شت کوینمنتخب سر دبیر

شت کوین shitcoin به زبان ساده/تشخیص شت کوین ها و استراتژی معامله با آن ها

دو نوع از افراد وجود دارند که می خواهند بدانند شت کوین چیست. اولی شخصی است که اصطلاح “شت کوین” را می شنود: “این یک شت کوین است!” و “از این شت کوین میشه کلی سود کشید بیرون” ، اما آنها دقیقاً نمی دانند که یک شت کوین چیست نوع دیگر شخصی است که میداند که یک شت کوین چیست ، اما نمی داند کدام رمزارزها شت کوین هستند و کدام یک نیستند و در تشخیص آن ها دچار مشکل است. بنابراین برای هر دو گروه در اینجا برخی از تعاریف آورده شده است و در ادامه نحوه معامله و یا بهتر بگم استراتژی شت بازی رو بهتون یاد میدم.

تعریف شت کوین”Shitcoin”

چندین تعریف وجود دارد:

دیکشنری Urban یک shitcoin را به عنوان “راهی عالی برای از دست دادن پول” و “رمزارز بدون هیچ کاربردی یا ویژگی های منحصر به فرد” تعریف می کند. به عبارت دیگر ، یک شت کوین یک ارز رمزنگاری شده است که روزی کاملاً بی ارزش خواهد بود.

دیکشنری Investopia تعریف مفصلی ارائه می دهد و می گوید که shitcoin “اصطلاحی انزجاری است که برای توصیف آلت کوینی استفاده می شود که بی ارزش شده است. ممکن است ارزش شت کوین ناپدید شود زیرا علاقه ها نسبت به آن از دست رفته است ، زیرا خود آلت کوین با حسن نیت ایجاد نشده است یا قیمت آن بر اساس حدس و گمان بوده است. “ این مقاله سپس با 500 کلمه توصیف و تحلیل دیگر ، “shitcoin” را بیشتر خرد می کند.

یک پوستر Quora آن را “آلت کوینی (که) به دلیل فقدان ویژگی های مفید در توسعه بلاکچین خود بی ارزش تلقی می شود.” گرچه شت کوین ها بی ارزش تلقی می شوند ، اما لزوما مانع رفتن آنها به “ماه” نمیشود.

روبن سومسن ، میزبان Podcast Unhashed و سازمان دهنده نشست سئول بیت کوین ، آنقدر مهربان بود که فکرش را برای تعریف مناسب “shitcoin” به کار انداخت:

“شت کوین یک ارزی است که میتوان پیشبینی کرد که در آینده بی ارزش خواهد شد زیرا اخبار و فاندامنتال آن عیب دارد.گردآوردگان آن و سرمایگزاران اولیه آن بدون در نظر گرفتن ضرر دیگران، سرمایگزاران بیشتری را فریب میدهند تا حجم بازار را افزایش دهند و خود سود کنند و به دیگران ضرر وارد کنن”

کدام رمز ارز ها شتکوین هستند ؟

هیچ چیز در این مقاله توصیه مالی نیست. من مشاور مالی نیستم. اگر به دنبال مشاوره مالی هستید ، لطفاً با یک مشاور مالی حرفه ای مشورت کنید.

با این وجود ، حقیقتاً گفته می شود ، تعاریف فوق همه بسیار خوب هستند. اما در پایان ، اینکه کدام رمزارز ها “شت کوین” هستند ، واقعاً یک عقیده است. هر کس یک عقیده ای دارد. در نهایت باید پرچم سفید را برافراشته و یک شت کوین را به عنوان “هر ارز رمزنگاری شده ای که کسی از آن بدش می آید” تعریف کرد. و حتی اگر این رمزارز شایستگی هایی داشته باشد. برخی از مردم فکر می کنند که همه ارزهای رمزنگاری شده شیت کوین هستند.

و اما اگر نظر بنده را بخواهید هر رمزارزی میتواند یک شیت کوین باشد و یا در برهه ای از زمان “shitcoin” باشد.چگونه؟ زمانی که در نمودار خود نوسانات وحشتناکی را تجربه میکنند، هر چه این نوسانات بیشتر باشد آن ارز شت کوین تر است.

پس به سوال بازگردیم. کدام رمزارز ها شیت کوین هستند؟

آیا بیت کوین یک شیت کوین است؟

نوریل روبینی،اقتصاد دان آمریکایی،چنین فکر می کند. اما بیت کوین در بین همه احتمالات شت کوین بودن آخرین گزینه است.

آیا لایت کوین یک شیت کوین است؟

خالق لایت کوین ، چارلی لی ، این چنین فکر می کند – بهترین shitcoin تا اینجای کار!

آیا اتریوم یک شیت کوین است؟

بیتمکس اتریوم را یک “شیت کوین دو رقمی” می نامد. و بله … همینطور است.

برای هر ارز رمزنگاری شده بحث بر سر این است که آیا این یک شت کوین است یا نه. در حقیقت ، زمان آخرین حرف را در مورد اینکه آیا ارز رمزنگاری شده یک شیت کوین است یا نه خواهد گفت. و در بسیاری از موارد ، او قبلاً صحبت کرده است ، زیرا تعداد بی شماری از پروژه ها از بین رفته اند ، به صفر رسیده اند یا به طور کامل رها شده اند. برای بسیاری دیگر ، روزهای زیادی مانده اند.

منشا “Shitcoin”

اینکه اصطلاح “shitcoin” در دنیای ارزهای رمزپایه از کجا آمده و چه زمانی محبوبیت پیدا کرده است ، یک معما است. اما به احتمال زیاد اندکی پس از تولد بیت کوین در سال های 2008-2009 آغاز شد. اولین اشاره به اصطلاح “shitcoin” که ما می شناسیم در یک صفحه بحث BitcoinTalk است که مورخ 02 نوامبر 2010 ، 10:21:57 PM است.

اولین موارد ذکر شده در مورد “shitcoin” در ردیت ۷ سال پیش ، در سال 2011 ظاهر شده است. و طبق آنالیز های گوگل ، تا 2017، دوران رونق رمزارزها، علاقه زیادی به این کلمه وجود نداشت.

 

امروزه ، کلمه shitcoin به ادر دنیا رمزارز ها مانند قایق در اقیانوس است. و برای همیشه بخشی از رمزارزهای خواهد بود . همانطور که اریک لومبروزو توضیح می دهد ، فقط یک چیز در این مورد وجود دارد ، این کلمه دارای یک حلقه ویروسی است که به آن اجازه می دهد سلطه پیدا کند.

و اگر نام Meltem Demirors برای شما کاملاً آشنا به نظر می رسد ، ممکن است به این دلیل باشد که شما او را در تلویزیون تماشا کرده اید … با کنگره صحبت می کند … و با جدیت کامل توضیح می دهید که Shitcoin چیست.

شما می توانید این ویدیو را در اینجا تماشا کنید:

استراتژی معامله با شت کوین ها

من در این قسمت قصد دارم تجربه ای که طی ماه ها به دست آورده ام را با شما به اشتراک بگزارم.

و اما در همین ابتدا به شما میگویم که این استراتژی ریسک های زیادی دارد و شاید همه ی پول خود را از دست بدهید ولی امروزه بسیاری از فعالان بازار کریپتو از این راه کسب درآمد میکنند.

به دلیل ریسک بالا من به شما پیشنهاد میکنم از مبلغ بسیار پایین مانند ۱۰ دلار و یا حتی ۵ دلار شروع کنید.

و اما میگویید چگونه شت کوین مناسب را پیدا کنم؟امروزه تعداد شت کوین ها بسیار زیاد است و به راحتی میتوانید آن ها را تشخیص دهید.

ارزهایی که ویژگی منحصر به فردی ندارند و فقط از نام ارز ها و شخصیت های محبوب استفاده میکنند مانند ارزی به نام دوج ایلان که از نام ارز دوج کوین و ایلان ماسک استفاده کرده است در یک روز توانست ۴۰۰۰۰ درصد رشد کند و سپس ۹۵ درصد از رشد خود را از دست داد.

فکر کنم شما نیز مانند من دهنتان آب افتاد! من سعی میکنم روزانه یک ارز شت کوین مناسب در استوری اینستاگرام نیودیت معرفی کنم.

و اما ما چه کار میکنیم ارز را خریداری میکنیم و هر روز قیمت آن را چک میکنیم و وقتی که روز موعود فرا رسید طمع نمیکنیم و بعد از یک سود خوب بازار را ترک میکنیم هرگز به فکر هولد کردن این ارزها نباشید چون بعید است برای بار دوم چنین رشدی را تجربه کنند و شاید به طور کلی نابود شوند.

کلید موفقیت در این استراتژی یک ورود با حجم کم و سپس طمع نکردن است.

بنابراین بیایید این توضیحات را در مورد اینکه shitcoins چیست با کمی موسیقی shitcoin به آن خاتمه دهیم – با تشکر برای خواندن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا