اخباراخبار رمزارز جهان

جی پی مورگان دسترسی به بیت کوین ، بیت کوین کش و صندوق های اتریوم را برای مشتریان خرده فروش باز می کند

جی پی مورگان دسترسی به صندوق های ارز رمزنگاری شده مختلف را برای همه مشتریان مدیریت ثروت خود فراهم کرده است

طبق یک یادداشت به دست آمده از Business Insider ، جی پی مورگان ، بزرگترین بانک ایالات متحده ، دسترسی به وجوه رمزارز را برای همه مشتریان در بخش مدیریت ثروت خود باز کرده است.

از ابتدا در یک بانکداری ایالات متحده ، استفاده از رمزارز ها فقط به مشتریان ثروتمند محدود نخواهد شد.

در ماه مارس ، مورگان استنلی دسترسی به سه صندوق بیت کوین را آغاز کرد ، اما این پیشنهاد فقط به دلیل تحمل ریسک تهاجمی بانک فقط برای افراد ثروتمند در دسترس بود.

مشاوران مالی جی پی مورگان اکنون مجاز به انجام معاملات با سهام بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم و صندوق های اتریوم کلاسیک مدیر دارایی پیشرو در دارایی های رمزارز گری اسکیل هستند. همچنین می تواند در معرض صندوق بیت کوین باشند که توسط صندوق های Osprey اداره می شود.

با این حال ، درخواست سرمایه گذاران ممنوع خواهد بود ، به این معنی که مشاوران مدیریت ثروت فقط قادر به پذیرش سفارش از مشتریان هستند.

در مصاحبه اخیر بلومبرگ ، مری کالاهان اردو ، مدیر مدیریت دارایی در JPMorgan ، گفت که بسیاری از مشتریان این بانک ، بیت کوین را به عنوان یک کلاس دارایی جدید می دانند:

بسیاری از مشتریان ما می گویند: “این یک کلاس دارایی است و من می خواهم سرمایه گذاری کنم” و کار ما کمک به آنها است تا پول خود را در جایی که می خواهند سرمایه گذاری کنند قرار دهند.

علی رغم اینکه بانک درگیر رمزارز ها است ، مدیرعامل جی پی مورگان ، جیمی دیمون ، همچنان یک خرس سرسخت بیت کوین است. وی اخیراً توصیه کرده است که از رمزارز ها دور بمانید اما با بی پروایی اعتراف کرد که تقاضای مشتریان وجود دارد:

توصیه شخصی من به مردم این است که از آن دوری کنند. این بدان معنا نیست که مشتری آن را نمی خواهد. این به چگونگی راه اندازی مشاغل برمی گردد. من ماری جوانا نمی کشم ، اما اگر آن را در سطح کشور قانونی کنید ، من نمی خواهم جلوی بانکداری مردم را بگیرم. من به مردم نمی گویم چگونه پول خود را خرج کنند.

با این حال ، بانکدار میلیاردر ظاهراً نسبت به سپتامبر 2017 ، هنگامی که بیت کوین را به عنوان “کلاهبرداری” خطاب کرد ، مواضع خود را در مورد رمزارز ها نرمتر کرده است.

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال