اخباربیت کوین

رشد سه برابری سرمایه گذاران بیت کوین در آمریکا از سال 2018

بر اساس این نظرسنجی، سرمایه گذاران آمریکایی بیت کوین از سال 2018 سه برابر شده اند

رشد سه برابری سرمایه گذاران بیت کوین در آمریکا از سال 2018

بررسی اخیر نشان داده است که بیت کوین در سه سال گذشته از نظر آگاهی ، علاقه و مالکیت مورد توجه سرمایه گذاران جوان آمریکایی قرار گرفته است.

مطالعه انجام شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل و مشاوره جهانی Gallup نشان داد که تعداد سرمایه گذاران در هلدینگ بیت کوین ایالات متحده از 2٪ در سال 2018 به 6٪ از ژوئن 2021 رسیده است. این تحقیق  افرادی که  را که 10،000 دلار یا بیشتر در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند را جزو آمار به حساب می آورد.

همچنین گزارش داد که مالکیت بیت کوین در میان سرمایه گذاران زیر 50 سال نیز بیش از سه برابر شده و در سه سال گذشته از 3 درصد به 13 درصد  رسیده است. جای تعجب نیست که نشان می دهد مالکیت بیت کوین در گروه سرمایه گذاران بالای 50 سال بسیار کمتر است و فقط 3 درصد است ، اگرچه این نیز از 1 درصد در سال 2018 سه برابر شده است.اخبار بیت کوین

یافته های دیگر نشان می دهد که ریسک بیت کوین در نظر مردم طی یک دوره سه ساله کاهش یافته است. تقریباً تمام سرمایه گذاران بررسی شده ، BTC را به عنوان یک سرمایه گذاری پرخطر تلقی می کنند ، اما درصدی که آن را “بسیار پرخطر” می نامند ، از 75٪ به 60٪ کاهش یافته است. بیشتر 35٪ باقیمانده اکنون آن را “تا حدی خطرناک” می دانند ، در حالی که فقط 5٪ فکر می کنند خطری ندارد.
تسلا
 
گالوپ نتیجه گرفت که سرمایه گذاری های کلان در بیت کوین توسط شرکت های مشهوری مانند تسلا ، اسکوئر و مورگان استنلی ممکن است اعتبار اصلی بیشتری به آن بدهد.
یک نظرسنجی مشابه که در ماه مه و ژوئن از سرمایه گذاران نهادی نظرسنجی کرد ، نشان داد که بیش از 80٪ از مدیران صندوق های سرمایه گذاری و مدیران ثروت بررسی شده که در حال حاضر دارایی های رمزنگاری را در اختیار دارند ، قصد دارند دارایی های خود را افزایش دهند.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال