آموزشارزهای دیجیتالبرگر سواپدسته‌بندی نشده

معرفی کامل صرافی برگر سواپ BurgerSwap و توکن برگر BURGER/آموزش خرید،فروش و استیک در این صرافی

برگر سواپ

صرافی غیر متمرکز برگر سواپ BurgerSwap که بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد و هزینه تراکنش ها در آن بسیار پایین است توانست طی مدت زمان کوتاهی به رده سوم صرافی های غیر متمرکز در جهان از لحاظ حجم معاملات برسد. توکن اختصاصی آن یعنی برگر سواپ BURGER در صرافی های متعددی لیست شد و رکورد های قیمتی خوبی را به ثبت رساند.در این مقاله قصد دارم شما را با این صرافی و نحوه کار کردن با آن آشنا کنم.

صرافی برگر سواپ BurgerSwap

برگر سواپ BurgerSwap به عنوان اولین AMM غیرمتمرکزدر زنجیره هوشمند اسمارت چین بایننس ساخته شده است که بدون کنترل هیچ نهادی متمرکز از طریق قراردادهای هوشمند ساخته شده است.

برگر سواپ یک پروتکل به صورت دیفای است که بر روی بستر اسمارت چین بایننس اجرا می شود. به شما امکان می دهد بین توکن های صادر شده در شبکه بایننس مبادله کنید و برای تأمین نقدینگی به این بازارهای غیرمتمرکز پاداش کسب کنید.

برخلاف سایر پروژه های مشابه دیفای مانند یونی سواپ و سوشی سواپ ، نشانه های معمول تأمین کننده نقدینگی (LP) را در برگر سواپ نخواهید یافت. در عوض ، هرکسی که نقدینگی جفتهای واجد شرایط را تأمین می کند ، ارز BURGER دریافت می کند که نشان دهنده سهم آنها از مجموعه است.

با استفاده از BurgerSwap ، امکان ایجاد پیشنهادهایی برای هر کاربر برای تنظیم هزینه های معامله ، پاداش بلوک و سایر پارامترهای سیستم مبادله وجود دارد ، و هر کاربری که علائم BURGER را در اختیار داشته باشد می تواند به تصویب یا رد پیشنهاد رأی دهد.

سیستم صرافی غیرمتمرکز برگر سواپ توسط هیچ نهاد و یا سازمان متمرکز قابل مدیریت و کنترل نیست.

درباره توکن برگر سواپ BURGER

برگر سواپ (BURGER) توکن اختصاصی صرافی BurgerSwap است. که در سال سپتامبر 2020 توسط این صرافی به عرضه عمومی رسید ، تداد کل توکن های موجود در این ارز 21 میلیون است و رتبه 335 را در بازار سرمایه ارزهای دیجیتال دارا است.

دلیل انتخاب بایننس اسمارت چاین چیست ؟

صادقانه بگویم ، حداقل کارمزد های فعلی اتریوم بسیار گزاف است و مانع ورود به فعالیت های زنجیره ای بیشتر و بیشتر می شود. وارد بایننس اسمارت چاین شوید. با استفاده از BSC ، ما می توانیم سرعت معاملات را افزایش دهیم و همزمان کارمزد را کاهش دهیم. عالیه ، درسته؟

مشخصات کلی

زمان راه اندازی  سپتامر 2020
شبکه بایننس اسمارت چین
تعداد کل توکن ها 21 میلیون BURGER
استاندارد توکن BEP 20

شبکه های ارتباطی

وبسایت
تلگرام جهت عضویت اینجا کلیک کنید
توییتر جهت مشاهده اینجا کلیک کنید
گیت هاب جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

چگونه میتوان این توکن را خرید؟

این توکن در بسیاری از صرافی های متمرکز و غیر متمرکز از جمله بایننس و خود صرافی برگر سواپ لیست شده است.

  • برای آموزش نحوه عضویت و خرید در صرافی بایننس اینجا کلیک کنید.
  • در ادامه مقاله نحوه خرید از خود صرافی برگر را خدمت شما آموزش خواهم داد.

کارمزد ها در صرافی بیکری سواپ

صرافی برگر سواپ برای کلیه معاملات 0.30٪ کارمزد اعمال می کند که 0.25٪ آن به تأمین کنندگان نقدینگی (LPs) تعلق می گیرد و 0.05٪ به توکن های برگر تبدیل می شود و به عنوان پاداش اضافی به دارندگان برگر سواپ تعلق می گیرد.

به ارائه دهندگان نقدینگی ، توکن های نقدینگی (BURGER) تعلق می گیرد که سهم آنها از هر استخر را نشان می دهد و می توانند هنگام حذف نقدینگی ، بخشی از هزینه های جمع شده در این استخرها را کسب کنند.

سپس دارندگان توکن هایLP می توانند با استفاده از توکن های BURGER LP خود ، توکن های برگر سواپ بیشتری را بدست آورند.

استیک کردن در برگر سواپ

صرافی برگر سواپ جوایز ، ارزبرگر، تتر و بایننس را ارائه می دهد. کاربران می توانند دارایی خود  را به دو روش مختلف تهیه کنند: تأمین نقدینگی و مشارکت در حاکمیت.

هرکسی که هزینه نقدینگی BurgerSwap را تهیه کند ، متناسب با سهم خود(مقدار ارز سرمایه گزاری) از بخش استیک صرافی برگر سواپ ارز  BURGER دریافت می کند. تا زمانی که آنها نقدینگی خود را ادامه دهند ، واجد شرایط دریافت پاداش هستند.

از نوامبر 2020 ، BurgerSwap 0.3٪ هزینه تجارت را برای همه جفت ها دریافت می کند و بخشی از آن به ارائه دهندگان نقدینگی اختصاص می یابد. آنها همچنین سهمی از BURGER تولید شده در هر بلوک جدید را دریافت می کنند.

کاربران می توانند با شرکت در حاکمیت پروژه از طریق سیستم رأی دادن ، پاداش دریافت کنند.

علاوه بر این ، BurgerSwap مکانیسم سوزاندن دارد که درصدی از BURGER حاصل از هزینه های تجاری را از بین می برد.

نحوه استیک کردن در صرافی برگر سواپ

در این قسمت شما برای استفاده از استیک کردن ارزهایتان و دریافت پاداش باید بر روی گزینه farms مطابق عکس زیر کلیک کنید تا به صفحه استیک کردن ارزها و استخرهای موجود در صفحه بعد هدایت شوید.

حالا ما به صفحه استخر ارزهای موجود برای استیک ارز مورد نظرمان هدایت شده ایم در این صفحه جفت ارزهای پایه برای استیک کردن به ترتیب سود آنها چیده شده اند که شما  با کلیک بر روی گزینه approve با پرداخت کارمزد به ارز اسمارت چین بایننس این استخر را فعال می کنید و در مرحله بعد مقدار مورد نظر را وارد  میکنید و سپس بعد از تایید استیک شما انجام می شود.

 

برگر سواپ چگونه کار میکند؟

این صرافی به نسل بعدی یونی سواپ معروف است. مثل یونی سواپ است ، اما سریع تر ، ارزان تر و اما حقیقتا میتوانم بگویم این پلتفرم تکرار نشدنی است با آنکه تعداد زیادی از صرافی های غیرمتمرکز در شبکه بایننس وجود دارد اما برگر سواپ از نظر خدمات و بروزرسانی از همه آنها متفاوت تر است.

به طور خلاصه ، نرخ تخصیص پاداش عبارتند از:

40٪ جوایز به تأمین کنندگان نقدینگی در سیستم عامل اختصاص یافته است.
30٪ جوایز به شرکت کنندگان در حاکمیت / رأی دادن اختصاص می یابد.
30٪ جوایز برای همیشه سوزانده می شوند.
با استفاده از کاربران جدید و رأی دادن به پیشنهادهای جدید ، نرخ ها ممکن است تغییر کنند.

نحوه اتصال به این صرافی

برای دسترسی به این صرافی کاربران میتوانند از سه راه زیر اقدام کنند:

  1. تراست ولت
  2. متاماسک
  3. کیف پول بایننس

پیشنهاد من به شما استفاده از تراست ولت است که نحوه استفاده از آن بسیار آسان می باشد.برای آموزش نحوه استفاده از تراست ولت اینجا کلیک کنید.

در این قسمت قرار است به عنوان نمونه از کیف پول تراست والت استفاده کنیم. ابتدا اطمینان حاصل نمایید که در حال استفاده از آخرین نسخه trust wallet هستید. در کیف پول تراست خود قسمت مربوط به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps)، گزینه  را  مطابق شکل زیر انتخاب کنید

پس از انتخاب صرافی برگر سواپ وارد صفحه زیر می شوید، در این صفحه گزینهای کیف پول انتخابی شما نمایش داده می شوند که ما برای شما از طریق کیف پول تراست ولت این آموزش را قرار دادیم که می توانید طبق عکس زیر بر روی گزینه کیف پول تراست ولت کلیک کنید.

توکن های مد نظر خود را که قصد تبدیل آنها به یک دیگر را دارید انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه swap کلیک کنید.سپس بر روی گزینه confirm swap کلیک کنید و تراکنش خود را تأیید کنید و منتظر انجام مراحل آن در شبکه بمانید. بعد از انجام تراکنش، تعداد توکن خریداری شده به شما تعلق می‌گیرد.

از کسانی که تا پایان این مقاله همراه من بودند سپاس گزارم و امیدوارم توانسته باشم مطالب مفیدی را ارایه بدهم.در صورت مشکل در هر یک از مراحل در قسمت کامنت ها سوال کنید. 

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا