تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارزها

تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارز ها 24 آذر(14 دسامبر)

تحلیل تکنیکال جفت ارز ها 24 آذر
تحلیل تکنیکال جفت ارز ها 24 آذر

نیودیتیای عزیز سلام هر هفته با تحلیل تکنیکال اختصاصی سه جفت ارز در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.تحلیل تکنیکال هفتگی جفت ارز ها 24 آذر(14 دسامبر)

1. تحلیل تکنیکال USD/CAD

 تحلیل تکنیکال USD/CAD
تحلیل تکنیکال USD/CAD

نمودار بالا، نمودار هفتگی جفت ارز دلار آمریکا/دلار کانادا است. همانطور که میبینید دلار آمریکا هفته های سختی را پشت سر میگذارد ولی در هفته پیشرو انتظار گروه تحلیلی نیودیت صعود این جفت ارز است.

در نمودار هفتگی این جفت ارز یک کندل دوجی در حدود محدوده حمایتی قوی تشکیل شده است.انتظار میرود این ججفت ارز تا خط روند بالایی صعود داشته باشد سپس بعد از برخورد به خط روند سقوط قوی ای را تجربه کند.

نکته: پیشنهاد تیم تحلیلی نیودیت بر این است که از معامله زدن در خلاف روند خودداری کنید لذا صبر کنید تا به خط روند برخورد کند سپس وارد فاز فروش شوید.

2.تحلیل تکنیکال USD/CHF

تحلیل تکنیکال USD/CHF
تحلیل تکنیکال USD/CHF

نمودار بالا، نمودار 4 ساعته دلار آمریکا/فرانک سوئیس است.همانطور که میبینید دلار آمریکا هفته های سختی را پشت سر میگذارد ولی در هفته پیشرو انتظار گروه تحلیلی نیودیت صعود این جفت ارز است.

در تحلیل هفته قبل این جفت ارز یک الگو هارمونیک در حدود خط روند تشکیل شده بود. طبق تحلیل گروه نیودیت این هفته احتمال صعود این جفت ارز تا خط مقاومت 0.90062  سپس سقوط تا خط روند بیشتر است.

نکته: پیشنهاد تیم تحلیلی نیودیت بر این است که از معامله زدن در خلاف روند خودداری کنید .لذا صبر کنید تا به خط مقاومت برخورد کند، سپس وارد فاز فروش در نقطه ای که پرچم آبی وجود دارد شوید و حد ضرر خود را در محدوده ی پرچم قرمز رنگ قرار دهید.

3. تحلیل تکنیکال AUD/USD

تحلیل تکنیکال AUD/USD
تحلیل تکنیکال AUD/USD

نمودار بالا، نمودار 4 ساعته دلار استرالیا/دلار آمریکا است. ضعف دلار آمریکا از طرفی و قوت گرفتن دلار استرالیا به واسطه کنترل کرونا در استرالیا و گزارشات خوب صادراتی استرالیا سبب شده این جفت ارز روند صعودی طی ماه های گذشته داشته باشد.

طبق تحلیل گروه نیودیت در این هفته احتمال سقوط این جفت ارز تا خط روند پایینی و سپس صعود تا خط روند بعدی محتمل تر است.

نکته: پیشنهاد تیم تحلیلی نیودیت بر این است که از معامله زدن در خلاف روند خودداری کنید.لذا صبر کنید تا به خط روند برخورد کند، سپس وارد فاز خرید در نقطه ای که پرچم آبی وجود دارد شوید و حد ضرر خود را در محدوده ی پرچم قرمز رنگ قرار دهید.

روند بلند مدت روند کوتاه مدت جفت ارز
نزولی صعودی

USD/CAD

نزولی صعودی

USD/CHF

صعودی نزولی

AUD/USD

تحلیل این هفته به پایان رسید لطفا نظرات و انتقاد های خود را برای ما ارسال بفرمایید.

درصورت رضایت شما عزیزان از تحلیل گروه نیودیت، نیودیت سعی میکند از از هفته های بعد تحلیل جفت ارز های بیشتری را در این سایت برای استفاده شما بگذارد.

توجه:این تحلیل ها به منزله سیگنال ورود نمیباشد و نیودیت هیچ مسئولیتی در قبال سود و ضرر کسی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا