معاملات آتی 3 ماهه معمولاً باید با حق بیمه سالانه 10٪ تا 20٪ انجام شود که باید از آن به عنوان نرخ وام تعبیر شود.

میانگین 24 ساعته معاملات آتی سه ماهه منبع:Skew
میانگین 24 ساعته معاملات آتی سه ماهه منبع:Skew                                                  

همانطور که نمودار فوق نشان می دهد ، حق بیمه آتی اتر در اواسط آوریل از بین رفت و به 45٪ سالانه رسید. اگرچه FOMO معامله گران نقش داشتند ، اما این نیز نشان دهنده خوش بینی شدید است. در حالی که معامله گران حرفه ای اغلب از قراردادهای آتی ماهیانه استفاده می کنند ، قراردادهای دائمی ابزار اصلی سرمایه گذاران خرد است.

سرمایه گذاران خرده فروشی در حال حاضر ثابت هستند

قراردادهای دائمی به عنوان معاملات معکوس نیز شناخته می شوند و این قراردادها دارای نرخ بودجه هستند که معمولاً هر 8 ساعت دریافت می شود.اتریوم

این هزینه با افزایش استفاده طولانی مدت (خریداران) از اهرم افزایش می یابد ، بنابراین حساب آنها کم کم خالی می شود. وقتی دیوانگی خرید خرده فروشی رخ می دهد ، این هزینه می تواند تا 5.5٪ در هفته برسد.

نرخ حمایت مالی 8 ساعته برای آتیهای دائمی اتریوم منبع: Coinalyze.net
نرخ حمایت مالی 8 ساعته برای آتیهای دائمی اتریوم منبع: Coinalyze.net                                    

همانطور که نمودار فوق نشان می دهد ، نرخ تأمین مالی 8 ساعته اخیراً در 14 آوریل 0.18٪ ، معادل 3.8٪ در هفته به اوج خود رسیده است. در حالی که این مطمئناً به آینده ماهانه بسیار خوش بینانه کمک می کند ، اما با کم توجهی نرخ بودجه طی دو روز گذشته ، این تأثیر کاملاً کمرنگ شده است.

این داده ها حاکی از آن است که ، در مقایسه با سرمایه گذاران خرده فروشی ، معامله گران حرفه ای در اتریوم صعودی تر هستند زیرا 3 ماهه در حال حاضر 25٪ در سال است. این نرخ بالاتر از اکثر خدمات وام با ثبات بیت کوین است ، به این معنی که مدتها (خریداران) مایل به پرداخت حق بیمه برای باز نگه داشتن موقعیت های خود هستند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا