بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 اردیبهشت/ بازگشت شکوه مندانه بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 اردیبهشت بازگشت شکوهمندانه بیت کوین

پس از یک افزایش شدید امیدوار کننده  قیمت بیت کوین با مقاومت نزدیک به 55000 دلار مواجه شد که منجر به رشد دوباره آلت کوین ها شد. با تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.تحلیل بیت کوین

بیت کوین  پس از افزایش نسبتا خوب در 48 ساعت گذشته  ضعیف شد  اما اتریوم ضعف از خود نشان نمی دهد همچنان به دنبال بالاترین سطح جدید است.

رویداد های مهم تاثیر گزار در بازار 

به نظر می رسد اتریوم با سرمایه بازار از خبر راه اندازی فروش اوراق قرضه دیجیتال 100 میلیون یورویی (120.8 میلیون دلار) در شبکه خود توسط بانک سرمایه گذاری اروپا افزایش یافته است.

در همین حال ، پذیرش نهادی بیت کوین به گسترش خود ادامه داده است. توسعه دهنده بازی ژاپنی نکسون خرید 1،717 بیت کوین را با قیمت متوسط 58226 دلار اعلام کرد و در کل 100 میلیون دلار در نظر گرفت.

رئیس و مدیر عامل شرکت نکسون ، اوون ماهونی گفت که این سرمایه گذاری برای محافظت از ارزش سهامداران و حفظ قدرت خرید دارایی های نقدی انجام شده است.

عملکرد روزانه بازار رمزارز ها 9 اردیبهشت

عملکرد روزانه بازار رمزارز ها 9 اردیبهشت
عملکرد روزانه بازار رمزارز ها 9 اردیبهشت                                                               

قط خریدهای بیت کوین توسط شرکت ها نیست که توجه سرمایه گذار را به خود جلب می کند. گلدمن ساکس گفت که سهام مرتبط با رمزنگاری در سال جاری 43٪ افزایش یافته است و از S&P 500 با اختلاف زیادی فراتر رفته است ، که بیش از 13٪ نسبت به امروز است. این نشان می دهد که سرمایه گذاران در حال سرمایه گزاری در رمزارز ها هستند.

حتی مجله تایم نیز ظهور شرکت های رمزنگاری را تایید کرده است ،Coinbase و گروه ارز دیجیتال را  در لیست 100 شرکت برتر با نفوذ برای 2021 قرار داد. در حالی که DCG در گروه “اخلالگر” قرار داشت ، Coinbase نمره را در گروه قدرتمند ها قرار داد .

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 اردیبهشت

بازگشت شکوهنمند بیت کوین در 27 آوریل به میانگین متحرک نمایی 20 روزه (55260 دلار)  که در آن مقاومت سخت خرس ها مشاهده شده است. خرس ها تلاش می کنند تا از میانگین متحرک نمایی 20 روزه دفاع کنند و اکنون سعی می کنند قیمت را به 50460 دلار کاهش دهند.تحلیل بیت کوین

نمودار روزانه بیت کوین 9 اردیبهشت
نمودار روزانه بیت کوین 9 اردیبهشت                                                             

با این حال ، اگر خریداران خیلی از این قیمت عقب ننشینند نشان می دهد که تقاضا همچنان قوی است. این می تواند منجر به وقفه ای بیش از میانگین متحرک ساده 50 روزه (56947 دلار) شود. اگر این اتفاق بیفتد ، جفت ارز  بیت کوین/ دلار آمریکا  می تواند تا 61،825 دلار افزایش یابد و سپس به بالاترین قیمت خود در 64،849.27 دلار برسد.

تحلیل بیت کوین امروز 9 اردیبهشت

حتی اگر قیمت به حمایت 50،460 دلار سقوط کند اما به شدت از آن حمایت شود ،حمایت در سطوح پایین تر را نشان می دهد. این باعث خواهد شد که گاوها یک تلاش دیگر برای پاک کردن مانع از میانگین های متحرک داشته باشند.

اگر خرس ها قیمت زیر 50،460 دلار تا 46،985.02 دلار را تحت حمایت خود قرار دهند ، این اتفاقی  مثبتی نیست  . این می تواند منجر به کاهش حمایت مهم در 43،006.77 دلار شود.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا