تحلیل اختصاصی جفت ارزهاتحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارزها

تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارزها 3 دی (23 دسامبر)

تحلیل تکنیکال جفت ارزهانیودیتیای عزیز سلام هر هفته با تحلیل تکنیکال جفت ارزها که شامل شش جفت ارز می باشد در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارزها 3 دی (25 دسامبر)

تحلیل تکنیکال یورو در برابر دلار آمریکا / EUR USD

تحلیل تکنیکال یورو به دلار

روند کوتاه‌مدت یورو در برابر دلار آمریکا خنثی است و جفت ارز EURUSD به نوسانات شروع‌شده از ۱٫۲۲۷۲ دلار ادامه می‌دهد.

با توجه به واگرایی نزولی که در اندیکاتور MACD چهارساعته دیده می‌شود، شکست حمایت ۱٫۲۰۵۸ دلار می‌تواند تأییدی بر تشکیل اوج قیمتی کوتاه‌مدت باشد.

در این صورت روند کوتاه‌مدت EURUSD تا میانگین متحرک نمایی ۵۵ روز در ۱٫۱۹۵۶ دلار نزولی خواهد بود. با این حال از دید خریداران اگر جفت ارز EURUSD به بالای مقاومت ۱٫۲۲۷۲ دلار عبور کند.

رالی صعودی EURUSD تا برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۱٫۲۴۵۲ دلار ادامه خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال پوند در برابر دلار آمریکا / GBP USD

تحلیل پوند در برابر دلار آمریکا
تحلیل تکنیکال هفتگی

روند کوتاه‌مدت پوند انگلستان در برابر دلار آمریکا خنثی است. از دید خریداران اگر جفت ارز GBPUSD به بالای مقاومت ۱٫۳۶۲۴ دلار عبور کند، تا برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۱٫۳۹۵۶ دلار بالا خواهد آمد.

با این حال اگر پوند به زیر حمایت ۱٫۳۱۳۴ دلار سقوط کند، نشانگر تشکیل اوج قیمتی خواهد بود و روند GBPUSD تا حمایت ۱٫۲۶۷۵ دلار نزولی خواهد شد.

تحلیل تکنیکال دلار آمریکا در برابر فرانک سوئیس / USD CHF

تحلیل تکنیکال USDCHF

جفت ارز USDCHF به نوسانان شروع شده از ۰٫۸۸۲۲ ادامه می‌دهد و روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر فرانک سوئیس خنثی است. می‌توان انتظار بازگشت صعودی و قوی را از USDCHF داشت.

با این حال پیش‌بینی می‌شود که حرکات صعودی از سوی مقاومت ۰٫۸۹۸۲ محدود شوند و سقوط USDCHF ادامه یابد.

از دید فروشندگان اگر جفت ارز USDCHF به زیر حمایت ۰٫۸۸۲۲ عبور کند، روند نزولی و بزرگ USDCHF تا برآورد ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی در ۰٫۸۷۴۶ ادامه خواهد یافت.

تحلیل تکنیکال دلار آمریکا در برابر ین ژاپن / USD JPY

USDJPY تحلیل تکنیکال

روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر ین ژاپن خنثی است و جفت ارز USDJPY به نوسانات شروع شده از ۱۰۲٫۸۷ ادامه می‌دهد. چشم‌انداز تکنیکال جفت ارز USDJPY نزولی است و جفت ارز در داخل کانال نزولی رسم شده از اوج ۱۱۱٫۷۱ نوسان می‌کند.

شکست حمایت ۱۰۲٫۸۷ می‌تواند حرکت نزولی عمیقی را تا کف قیمتی ۱۰۱٫۱۸ به راه بیندازد. از دید خریداران اگر جفت ارز USDJPY به بالای مقاومت ۱۰۴٫۵۷ عبور کند، نشانگر تشکیل کف قیمتی خواهد بود. در غیر این صورت چشم‌انداز تکنیکال USDJPY نزولی باقی خواهد ماند.

 تحلیل تکنیکال دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا / AUD USD

AUDUSD تحلیل تکنیکال

روند کوتاه‌مدت دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا خنثی است. اوج قیمتی کوتاه‌مدتی در ۰٫۷۶۳۵ دلار تشکیل شده و واگرایی نزولی هم در اندیکاتور MACD چهارساعته دیده می‌شود.

اخیراً سطح فیبوناچی بلندمدت AUDUSD در ۰٫۷۶۳۵ دلار لمس شده است. ریسک اصلاح نزولی AUDUSD جدی است. شکست حمایت ۰٫۷۴۶۱ می‌تواند حرکت نزولی قوی را تا میانگین متحرک و نمایی ۵۵ روز به راه بیندازد.

تحلیل تکنیکال دلار آمریکا در برابر دلار کانادا / USD CAD

USDCADتحلیل تکنیکال

روند کوتاه‌مدت دلار آمریکا در برابر دلار کانادا صعودی است. کف قیمتی کوتاه‌مدتی در ۱٫۲۶۶۸ تشکیل شده است و همگرایی صعودی هم در اندیکاتور MACD چهارساعته دیده می‌شود.

ادامه حرکات صعودی می‌تواند جفت ارز USDCAD را تا میانگین متحرک نمایی ۵۵ روز و در ادامه تا مقاومت ۱٫۳۱۷۲ بالا بکشد. از دید فروشندگان اگر جفت ارز USDCAD تا کف قیمتی ۱٫۲۶۸۸ پایین بیاید، تأییدی بر احیای روند نزولی خواهد بود. در غیر این صورت احتمال رشد بیشتر جفت ارز USDCAD وجود خواهد داشت.

توجه:این تحلیل ها به منزله سیگنال ورود نمیباشد و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و ضرر کسی ندارد.

مجید تیموری

علاقه‌مند به دنیای رمزارزها و تکنولوژی بلاک‌چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا