تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین 1 مرداد 1400/قدرت نمایی گاوها

بهبود قیمت در بیت کوین و آلت کوین نشان می دهد که خریدهای احساسی در سطوح پایین تر وجود دارد اما بعید است خرس ها به این راحتی قافیه را ببازند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 1 مرداد 1400/قدرت نمایی گاوها

نگاه کلی

امروز با تحلیل تکنیکال بیت کوین 1 مرداد 1400 خدمت شما عزیزان هستم. بیت کوین پس از آنکه قیمت به بالای سطح 32000 دلار افزایش یافت. سام ترابوکو ،در تحقیقات آلامدا ، گفت که این شرکت در 20 ژوئیه افت بیت کوین را خریداری کرده است.

ترابوکو گفت: بهبود شدید در بازارهای سهام ، انحلال طولانی مدت در بازار مشتقات رمزنگاری و پایان احتمالی فاد که به دلیل ممنوعیت استخراج معادن در چین و باز شدن قفل بیت کوین ها گری اسکیل ایجاد شده است می تواند به عنوان کاتالیزورهای بازیابی عمل کند و بازار رمزارزها از این طریق تقویت شوند.تحلیل بیت کوین مرداد

وضعیت بازار رمزارزها 1 مرداد 1400

وضعیت بازار رمزارزها 1 مرداد 1400
وضعیت بازار رمزارزها 1 مرداد 1400                        

با این حال ، نبراسکان گونر تحلیلگر و میزبان پادکست بهبود بیت کوین را یک فرصت کوتاه می داند. پیتر برانت معامله گر کهنه کار نیز انتظار دارد بیت کوین قبل از تغییر روند شاهد رکود دیگری باشد.این اصلاح ممکن است فرصت را برای چندین سرمایه گذار جدید برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال فراهم کند.

مدیر مدیریت دارایی و دارایی جی بی پی مورگان مری کالاهان اردو در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ گفت که چندین مشتری این بانک می خواهند در بیت کوین سرمایه گذاری کنند زیرا آن ها آن را به عنوان یک کلاس دارایی در نظر می گیرند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 1 مرداد 1400 BTC

فروش سنگین خرس ها در 19 ژوئیه قیمت را به زیر 31،000 دلار رساند و در 20 ژوئیه نیز یک حرکت نزولی دیگر انجام شد. با این حال، گاوها امروز قیمت را از 30،000 دلار به بالای 32000 رساندند.تحلیل تکنیکال بیت کوین 1 مرداد 1400

نمودار روزانه بیت کوین 1 مرداد 1400/تریدینگ ویو
نمودار روزانه بیت کوین 1 مرداد 1400/تریدینگ ویو                        

خرس ها سعی خواهند کرد تا افزایش قیمت را در میانگین متحرک نمایی 20 روزه (32643 دلار) متوقف کنند. اگر قیمت از این مقاومت پایین بیاید ، فروشندگان دوباره سعی می کنند جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا را در زیر سطح حمایت اصلی یعنی 28،000 فرو ببرند.

در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواند مرحله بعدی روند نزولی را آغاز کند که می تواند قیمت را به 20 هزار دلار کاهش دهد.

برعکس ، اگر گاوها قیمت را به بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسانند ، این جفت ارز می تواند میانگین متحرک ساده 50 روزه (34599 دلار) را به چالش بکشد. شکست بالای این مقاومت اولین نشانه قدرت خواهد بود و مقدمات را برای رسیدن احتمالی به قیمت 36،670 دلار فراهم می کند.

cointelegraph

نیودیت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کیف پول ارز دیجیتال