اخبار

رائول پال “حرکت صعودی قوی” در بازار رمزارز ها را در چند ماه آینده پیشبینی می کند

اقتصاددان و سرمایه گذار برجسته ، مدیر عامل پلتفرم رسانه ای Real Vision ، رائول پال ، توضیح می دهد که چرا بازار رمزارز ها برای او "صعودی" به نظر می رسد

آقای پال نمودارهایی را به اشتراک گذاشته است تا مرحله پویایی بازار  رمزارز ها را نشان دهد و توضیح دهد که چرا برای گاوها شگفت انگیز به نظر می رسد.

حرکت بزرگ پس از تثبیت بزرگ

امروز ، در 3 اکتبر 2021 ، آقای پال نمودار ارزش خالص بازار رمزارز ها را در مقیاس لگاریتمی نشان داد.

این چارت مارکت کپ کل بازار رمزارز ها است. احتمالاً آماده است از 2 واگرایی استاندارد بیش از حد فروش در برابر روند به خرید بیش از حد برسد. به نظر من کل مارکت کپ تا پایان سال 3 برابر و تا سال آینده 6 برابر افزایش می یابد (من فکر می کنم این چرخه تمدید می شود).

– رائول پال (RaoulGMI) 2 اکتبر 2021

بر اساس این نمودار ، ارزش بازار رمزارز ها به پایین ترین حد کانال صعودی برخورد کرده و پشتیبانی را پیدا کرده است. بنابراین ، روند صعودی تأیید شده است و بازارهای رمزارزی می توانند در ماه های آینده 3-6 برابر جهش کنند.

کل بخش تقریباً آماده خروج از مرحله “خرید بیش از حد” خود و ورود به یک دوره “فروش بیش از حد” است. به همین دلیل است که این اقتصاددان انتظار دارد در 2022 سرمایه گذاری سریع رمزارز ها افزایش یابد.

بر اساس داده های CoinMarketCap ، در زمان نوشتن مقاله ، سرمایه کل بخش رمزارز ها بیش از 2.13 تریلیون دلار است که 16 درصد کمتر از بالاترین رکورد تاریخ ثبت شده در 12 می 2021 است.

فنجان و دسته غول پیکر

همچنین ، آقای پال می افزاید ، او به یک الگوی تکنیکال “فنجان و دستگیره” در نمودار برخورد کرده است که کل سرمایه گذاری همه رمزارز ها ، به استثنای بیت کوین(BTC) و اتریوم(ETH) را نشان می دهد.

آقای پال می گوید این نمودار پس از عبور از سطح 900 میلیارد دلار صعودی شد.

همانطور که قبلاً توسط نیودیت پوشش داده شده بود ، برخی از شاخص های روی زنجیره تأیید می کنند که نهنگ ها و دارندگان بلند مدت در آخرین “افت” به صورت تهاجمی وارد بازار رمزارز ها شده اند.

Schultze-Kraft از Glassnode نشان داد که 80.5 درصد از ذخایر موجود بیت کوین(BTC) در اواخر سه ماهه سوم 2021 در دستان قوی است.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
           ??? ??? ??? ???????