تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردین

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردین

آلت کوین ها همچنان به یکه تازی در بازار ادامه می دهند و بالا می روند .بیت کوین نیز برای نگه داشتن سطح کلیدی 60 هزار دلار تلاش می کند.با تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردین همرا نیودیت باشید.تحلیل بیت کوین تحلیل نموداری بیت کوین تحلیل بیت کوین 24 فروردین

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد Bloomberg Intelligence ، تثبیت  فعلی قیمت بیت کوین را به یک گاو نر در قفس که در حال آماده سازی از قفس هست تشبیه کرد .

هنگامی که تاریخچه حمایت های   یک سال پس از دو  هاوینگ  بیت کوین در سال 2012 و 2016 مقایسه شد ، استراتژیست تثبیت قیمت فعلی را “رام” نامید.

طبق گفته McGlone ، بیت کوین “هنوز در حال شکستن سقف ها یکی پس از دیگری است ” است و نقطه مد نظر بیت کوین هنوز فاصله ی زیادی با آنچه هست دارد.

در حالی که بیت کوین همچنان در کانون توجه است ، آلت کوین ها  همچنان به خود نمایی ادامه می دهند. تسلط بر بازار بیت کوین که در تاریخ 4 ژانویه نزدیک به 70 درصد بود با وجود افزایش  104 درصدی از سال گذشته ،همچنان در حال کاهش است. بر اساس داده های CoinMarketCap ، تسلط فعلی در بازار با 54.3 درصد کمترین میزان از آوریل 2019 است. این نشان می دهد که چندین آلت کوین با اختلاف زیادی از بیت کوین بهتر عمل می کنند.

عملکرد روزانه بازار 24 فروردین

عملکرد روزانه بازار 24 فروردین/coin 360
عملکرد روزانه بازار 24 فروردین/coin 360

با این حال ، تصویب صندوق معاملاتی بیت کوین می تواند ورق را به نفع بیت کوین برگرداند.Galaxy Digital Mike Novogratz جدیدترین نسخه ای است که روز دوشنبه درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای بیت کوین  ETF ارائه داد.تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردین

لیست رو به رشد نامزدهای متقاضی راه اندازی بیت کوین  ETF نشان می دهد که هنوز تقاضای زیادی برای دارایی دیجیتال وجود دارد

آیا بیت کوین در حالی که آلت کوین ها روند صعودی دارند به روند خنثی(رنج) خود  ادامه خواهد داد و یا اینکه روند صعودی خود را از سر می گیرد و رو به جلو حرکت می کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردین

بیت کوین در 11 آوریل الگوی کندلی اینساید دی را ایجاد کرد ، که نشان دهنده عدم تصمیم گیری بین فروشندگان و خریداران  است.تحلیل تکنیکال بیت کوین 24 فروردی

نمودار روزانه بیت کوین 24 فروردین/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 24 فروردین/تریدینگ ویو

گاوها امروز سعی کردند این عدم اطمینان را با صعود به بالاترین قیمت $ 61،825.84 دلار حل و فصل کنند ، اما خرس ها برنامه های دیگری داشتند. آنها دوباره با موفقیت از مقاومت بالایی دفاع کردند و مانع افزایش قیمت شدند.

اگرچه خرس ها از مقاومت بالای سر خود دفاع می کنند ، اما آنها نتوانسته اند قیمت را به مراتب فراتر از 60،000 دلار فرو ببرند. این نشان می دهد که گاوها عجولانه موقعیت های طولانی خود را نمی بندند زیرا پیش بینی می کنند روند صعودی ادامه داشته باشد.

اگر گاوها بتوانند قیمت خود را بالاتر از 61،825.84 دلار رانده و حفظ کنند جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا  الگوی معکوس سر و شانه ها را تکمیل می کند. این می تواند منجر به رسیدن به هدف الگوی 69،540 دلار شود. در صورت ادامه حرکت ، هدف بعدی که باید مراقب آن باشید 79566 دلار است.

اگر جفت ارز کاهش یابد و زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (54،7823 دلار) شکسته شود ، این پیش بینی صعودی بی اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی می تواند آغاز یک اصلاح عمیق تر باشد.

cointelegraph

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا