بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت ادامه ضعف

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین 25اردیبهشت ادامه ضعف
تحلیل تکنیکال بیت کوین 25اردیبهشت ادامه ضعف                       

نگاه کلی 

 

برای اطلاع از وضعیت بازار با تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت همراه نیودیت باشید. بیت کوین نشانه هایی از سقوط را نشان می دهد اما بسیاری از آلت کوین ها همچنان با قدرت ادامه می دهند و این  بیانگر این است که این روتد یعنی ضعف بیت کوین و قدرت آلت کوین ها برای چند روز ادامه خواهد داشت.

شاخص ترس و طمع بیت کوین به حدی رسیده است که از آوریل 2020  این سطح مشاهده نشده ، این نشان می دهد که معامله گران نسبت به عقب نشینی تسلا از پذیرش پرداخت های بیت کوین BTC ، ضعف فنی چند هفته ای بیت کوین و تحقیقات احتمالی  اداره مالیاتی ایالات متحده در مورد عملیات تجاری مبادله بایننس ناشی از این اخبار است.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت 1400

احساس برافروختگی در بازار همچنین منجر به ورود گسترده 30،000 بیت کوین به صرافی ها شد که بالاترین رقم از سقوط مارس 2020 است. این نشان می دهد برخی از معامله گران بلند مدت بیت کوین های خود را می فروشند.تحلیل فاندامنتال بیت کوین 25 اردیبهشت

کی یانگ جو ، مدیرعامل CryptoQuant گفت که نهنگ ها بیشتر از حد معمول به انتقال رمز ارز به صرافی ها ادامه می دهند ، این بدان معناست که احتمالاً نزول های کوتاه مدت هنوز تمام نشده است.

وضعیت کلی بازار بیت کوین 25 اردیبهشت

وضعیت کلی بازار بیت کوین 25 اردیبهشت/coin 360
وضعیت کلی بازار بیت کوین 25 اردیبهشت/coin 360                        

با این حال ، ویلی وو ، آمارگیر مشهور معتقد است که پس از شروع ایلان  دامپ(ریزش بیت کوین پس از کنار گذاشتن بیت کوین توسط تسلا) ویلیام کلمنته ، تحلیلگر نیز تصور مثبتی ارائه کرد و گفت “بیت کوین بسیار خوب مقاومت کرد” با توجه به بزرگترین روز ورود ارز از زمان سقوط بیت کوین در مارس سال گذشته”.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت BTC

روند صعودی بیت کوین در سطح 100٪ فیبوناچی یعنی 60،959،64 دلار مقاومت سختی را تجربه کرده است. اگرچه گاوها قیمت را به بالاتر از این مقاومت رسانده بودند ، اما آنها نتوانستند روند شکست را حفظ کنند ، این نشان دهنده عدم تقاضا در سطوح بالاتر است.تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت

نمودار هفتگی بیت کوین 24 اردیبهشت /تریدینگ ویو
نمودار هفتگی بیت کوین 24 اردیبهشت /تریدینگ ویو                      

جفت بیت کوین/ دلار آمریکا  الگوی سر و شانه ها را تشکیل داده است که با شکست کامل و زیر خط گردن بسته می شود. در صورت وقوع چنین اتفاقی ، جفت ارز می تواند به 28939 دلار کاهش یابد که دقیقاً بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 هفته ای یعنی 27335 دلار است.تحلیل نموداری بیت کوین 25 اردیبهشت

میانگین متحرک نمایی 20 هفته ای یعنی  47444 دلار در حال مسطح شدن است و شاخص مقاومت نسبی  RSI واگرایی منفی ایجاد کرده است ، که نشانه های ضعف روند صعودی است.تحلیل بیت کوین 25 اردیبهشت

اگر گاوها قیمت را از منطقه مقاومت 60،000 تا 64،849.27 دلار بالاتر ببرند ، این نمای منفی فاقد اعتبار خواهد بود. سپس این جفت ارز می تواند تا سطح 161.8٪ فیبوناچی با 80803.39 دلار افزایش یابد.

نیودیت برای آگاهی شما عزیزان دست به ترجمه از تحلیل های معتبر و به روز دنیا می زند.این مطالب، سیگنال خرید و یا یک مشاوره مالی نیست و نیودیت مسئولیتی در قبال سود و زیان کسی ندارد.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال