بورسعرضه اولیه

عرضه اولیه اپال در روز چهارشنبه عرضه خواهد شد

چقدر نقدینگی برای عرضه اولیه اپال لازم است؟

عرضه اولیه اپال
عرضه اولیه اپال

روز چهارشنبه شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس عرضه اولیه خود را با نماد اپال عرضه خواهد کرد که هر کد بورسی می‌تواند حداکثر ۷۰۰ سهم در بازه قیمتی ۱۴۰۰ تا ۱۴۸۰ تومانی ثبت سفارش انجام دهد.

به گزارش نیودیت و به نقل از تجارت‌نیوز، چهارشنبه این هفته 2 میلیارد و 600 میلیون سهم ( معادل 13 درصد) از سهام شرکت فراوری معدنی اپال کانی فارس با نماد «اپال» در بخش استخراج کانه‌های فلزی عرضه می‌شود. از این میان 2 میلیارد و 160 میلیون سهم به عموم عرضه خواهد شد. در این عرضه اولیه سهم هر کد بورسی حداکثر 700 سهم است و بازه قیمتی آن 1400 تا 1480 تومان در نظر گرفته شده است که حداکثر پول بلوکه شده برای ثبت سفارش یک میلیون و 36 هزار تومان خواهد بود. اما با توجه به مشارکت بالای 4.5 میلیون نفری در عرضه اولیه وکبهمن، پیش‌بینی می‌شود به هر کد بورسی حداکثر 480 سهم تخصیص داده شود که معادل 710 هزار تومان است. البته در صورت مشارکت ۴ میلیون نفری همانند بوعلی به هر نفر 540 سهم می‌رسد که حدود 800 هزار تومان خواهد شد.

شرکت کانی پارس
شرکت کانی پارس

توجه داشته باشید که در صورت مشارکت حدود 3 میلیون نفر در این عرضه اولیه، نزدیک به کل سهمیه در نظر گرفته شده به هر نفر اختصاص پیدا خواهد کرد. همچنین در صورت رسیدن مشارکت به بالاترین رکورد ثبت شده (رکورد مشارکت در حال حاضر در اختیار عرضه اولیه بپیوند با حدود 5.5 میلیون درخواست قرار دارد) سهمیه هر نفر به حدود 390 سهم با ارزش نزدیک به 580 هزار تومان خواهد رسید

آشنایی بیشتر با شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس

شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در سال 1385 به صورت سهامی خاص تاسیس به عنوان یکی از واحدهای تجاری فرعی از شرکت سرمایه گذاری پارسیان (سهامی خاص) در حال فعالیت می باشد. سرمایه ثبت شده شرکت در حال حاضر معادل 2000 میلیارد تومان؛ شامل 20 میلیارد سهم می باشد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از هلدینگ های مطرح در زمینه استخراج و فرآوری سنگ آهن در ایران شناخته شده و فعالیت دارد.

توجه داشته باشید که در آمدهای این مجموعه وابستگی قابل توجهی به نوسانات نرخ ارز، تغییرات جهانی قیمت شمش فولاد، نحوه قیمت گذاری کلوخه سنگ آهن و زمان تکمیل و بهره برداری طرح های تکمیل ظرفیت در شرکت اپال پارسیان سنگان دارد.

منبع :تجارت نیوز

عرضه اولیه اپال

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا