بورسعرضه اولیه

زمان عرضه اولیه وسپهر مشخص شد/چقدر نقدینگی لازم است؟

عرضه اولیه وسپهر

روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه، شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات ۲۰ درصد از سهام خود را در نماد «وسپهر» از طریق عرضه اولیه وارد بورس می‌کند.

به گزارش نیودیت و به نقل از تجارت نیوز، روز یکشنبه مورخ ۹۹/۶/۳۰ تعداد ۶ میلیارد سهم معادل ۲۰ درصد از سهام شرکت “سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات” در نماد “وسپهر” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

ویدیو عرضه اولیه وسپهر 

در این عرضه اولیه هر کد بورسی می‌تواند حداکثر ۱۱۰۰ سهم در بازه قیمتی ۹۵۰ تا ۱،۰۱۰ تومان معادل ۱ میلیون و ۱۱۱ هزار تومان خریداری کند.

درصورت استقبال 5 تا 6 میلیون نفر، تعداد 900 تا 1080 سهم به هر کد (حدود 913 هزار تا 1 میلیون و 96 هزار تومان) خواهد رسید.

عرضه اولیه وسپهر

بنا بر اطلاعیه منتشر شده توسط مدیر پذیرش فرابورس ایران، شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات  با نماد وسپهر ، پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از تاریخ 1399/06/19 به عنوان دویست و بیست و ششمین شرکت پذیرفته شده در فرابورس ایران درج گردید. این شرکت با نماد وسپهر در گروه سرمایه گذاری ها ثبت شده است این شرکت با سرمایه 1000 میلیارد تومانی در حوزه سرمایه گذاری فعالیت دارد. بانک صادرات ایران با مالکیت 99.76 درصد از سهام این شرکت، به عنوان سهامدار عمده آن شناخته شده است.

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا