اخباربیت کوین

رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین

رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین

به گزارش نیودیت و به نقل از کوین تلگراف امتناع رئیس جمهور از تخصیص بودجه 1.9 تریلیون دلاری کووید 19 ، تاثیر مثبتی بر  بیت کوین خواهد گذاشت ، زیرا چاپگرهای پول برای چاپ مجدد پول اقدام می کنند. رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین/افزایش قیمت بیت کوین 

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، پیشنهاد جمهوری خواهان برای لایحه تخصیص بودجه  را که می توانست 618 میلیارد دلار به خانوارها و مشاغل دشوار آمریکایی اختصاص دهد ، رد کرد.

رویترز گزارش داد که بایدن و وزیر خزانه داری ایالات متحده که به  تازگی  منصوب شده ، جانت یلن ، این مبلغ را  درست به اندازه کل سرمایه بازار بیت کوین  رد کرد و آن را برای تحریک اقتصاد در میان بیماری همه گیر ناکافی دانست.

دموکرات ها در 2 ژانویه در سنای ایالات متحده رأی دادند که لایحه امداد بایدن را تصویب کنند که مبلغ پیشنهادی GOP بیش از 3/9 تریلیون دلار است. چاك شومر رهبر سنا به خبرنگاران گفت كه هر چيز كمتر باعث شود كه كشور مديريت بحران را براي مدت طولاني تر ترك كند. شومر با اشاره به پیشنهاد اولیه 618 میلیارد دلاری GOP ، گفت:

“اگر بسته ای با این مبلغ کوچک اختصاص دهیم ،سالها درگیر بحران کرونا خواهیم بود.”

در همان روز ، مجلس نمایندگان رأی حزبی درباره مذاکره مجدد در مورد لایحه امداد گرفت. دموکراتها 216-210 پیروز شدند ، هیچ جمهوریخواهی قول حمایت  را نداد.

تاثیر  این اتفاق چیست؟

رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین
رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین

فدرال رزرو در سال 2020 بیش از آنچه در دو قرن اول  تاسیس خود صادر کرده بود ، پول چاپ کرد. بدهی کل ایالات متحده در زمان نوشتن این مقاله به 28 تریلیون دلار می رسد. این امر باعث می شود که کشور نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی بیش از 130٪ داشته باشد که بالاترین رقم در طول تاریخ آن است که  با آن  اختلاف زیادی  است.رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین

افزایش قیمت بیت کوین 

برخی معتقدند که اقدامات چاپ  پول بانک فدرال در نهایت با ایجاد ترس واقعی ، عدم اطمینان و تردید در مورد دلار آمریکا به سود بیت کوین است. تایلر وینکلووس ، بنیانگذار و مدیر عامل بورس ارزهای رمزپایه Gemini ، قبلاً این نظر را مطرح کرده بود که بانک فدرال اساساً بیت کوین را برای هر بار چاپ پول بیشتر موجب افزایش قیمت بیت کوین می شود.

با این حال ، ایجاد یه روند صعودی  آنطور که به نظر می رسد سرسخت باشد. تعداد دلارهای ایجاد شده در سال 2020 تقریباً تقریباً یک پنجم دلارهای چاپ شده تاکنون بوده است که رقم بسیار زیادی محسوب می شود . این تورم به طور موثر قدرت خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه مرتبط را از آن خود می کند ، زیرا هنوز هم در برابر دلار آمریکا ارزیابی می شوند.

تاریخ چه می گوید

پیشنهاد بسته امدادی بایدن یک کاهش قابل توجه از مبلغ اولیه 3 تریلیون دلار را که برای اولین بار در اوایل ژانویه پیشنهاد کرد ، نشان می دهد. اینکه آیا چنین تلاش هایی برای تحریک اقتصاد باعث افزایش قیمت بیت کوین می شود یا خیر ، تا حد زیادی مورد حدس و گمان است ، با این حال ، لازم به ذکر است که ارزش  رمزارزها از ابتدای همه گیری ویروس کرونا  تاکنون 700٪ افزایش یافته است.افزایش قیمت بیت کوین/رد لایحه بودجه کووید 19 توسط بایدن و تاثیر مثبت آن بر بیت کوین

نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا مجموعه نیودیت با در نظر گرفتن علایق و سلایق شما  بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. رضایت شما عزیزان هدف ماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا