تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند

تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند

دست یافتن بیت کوین به رکورد جدید و واگرایی منفی در RSI حاکی از آن است که حرکت صعودی بیت کوین در حال تضعیف است و آلت کوین ها نیز  ممکن است به دلیل فروش معامله گران سمت و سویی نزولی بگیرد.تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند/ تحلیل بیت کوین 26 اسفند/تحلیل نموداری بیت کوین 26 اسفند/تحلیل بیت کوین امروز/بیت کوین/تحلیل فاندامنتال بیت کوین

حرکت صعودیدر سال 2017 توسط معامله گران خرد و هولدر های بلند مدت  و نهنگ های بیت کوین ایجاد شد. با این حال ، در سال 2020 روند صعودی تغییر یافت زیرا سرمایه گذاران نهادی و سازمان ها ی  کاتالیزوری موجب به وجود آمدن حرکت صعودی شدند.

با این حال ، اطلاعات جمع آوری شده توسط JPMorgan Chase نشان می دهد که معامله گران خرد در سه ماهه اول سال جاری بازگشت خوبی داشته اند. تحلیلگران جی پی مورگان برای تعیین اینکه سرمایه گذاران خرد 187،426 بیت کوین را برایسه ماهه اول  2021 خریداری کرده اند ، از داده های Square و Paypal استفاده کردند ، که بیشتر از مقداری است که سازمان ها در مدت مشابه خریداری کرده اند این مقدار حدود  172،684 بیت کوین است.

اگرچه این داده ها بی نقص نیست اما نمای خوبی را از احساسات اساسی هر دو طرف ارائه می دهد.

عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 26 اسفند

تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند/ تحلیل بیت کوین 26 اسفند/تحلیل نموداری بیت کوین 26 اسفند/تحلیل بیت کوین امروز/بیت کوین/تحلیل فاندامنتال بیت کوین

عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 26 اسفند
عملکرد روزانه بازار ارز های دیجیتال 26 اسفند/coin360

داده های اخیر کوین مارکت کپ نشان داد که کل حجم معاملات رمزنگاری شده و بازار ارزهای دیجیتال کره جنوبی طی یک دوره 24 ساعته روز یکشنبه 14.6 میلیارد دلار بوده است که 14.5 میلیارد دلار با استفاده از شاخص قیمت سهام ترکیبی کره جنوبی در 12 مارس کاهش یافته است.

در حالی که افزایش مشارکت نشانه مثبتی است ، بازار قدرتمند صعودی سرمایه گزاران کوچک  را به خود  جلب می کند این نوع از معامله گرانبا شنیدن هر خبر و اتفاق جزئی دست به فروش و با خرید ارزهای دیجیتال می زنند که  این امر می تواند منجر به افزایش نوسانات در کوتاه مدت شود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند

بیت کوین در تاریخ 13 مارس به بالاترین قیمت خود در تاریخ 61،825.84 دلار رسید ، اما این روند صعودی مورد حمایت قرار نگرفت.تحلیل تکنیکال بیت کوین 26 اسفند/ تحلیل بیت کوین 26 اسفند/تحلیل نموداری بیت کوین 26 اسفند/تحلیل بیت کوین امروز/بیت کوین/تحلیل فاندامنتال بیت کوین

برعکس ، معامله گران پس از افزایش قیمت دست به فروش دارایی خود زدند و باعث پایین آمدن قیمت تا 58,341.03 شد.

نمودار روزانه بیت کوین 26 اسفند/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 26 اسفند/تریدینگ ویو

با این حال ، یک نکته مثبت جزئی این است که گاوها هنوز  تلاش می کنند  از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (53،231 دلار) دفاع کنند. اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاهش یابد ، خریداران سعی می کنند قیمت را به بالاتر از 61،825.84 دلار برسانند. اگر آنها موفق به انجام این کار شوند ، مرحله بعدی روند صعودی به 72112 دلار می تواند آغاز شود.

در حالی که میانگین های متحرک در حال افزایش به نفع خریداران هستند ، واگرایی منفی در شاخص قدرت نسبی RSI نشان می دهد که حرکت صعودی ضعیف شده است. اگر جفت ارز بیت کوین /دلار آمریکا به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد و پایدار بماند خریداران فرصتی برای به کنترل گرفتن بازار پیش روی خود می بینند.

حمایت بعدی در نزولی ، حرکت متحرک ساده 50 روزه (46504 دلار) و سپس نوسان بحرانی در 43،006.77 دلار است.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا