اخباربیت کوین

تسلا به دنبال استفاده از بیت کوین

تسلا به دنبال استفاده از بیت کوین

تسلا اکنون قادر است بیت کوین را در ذخایر خود نگه دارد و بدین ترتیب بیت کوین را به عنوان پرداختی برای اتومبیل های خود به طور مستقیم و  بدون نیاز به تبدیل آن می پذیرد.تسلا به دنبال استفاده از بیت کوین / ایلان ماسک و بیت کوین 

ایلان ماسک  با اختصاص بخشی از ترازنامه خود به بیت کوین  ، راه میکرو استراتژی و سایر شرکت ها را دنبال می کند.

تسلا چه مقدار بیت کوین خریده است؟

تسلا به دنبال استفاده از بیت کوین / ایلان ماسک و بیت کوین

روز دوشنبه در تشکیل پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، این شرکت اعلام کرد که مبلغی بالغ بر 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است تا به عنوان سرمایه گذاری و ذخیره ارزش پول اضافی خود نگهداری شود. در حال حاضر مشخص نیست که میانگین قیمت خرید و تعداد بیت کوین شرکت خریداری شده چقدر است.

سیاست سرمایه گذاری تسلا در یک نقطه مشخص نشده در ژانویه 2021 به روز شده است ، که نشان می دهد تسلا ممکن است بین 35900 و حدود 45،500 بیت کوین نگه داشته باشد ، به ترتیب با قیمت های متوسط ​​42،000 و 33،000 $. با توجه به حرکت قیمت بیت کوین در چند هفته گذشته ، برآورد 45،500 بیت کوین احتمالاً به مقدار واقعی نزدیکتر است.

به عنوان بخشی از سیاست های کلی  ، تسلا انتظار دارد که توانایی خرید محصولات خود در بیت کوین را به مشتریان ارائه دهد. برخلاف بسیاری از اقدامات مشابه دیگر ، بیت کوین دریافتی آن لزوماً در اسرع وقت منحل نمی شود ، بنابراین احتمالاً به ذخایر آن افزوده می شود.

دوج کوین یا بیت کوین ؟

علاوه بر بیت کوین ، سیاست جدید سرمایه گذاری تسلا امکان خرید شمش طلا و وجوه قابل معامله در بورس طلا یا ETF را فراهم می کند. به نظر می رسد پیتر شیف مشهور به “اشکال طلا” و شکاک بیت کوین دلجویی ناچیز از این واقعیت را گرفته است ، و این نشان می دهد که سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین در حال حاضر به دلیل واکنش بازار به این خبر در حال فروش است. تسلا به دنبال استفاده از بیت کوین / ایلان ماسک و بیت کوین 

این  حجم خرید پس از ورود ایلان  ماسک به دنیای ارزهای رمزپایه انجام شده است. ماسک از داشتن تنها حدود 0.25 بیت کوین  که یکی از دوستانش برایش ارسال کرده بود و داشت و با شروع موج صعودی بیت کوین به بازار رمز ارز ها پیوست.

وی پس از اینکه خود را مدیر عامل دوج کوین خواند ، چند توییت به دوج کوین اختصاص داد. این انتقاد طرفداران برجسته بیت کوین را برانگیخت و آنها این حرکت ایلان ماسک را  را غیرمسئول دانستند. با این وجود ، به نظر می رسد که ورود  ماسک به بیت کوین عواقب ملموس تری از تغییر بیو توییتر به همراه دارد.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا