بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اسفند

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اسفند
تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اسفند

نیودیت در جهت آشنایی و بروز شدن شما عزیزان به صورت روزانه،دست به تحلیل ارز های دیجیتال از منابع معتبر جهانی که شامل تحلیل بیت کوین و آلت کوین ها می شود،می زند.به امید موفقیت روزافزون شما عزیزان در بازار رمز ارزها،امروز با تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اسفند همراه نیودیت باشید .

اگر قیمت بیت کوین در یک محدوده مشخص نوسان کند برخی از آلت کوین ها(در پست بعدی آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم)  می توانند روند صعودی را در پیش بگیرند.

بر اساس گزارشی از CoinShares ، سرمایه گذاران نهادی همچنان در سه ماهه اول  2021 مقدار پول زیادی را در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گزاری می کنند. ورودی 4.2 میلیارد دلار در سه ماهه اول رکورد قبلی 3.9 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم سال 2020 را شکسته است.

رابی گوتمن ، مدیر عامل NYDIG ، اخیراً به شنوندگان پادکست “On the Brink” گفته است که برای اعلامیه های زیادی از طرف شرکای استراتژیک شرکت آماده شوند.

گوتمن گفت که این اعلامیه ها می توانند دوره جدیدی از “پذیرش بیت کوین ، در دسترس بودن بیت کوین ، محصولات و خدمات بیت کوین را در فضای مالی سنتی موجود” به ارمغان بیاورد.

عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 28 اسفند

عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 28 اسفند
عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 28 اسفند/coi360

اگر چه محصولات و خدمات جدیدی که ممکن است سرمایه گذاران تازه ای را به خود جلب کند علامت مثبتی تلقی می شود، معامله گران باید قیمت بیت کوین (BTC) را نیز تحت نظر داشته باشند. در بازار صعودی  هر پیشرفت مثبت منجر به  افزایش شدید قیمت می شود.

با این حال ، هنگامی که ارز با وجود انتشار اخبار و موضوعات مثبت رشد قابل توجهی نمی کند نشان دهنده ضعیف شدن بازار است . این امر به معنای تغییر روند نیست.

اما  احتیاط و توجه به این موضوع می تواند معامله گران را از ضرر حفظ کند و ما در، تحلیل بیت کوین 28 اسفند به آن خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 اسفند

بیت کوین در 16 مارس به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (53،739 دلار) رسید اما گاوها در تلاش هستند تا سطوح بالاتر را حفظ کنند.این طور که به نظر می رسد قیمت خوبی برای خروج معامله گران کوتاه مدت(نوسان گیر)است.

نمودار روزانه بیت کوین 28 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 28 اسفند/تریدینگ ویو

با این حال ، اگر خریداران  دوباره از میانگین متحرک نمایی 20 روزه دفاع کنند ، این نشان دهنده این است که بیت کوین در سطوح پایین تر نیز حمایت می شود .

این می تواند منجر به بازگشت به رکورد تاریخی بیت کوین یعنی $ 61،825.84 شود. شکست این مقاومت نشان دهنده شروع احتمالی یک حرکت صعودی است که ممکن است به 72.112 دلار برسد.

بر خلاف این فرض ، اگر فروشندگان بتوانند قیمت را به زیر سطح میانگین متحرک نمایی 20 روزه ببرند و  آن را حفظ کنند ، این نشان می دهد که حرکت صعودی ضعیف شده است.

جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا می تواند به میانگین متحرک ساده 50 روزه (47451 دلار) که احتمالاً خریداران در آن نقط دست به حمایت می زنند سقوط کند.

قدرت بازگشت به سمت میانگین متحرک 50 روزه می تواند اطلاعات بیشتری در مورد حرکت احتمالی بعدی فراهم کند. نشانه ای از ضعف احتمال سقوط به سطح حمایت بعدی را با 43،006.77 دلار افزایش می دهد. از طرف دیگر ، یک جهش شدید نشان می دهد که  روند صعودی همچنان با قدرت پا بر جاست.

توجه تحلیل های بالا به منزله سیگنال جهت ورود یا خروج نیست در بازار ارزهای دیجیتال هر کس مسئول سود و زیان خود است و نیودیت هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد. 

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا