بیت کوینتحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 11 اردیبهشت رام شدن بیت کوین در نزدیکی خط مقاومت

تحلیل تکنیکال بیت کوین 11 اردیبهشت رام شدن بیت کوین در نزدیکی خط مقاومت

پس از روزها نوسان کم و محدود ، بیت کوین و بسیاری از آلت کوین ها امروز بازگشت خوبی نشان دادند که نشانگر خرید در سطوح پایین تر است. امروز با تحلیل تکنیکال بیت کوین 11 اردیبهشت و تحلیل فاندامنتال بیت کوین 11 اردیبهشت همراه نیودیت باشید.تحلیل بیت کوین تحلیل فاندامنتال بیت کوین تحلیل نموداری بیت کوین

ضعف اخیر در قیمت بیت کوین باعث  هیچگونه وحشت فروش در بین سرمایه گذاران نشد ،این نشان می دهد که احساسات در بخش رمزنگاری همچنان صعودی است.

پس از صعود قوی اتریوم  در چند روز گذشته ، بیت کوین امروز پس از آنکه سطح 55000 دلار را بازیابی کرد ، در این مرحله قرار گرفت. این نشان می دهد سرمایه گذاران همچنان در افت قیمت ها جمع می شوند.

رویداد های تاثیر گزار بر بیت کوین(فاندامنتال)

1_کوین بیس با ارائه راه حلی به کاربران خود این امکان را می دهد تا قادر باشند با استفاده از پی پال ارز دیجیتال خریداری کنند.

2-کره جنوبی در راستای حمایت از رمز ارز ها صندوق متمرکز بر ارز های دیجیتال راه اندازی کرد.

3-کمیته سنا استرالیا خواستار ثبت ملی بلاک چین شد.

4-با حمله به صرافی هات بیت این صرافی فعلا معاملات خود را به حالت تعلیق درآورد.

 

صندوق سرمایه گذاری سرمایه گذاری Bitkraft Ventures با تمرکز بر بازی ، با بیش از 400 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت ، برای سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری شده و پروژه های مرتبط با شرکت تحقیق رمزنگاری Delphi Digital ارتباط برقرار کرده است.

به نظر می رسد تقاضای نهادها در آسیا نیز در حال افزایش است. برای پاسخگویی به این تقاضا ، Huobi Asset Management چهار صندوق ردیاب مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را راه اندازی کرده است.

عملکرد کلی بازار رمز ارز ها 11 اردیبهشت

عملکرد کلی بازار رمز ارز ها 11 اردیبهشت/coin 360
عملکرد کلی بازار رمز ارز ها 11 اردیبهشت/coin 360                                                   

برای ارائه داده ها و تجزیه و تحلیل دارایی های دیجیتال به مشتریان نهادی ، Fidelity از راه اندازی شرلوک ، محصولی مشابه Bloomberg’s Terminal ، خبر داد که تحقیقات تجزیه و تحلیل بنیادی و فنی را برای مدیران صندوق ارائه می دهد.

همراه با تازه واردان ، سرمایه گذاران موجود نیز به دنبال افزودن به دارایی های رمزنگاری شده خود هستند. مایکل سایلور ، مدیر عامل شرکت MicroStrategy در بیانیه مطبوعاتی در تاریخ 30 آوریل گفت که این شرکت “همچنان  به دنبال ایجاد سود  برای سهامداران هستیم ، به خرید و نگهداری بیت کوین اضافی ادامه خواهد داد.”

تحلیل تکنیکال بیت کوین 11 اردیبهشت

پس از تردید در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه (55،324 دلار) طی دو روز گذشته ، بیت کوین امروز به میانگین متحرک ساده 50 روزه (56،897 دلار) افزایش یافته است. اگر گاوها قیمت را بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه ببرند ، صعود به منطقه مقاومت 61،825.84 دلار به 64،849.27 دلار امکان پذیر است.تحلیل تکنیکال بیت کوین 11 اردیبهشت

نمودار روزانه بیت کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 11 اردیبهشت/تریدینگ ویو                                                     

میانگین متحرک مسطح و شاخص مقاومت نسبی RSI  بالای 53 نشان می دهد فشار فروش کاهش یافته است. با این حال ، خریداران ممکن است در سطح فعلی و دوباره در منطقه مقاومت سربار با مقاومت سختی روبرو شوند.

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و حمایت 52،500 دلاری را بشکند ، این نشان می دهد که خرس ها در نزدیکی میانگین متحرک 50 روزه به شدت فروش می کنند. این می تواند منجر به بازآزمایی در سطح 50،460 دلار و سپس 46،985.02 دلار شود.

حرکت بعدی روند به احتمال زیاد در یک شکست بالاتر از 64،849.27 دلار یا یک اسلاید زیر 46،985.02 دلار شروع می شود. تا آن زمان ، اقدامات محدود دامنه فرار احتمالاً ادامه خواهد یافت.

cointelegraph

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا