بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت آرامش قبل طوفان

تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت

قیمت بیت کوین با کاهش 1.98 درصدی در ماه روبرو بود که طبق داده های Bybit ، این کاهش اولین کاهش منفی در  آوریل از سال 2015 بود.با تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.

در همان ماه قیمت اتر  بیش از 44 درصد افزایش یافت و به بالاترین رقم همیشگی نزدیک به 3000 دلار رسید. این واگرایی گسترده بین دو ارز رمزپایه برتر نشان می دهد که بازارها به بلوغ رسیده اند و عملکرد ضعیف بیت کوین مانند گذشته بر آلت کوین ها تأثیر نمی گذارد.

روند صعودی اتر خرید عمده ای از معامله گران را به خود جلب کرده است. اطلاعات حاصل از Bybit حاکی از آن است که سود آزاد آتی اتریوم در 29 آوریل به 8.5 میلیارد دلار صعود کرده و نسبت به ماه قبل 52٪ افزایش یافته است. این افزایش توسط معامله گران حرفه ای پشتیبانی شده است ، به نظر می رسد که دیدگاه صعودی بیشتری نسبت به اتر نسبت به سرمایه گذاران خرده فروشی داشته اند.

عملکرد روزانه بازار رمز ارز ها 13 اردیبهشت

عملکرد روزانه بازار رمز ارز ها 13 اردیبهشت
عملکرد روزانه بازار رمز ارز ها 13 اردیبهشت                                                   

عملکرد قوی بخش رمزنگاری همچنان طیف وسیعی از سرمایه گذاران را به خود جلب می کند. طبق گزارش فایننشال تایمز ، شرکت VC آندرسن هوروویتز قصد دارد با جمع آوری 800 تا 1 میلیارد دلار برای صندوق دیگر ، این تقاضای رو به رشد را جبران کند. جریان پول به پروژه های مختلف رمزنگاری نشان می دهد که سرمایه گذاران برای بلند مدت صعودی هستند.تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت

مدیر عامل شرکت T. Rowe Price ویلیام استرومبرگ در مصاحبه ای با مجله تجاری بالتیمور گفت که فضای رمزنگاری هنوز در مراحل ابتدایی است و “واقعاً سالها طول می کشد تا اهمیت آشکار شود”.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 اردیبهشت BTC

بیت کوین در 30 آوریل بالاتر از میانگین متحرک خود قرار گرفت اما گاوها نتوانسته اند این قدرت را ایجاد کنند. الگوی کندلی دوجی در اول ماه می و افت به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه (56833 دلار) امروز نشان می دهد که خرس ها در سطوح بالاتر دست به فروش می زنند و از این کار منصرف نشده اند.تحلیل بیت کوین 13 اردیبهشت

نمودار روزانه بیت کوین 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                     

اگر فروشندگان قیمت خود را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (55،723 دلار) برسانند ، جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا می تواند تا 52،323.21 $ و سپس به 50،460 $ کاهش یابد.

میانگین متحرک تخت و شاخص مقاومت نسبی RSI در نزدیکی نقطه میانی تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد.احتمالا بیت کوین برای چند روز در این محدوده نوتحسان خواهد کرد.

نیودیت برای آگاهی شما عزیزان دست به ترجمه از تحلیل های معتبر و به روز دنیا می زند.این مطالب، سیگنال خرید و یا یک مشاوره مالی نیست و نیودیت مسئولیتی در قبال سود و زیان کسی ندارد.تحلیل بیت کوین امروز

اگر جفت ارز از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برگردد و به بالاتر از 58،469.09 دلار برسد ، این پیش بینی اعتبار نخواهد داشت. چنین حرکتی نشان می دهد که گاوها در هر فروپاشی جزئی خرید می کنند. سپس این جفت ارز می تواند به 61،825.85 دلار برسد ، جایی که گاوها احتمالاً با مقاومت شدید خرس ها روبرو می شوند.

اگرچه برای تأیید خیلی زود است ، اما به نظر می رسد این با تشکیل الگو سر و شانه ، جفت شانه راست یک شکل بالایی سر و شانه ها را ایجاد می کنند. این تنظیم با وقفه در زیر خط گردن کامل خواهد شد. تا آن زمان ، معامله گران می توانند مراقب باشند اما نباید پیش بینی خرابی را از اسلحه بپرند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار 4 ساعته بیت کوین 13 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                               

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها قیمت را به بالاتر از مقاومت 57،500 دلار رسانده اند اما نتوانسته اند آن را حفظ کنند. خرس ها قیمت را به زیر سطح کاهش دادند و در تلاشند حمایت  میانگین متحرک 20 روزه را بشکنند. اگر این اتفاق بیفتد ، ممکن است جفت ارز به  میانگین متحرک 50 روزه سقوط کند.

بازگشت شدید از این حمایت می تواند گاوها را تشویق کند تا یکبار دیگر تلاش کنند تا مانع را با قیمت 57،500 دلار برطرف کنند. در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواند سفر خود را با قیمت 61،825.84 دلار آغاز کند.تحلیل نموداری بیت کوین

برعکس ، اگر خرس ها قیمت زیر میانگین متحرک 50 روزه را فرو ببرند ، احتمال افت به 50460 دلار افزایش می یابد.

cointelegraph

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا